1,451

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A może ktoś napisze takim lemingom jak 90% tego forum co tam się właściwie zdarzyło?

1,452

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Na titanicu?:)

1,453

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A wiec tak, w 1942 roku dziadek Tuska bedąc w wermachcie zasadził na terenie ZSRR brzozę, w czynie tym pomagał mu jeniec wojenny Putin. 68 lat poźniej ich wnukowie zawarli układ mający doprowadzić do eksterminacji najlepszej części narodu Polskiego. Pod Smoleńsk sprowadzono bataliony elektromagnesów i generatorów mgły. 10 kwietnia generatory uzywając helu zamgliły obszar wokół lotniska. Następnie przy pomocy bateri elektromagnesów ściągnięto w nia tupolewa. Oprawcy liczyli że w mgle nastąpi uderzenie w brzozę co doprowadzi do katastrofy. Nie wzieli jednak pod uwagę że tu154 to de facto bombowiec o wzmocnionej konstrukcji, mowiac w skrócie po uderzeniu Tu poleciał dalej. Niestety rosjanie byli na to przygotowani. Odpalili rakietę przeciwlotniczą z głowicą termobaryczną, która zniszczyła samolot. Ponieważ wybuch nastąpił w helowej mgle, a jak wiadomo hel jest mniej gęsty od powietrza, to był słyszalny w ultradźwiękach i nie zarejstrowały go czarne skrzynki. Następnie na do wraku został skierowany specnaz, okazało się że część osób przeżyła, w tym prezydent. Niestety zostali zlikwidowani przez siepaczy, L. K. został na osobisty rozkaz Putina wzięty jednak żywy i zesłany do kopalni uranu na Syberi gdzie jest przetrzymywany do tej pory.

Ostatnio edytowany przez General_Specific (2012-04-14 18:39:45)

1,454

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

a nic  i wlasnie o to jest afera bo przeciez powino zdazyc sie cos.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

1,455

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

Zarzucasz że porównywanie różnych katastrof lotniczych jest pozbawione sensu i następnie co robisz? Snujesz paradną opowiastkę o wypadkach na zdradliwym łuku. W twojej okolicy! I o czym to niby ma świadczyć? Chcesz powiedzieć, że te same mechanizmy działają w przypadku 4-kołowych pojazdów jeżdżących z prędkością kilkudziesięciu km/h po szosie co w przypadku maszyn latających w powietrzu z prędkością kilkuset km/h, wożących kilkuset pasażerów, wykonanych w kosmicznych technologiach z rygorystycznymi przeglądami i naszpikowanych elektroniką jak dobry sernik rodzynkami na święta. Dostrzegasz tu jakąś paralele? Jak to świadczy o twojej inteligencji i czy sądzisz, że po takim popisie ktokolwiek będzie traktował twój następny post poważnie?

Przykro mi iż nie widzisz paraleli mimo iż nadepnęła Ci na stopę i kopnęła nieco wyżej. Być może będzie to szokiem co napiszę ale samoloty pomimo swej wielkości i komplikacji oraz naszpikowania elektroniką RÓWNIEŻ podlegają powszechnym prawom fizyki. Co więcej: ranga osoby którą wiezie dana maszyna nie zmienia w najmniejszym stopniu tych praw czego niestety wielu oficjeli nie rozumie. Jedyne co się zmienia w przypadku samolotów czyli pojazdów poruszających się w przestrzeni 3D i znacznie bardziej skomplikowanych od samochodów to liczba zmiennych które należy wziąć pod uwagę rozpatrując katastrofę - jest ich o rząd wielkości więcej. Więcej - a nie mniej. A ty oraz pozostali wyznawcy udowadniacie: tu 767, tam rosyjska tutka w młodniaku więc niemożliwe by rządowa maszyna rozpadła się w drobny mak w błocie i przy ledwo dwustu km/h z hakiem. Ledwo.

Pomyśl więc następnym razem zanim zaczniesz się produkować. Rozumiem niechęć do Wybiórczej, Michnika i Tuska. Rozumiem gorące uczucia do ich przeciwników choć akurat rozgrywanie przez Jarosława politycznie śmierci swojego brata mnie mierzi. Ale nie ma on innego życia poza polityką. Tyle że jest mnóstwo tematów w których można dyskutować i punktować PO i rząd: ACTA, reforma ministerstwa zdrowia, emerytury czy podatki. Ale ośmieszanie się broniąc bzdur dotyczących katastrofy smoleńskiej uwłacza twojej inteligencji. Że Antoni Macierewicz czy politycy PiS? Oni muszą by Prezes obdarzał ich swoimi łaskami. Że Gazeta Polska? Oni podwoili nakład po katastrofie więc dla nich to biznes. Że Trwam i Rydzyk? Rozgrywają swoją grę. Ale  Ty?

A tak na marginesie: żadne kosmiczne technologie nie pomogą przy przywaleniu kadłubem w ziemię bo samolot pasażerski pomimo swojej wielkości jest niczym napompowana puszka. Do tego przypominam iż Tu-154 żadnej kosmicznej technologi w sobie nie ma ponieważ jest to maszyna o korzeniach z końca lat 60 do tego pochodząca z kraju który raczej w lotnictwie gonił niż wyznaczał trendy.

I jak już powiedziałem: dla mnie autorytetami są osoby siedzące zawodowo w lotnictwie. Para ekspertów Pana Antoniego Macierewicza takimi autorytetami nie są.

A w ogóle to tematy polityczne powinny być tutaj zakazane.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

1,456

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Conrad, zapytam jeszcze raz. Jesteś kolejną osobą, która uczepiła się lądowania w młodniku, a pomijasz katastrofę ze ścięciem kilkuset drzew. Czyżby ci nie pasowało do teorii?

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-04-14 19:20:55)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,457

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z mojej strony pass. Ty mnie nie przekonasz. Ja nie przekonam Ciebie. Boksowanie zaś się za polityków którzy nas doją jest idiotyzmem.

Wolę inne pytanie: wszystkie odtwarzacze które odpalałem na STe czy to modów czy to chiptune'ów które mają nawet wbudowaną playlistę nie potrafią same przełączać się między kolejnymi utworami. Ten typ tak ma czy coś źle robię?

Ostatnio edytowany przez conrad (2012-04-14 19:31:04)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

1,458

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

...bo czy może być coś bardziej niedorzecznego niż rzekome wejście Błasika do kabiny i popukanie w zegarek. Nie udało się wcześniejsze kłamstwo, to jedziemy dalej z tym koksem. A gdyby ktoś po analizie dźwięku wykazał, że nie było odgłosu stukania paznokciem w szkiełko, to zaraz ktoś wyskoczy z wersją, że wszedł Błasik i puścił oko do pilotów, a w ostateczności, że telapatycznie naciskał.

Czy ktoś wie skąd nasz atari_classic wie, że gen. Błasik pukał w zegarek ? Gdzie to jest napisane ?

atari classic napisał/a:

Przesadzam celowo, ale to już nie jest zabawne to jest paranoiczne. Nie chodzi o badanie dowodów tylko o dopasowanie do z góry założonej tezy.

Druga rocznica...szopka na Krakowskim Przedmieściu...bo to przecież wiec polityczny był a nie wspomnienie ofiar....i dla wzmocnienia efektu ...nagle bach...mamy specjalistę z krainy kangurów, który wreszcie dopasował jakieś obliczenia do z góry oczekiwanej BOMBOWEJ tezy. Toż to faktycznie paranoja, że taki światowy specjalista aż tyle czasu musiał na to poświęcić. I to dopasował te wyniki bez badania szczątków.
I jeśli ktoś ma czelność wątpić w rzetelność obliczeń i prawdziwość tez, to prowadzany jest na czerwonej smyczy mediów reżimowych.

@conrad: błoto jako ciecz nie-newtonowska nie zachowuje się podczas gwałtownych zmian ciśnienia i nacisku tak samo jak podczas zabawy w piaskownicy czy kałuży. I może wtedy być twarde jak beton. To tez trzeba uwzglednić w rozważaniach.

1,459

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic: pros dalej. w dupie mam twoje prosby, a do roli jakiegokolwiek moralisty - nie startuje i nigdy nie startowalem. nawyrazniej zle czytasz to co inni pisza (w tym ja).
inna sprawa - zbyt czesto tu bywam "wymoderowywanym" (czego u ciebie nie widze, bo twoje posty nie znikaja) by byc czy autorytetem moralnosci, czy jakimkolwiek innym.
nie zapominaj ze za mna ciagnie sie smrod mortala - wiec nie pisz mi tu o "moralnosciach" :)

btw. o "prawach" autorskich bardzo chetnie podyskutuje. jak i o domenie publicznej. jak i o tym co tyczy sie obojga zagadnien - ba, chetnie dolacze jeszcze zagadnienie prawa patentowego ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,460

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No ja tu tak grzecznie i z atencją, a ty od raz w dupie? Oj nieładnie, nieładnie. Co do smrodu mortala, to obawiam się, że raczej nie wiem o co się rozchodzi. Nic w tym zresztą dziwnego, bo ja lamer scenowy jestem. Nawet nie wiem kto tworzy Animkomials, chyba jako jedyny na tym forum. Aczkolwiek smród mortala konotacje lingwistyczne ma raczej nieprzyjemne, tak więc współczuję. Natomiast co do dyskusji o prawach autorskich, to dziękuję postoję. Z tego co już widziałem na tym forum to pyskówki tam lecą lepsze niż w dziale polityka, a ja nie chcę otwierać kolejnego frontu bo mnie wszyscy znienawidzą. A z tą moderacją, to czy wy czasami nie przesadzacie? Mówię wy bo jesteś kolejną osobą, która o tym wspomina, ale od kiedy bywam na tym forum to nie kojarzę zbyt wielu akcji policyjnych Delego. Generalnie AA jest przyjazne nawet dla różnej maści harcowników, a przecież bezrobotny wielokrotnie testował wytrzymałość systemu. Póki co żaden mój post nie wyparował, ale być może Dely nie czyta „kiepskiej sytuacji w kraju”. :D

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-04-15 03:27:29)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,461

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przepraszam, jestem nowy - wróciłem do tematu A po 18 latach. Ale w/g mnie jedyne nawiązanie do katastrofy jakie powinno zabrzmieć na TYM FORUM to: " Gdzie jest krzyż? Jezus go zabrał!". Zostawmy animozje przed drzwiami ze znakiem Atari

1,462

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oj bieda w kraju straszna.
http://osiu.wrzuta.pl/obraz/amQUv4td8OT/bieda

Ja chętnie bym taką biedę klepał :D

1,463

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

czyli pier..... biede ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

1,464

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ależ w tym wątku spokój ;)

PunBB bbcode test

btw. wielki szacun dla kibiców Odry za akcję "ul.Alternatywy 4 w Opolu" :D rulu!

http://www.youtube.com/watch?v=1_d9mOcGYKU&feature=player_embedded#at=72

Majka Jeżowska!!! Majka Jeżowska!!!

gep/lamers^dial

1,465

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

żeby cos się działo w tym wątku ;) polecam poświęcić parę chwil na ogarnięcie tego artykułu:

http://polonia.wp.pl/kat,1010253,title, … omosc.html

gep/lamers^dial

1,466

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

eee tam. Ja im zawszę mówię jedno słowo jak mnie irytują.
Singapur :D
Oczywiście muszą sobie poszukać na necie bo mało co znają swoja historię.

1,467

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Obiecuję że będę trzymał fason, bez zbędnego pierdzenia poza tematem wiodącym.

Nie mogłem się powstrzymać... jak przeczytałem: a będzie jeszcze gorzej ;)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

W mieście w którym mieszkam upadła jedna z większych firm produkcyjnych. Zachem bo o nim mowa, jest w trakcie zwalniania ok. 700 pracowników. Do tego dochodzą firmy zależne i robi się w sumie jakieś 1800 osób ! Dużo firm sprawujących utrzymanie ruchu itp. było na garnuszku Zachemu.
Ciech, właściciel Zachemu sprzedał BASFowi Polska kontrakty, umowy, listę kontrahentów pozostawiając instalacje, które całkiem niedawno były modernizowane a mają zostać rozebrane (głównie instalacje TDI, toluenodiizocyjanian). Więcej można znaleźć w sieci. Masakra.
Dla dobra swojego i innych pozostawię to bez komentarza.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2013-02-12 17:01:47)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,468

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

we francji zamykali fabryki aby przeniesc do polski , teraz sila robocza zrobila sie droga pchaja dalej , itd ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

1,469

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jak we francji zamykali to dobrze, jak u nas - wiesz, to spisek, bo przeciez kto by patrzyl na ekonomie...

jak kali ukrasc to dobrze, jak kaliemu...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,470

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Podobno na dodatek murzyn będzie papieżem...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

1,471

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ojacie. Reaktywacja wątku!1

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

1,472

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jer napisał/a:

Podobno na dodatek murzyn będzie papieżem...

Chciałeś powiedzieć - Afroamerykanin? ;)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

1,473

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Panowie ! No... trzymać się tematu.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,474

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

a kto powiedzial ze z hameryki?
moze z kongo-srongo-bajabongo wiec taki afroafrykanin?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,475

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tematu?? W bałaganie??????? Ekscentryk.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje