Temat: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

looknijta:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14578934

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14579076

Moje pytanie, czy po takich cenach oplaca sie kupic?? I ktore bardziej sie oplaca (moc do ceny)  :?:

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

Ja nie bardzo rozumiem "nie publikowany soft", znaczy sie dopasowany? ;)

3

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

To znaczy, że nie ma go jeszcze na AIM.
Wszystkie wersje softu do SIO2IDE są mojego autorstwa :D .

Zapraszam na Allegro
Marek M

4

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

... Marek,-> jak się odkopie z kasą (może na Ornecie) to chętnie kupię jeden sztuk tego wynalazka - w wersji powyżej 4.XX koniecznie - bo chodzi mi o CD. Całość do XEGS. Przed ornetą jeszcze dam PW

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

Moje pytanie, czy po takich cenach oplaca sie kupic?

Elkabato: Jakby nie przeliczac to zakup gotowca sie oplaca ;) Ja skladalem wersje 3.x jakis miesiac temu i nie zmiescilem sie w 70 mieszkach zlota  :D

Btw, Marku M: czy bedziesz na Ornecie - jesli tak, czy tam na miejscu bedziesz mial ze soba plytki badz caly interfejs w wersji 4.x?

*.pzdrw!

6

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

Myślę o wizycie w Ornecie.
Fajnie byłoby poznać osobiście użytkowników SIO2IDE.

Jak dotrę to będę miał pokazowy egzemplarz 65XE z SIO2IDE 4.2 i kilka gotowych interfejsów.

Marek M

7

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

uuuu widze, że znowu jestem do tył dopiero co uporałem się z 2 egzemparzami 4.1 a już widze jest 4.2 .... no no pochwal no sie panie Marku co nowego ma v4.2 w stosunku do starszego brata ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

Z ważniejszych nowości w SIO2IDE 4.2:
- obsługa długich nazw plików ATR
- dysk D9: wspólny dla całego HDD, zwora HD1_ZW zamienia go z D1: (może służyć jako podręczny dysk np z narzędziami)
- bezposredni dostęp do sektorów HDD (nowe komendy SIO)

Marek M

9

Odp: SIO2IDE 3.3 i 4.2 opłaca się?

mam tylko nadzieję, że 4.2 buduje się w oparciu o te same płytki i części a różnica polega tylko na wewnętrznym oprogramowaniu Atmela ... zresztą weź na Ornetę, jeżeli będziesz parę czystych płytek 3/4 wezmę na pewno ...

Greetzzzzzzzz

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim