1

Temat: Uklad WD1772 - jakies szanse?

Witajcie!

Mam jakies szanse dostac jeszcze uklad WD1772? Ja wiem, ze to jest jak szukanie igly w stogu siana, ale moze ktos... gdzies... ;)

Bede dzwieczny za wszelkie info...

*.pzdrw!

2

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

Inaczej , powiedz do jakiej stacji potrzebujesz bo mam rozebrane na częsci sprawne płyty od LDW2000 i Atari 1050

W tej chwili nie jestem w stanie sprawdzić czy mam coś takiego ale na juto mogłbym (niestety internet mam tylko w pracy)

3

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

Powiedzmy, że mam jeszcze parę sztuk. Do czego Ci tego potrzeba?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

4

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

Powiedzmy, że mam jeszcze parę sztuk. Do czego Ci tego potrzeba?

Nie naprawiam zadnej padnietej stacji ;) Chce skleic sobie interfejs KARIN MAXI. Od kiedy dowiedzialem sie ze czwarty Qmeg bez problemu obsluguje takowego flopka, coraz bardziej mnie on kusi :)

Swiety: z tego co pamietam to w stacyji 1050 nie ma WD1772?

5

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

Mogłem się mylić , wydawało mi się że w którejś stacji jest jakiś WD więc potencjalnie mógłbym go mieć , a on mi nie jest potrzebny

6

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

....Mam taki scalak, a dla zainteresowanych - w każdym ST (oprócz bodajże 520) znajdziecie WD.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

A nie jest to WD2779 przypadkiem ??

8

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

A nie jest to WD2779 przypadkiem ??

Racja, z wyjatkiem niewielkiej literowki - w LDW2000 siedzi WD2797.  :) 

A z tego co wyczytalem zeszlej nocy w sieci to zdaje sie ze zadna stacja dla malucha nie miala WD1772, takze dziekuje Swiety - ale u Ciebie raczej takiego scalaka nie znajdziem ;)

*.pzdrw!

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

Prawdopodobnie mozna go zastapic przez WD1771 (ale ma slabsze mozliwosci) lub AJAX.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

... przecież to siedzi (1772) w XF... tak mi się przynajmniej wydaje. .. momencik; rozkręcam gnata. :oops:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

... przecież to siedzi (1772) w XF... tak mi się przynajmniej wydaje. .. momencik; rozkręcam gnata. :oops:

Co do XF danych niestety nie mam  :cry:

Ale to by mialo sens, bo przeciez jeden ze sposobow rozbudowy XF-ki do pojemnosci 720kb polega na dwukrotnym przyspieszeniu zegara ukladu (dzieki temu zapisuje 2x wiecej informacji)... tak gdzies wyczytalem ;)

*.pzdrw! BeWu/Niezrzeszony

12

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

.. to źle wyczytałeś :D , bo wystarczy założyć 720kB stację (ST, AIMGA, lub od PC - po przełączeniu zworki w elektronice napędu) i wymienić ROM na ten ze stacji XF35 (sprzedawanej kiedyś jako taki nieco prototypowy toolkit). Jak wspomniałem tak przerobioną XF mam - zresztą jest takich przynajmniej kilka.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Uklad WD1772 - jakies szanse?

A powiadają że jak człowiek dużo czyta to mądrzeje...  :lol:

Zwrazam honor, taki opis jest, ale dotyczył innej stacji ;) Moja mea kulpa  :D

*.pzdrw! BeWu/Niezrzeszony