76

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Pinokio, możliwe, że ja bym chciała. Muszę tylko wrócić w końcu do Krakowa i ogarnąć to wszystko, bo jeszcze 10 dni kwitnę w Gdyni i nie wiem co się dzieje w Krakowie, ani nie wiem jak wyjdę z kasą, więc wstrzymaj to miejsce dla mnie, proszę.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

77

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

jakie miejsce?? :) -

jedziemy zdaje się klatkowozem w 4 ludki. Opcji na 5 nie ma, bo się nie pomieścimy.

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-06-24 22:36:03)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Miejsce na mojej dźwigni biegów.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

79

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

no to mamy dwie? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

80

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Ok - Wychodzi na to, że: jedziemy w środę rano, zakwaterowanie w "Banderozie" (na przeciw szkoły za płotem ;) ), dla zainteresowanych; cena 65 osobodzień z żarciem "no-limit", zostajemy do niedzieli, lub poniedziałku. Jeśli ktoś z Was zechce dołączyć we środę, zapraszam :). Jedziemy w składzie: Iwona, ja, YerzmYeY i dwójka dzieciorków ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

81

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Pin, a znalazłeś może gdzieś zdjęcia wnętrz tych domków? Na stronie są filmiki terenu, świetlicy, ale nie domków w środku. Lokalizacja i cena atrakcyjne.
Ryśku, znasz może ośrodek? Standard przyzwoity? Nie chodzi o luksusy, ale po prostu o czysty pokój i łazienkę.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

82

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Dzwoniłem tam i jedno, co nie jest pewne to to, czy dla odbiorców "indywidualnych" będą pokoje z łazienką. Mi na tym zależy o tyle, że jadę z dziećmi - jednak, jeśli nie będzie innej opcji to będzie trzeba sobie jakoś poradzić. Grunt, że ośrodek wyposażony względnie dobrze, no i lokalizacja optymalna biorąc pod uwagę partyplace ;)- ... no i żarcie no limit - 4 posiłki na dzień, więc odpadają wydatki i kursy do centrum :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

83

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Czy gdybym dotarł na miejsce w piątek bardzo rano, powiedzmy o 6:00 to będzie ktoś "czynny" na miejscu, czy pocałuję klamkę i będę musiał czekać do południa aż ktoś się pojawi?

84

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Co sie martiwsz. Najwyzej skoczysz.se na piwo.

85

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

O szóstej rano? To chyba tylko usiąść samotnie na schodach i popijać przywiezione...

86

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Na party to norma. Wiec da rade.

Ostatnio edytowany przez mazi (2011-07-08 12:12:24)

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

marekp napisał/a:

Czy gdybym dotarł na miejsce w piątek bardzo rano, powiedzmy o 6:00 to będzie ktoś "czynny" na miejscu, czy pocałuję klamkę i będę musiał czekać do południa aż ktoś się pojawi?

A to nie ma być otwarte od czwartku?? Juremu 2 dni nie wystarczają i zazwyczaj jest od czwartku.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

88

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Ano właśnie. Może ktoś będzie już na miejscu i np. otworzy drzwi (wątpię - pewnie będzie spał*), albo zostawi otwarte okno (to było by chyba najlepsze rozwiązanie).
No bo z tego co widzę wszyscy rozsiądą się po hotelach/domkach i na PP o tej porze może nie być nikogo.
Ja z tą godziną zdesperowany nie jestem, po prostu wolę wyjechać wcześniej, żeby mieć "puściej na drogach" :-)

* -Chociaż jest szansa: Jury nie śpi.

Ostatnio edytowany przez marekp (2011-07-08 11:27:07)

89

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

A to nie ma być otwarte od czwartku?? Juremu 2 dni nie wystarczają i zazwyczaj jest od czwartku.

Tak, potwierdzam że planuję przyjechać jeszcze w czwartek, lub w pierwszych minutach piątku :)
Z tego co się orientuję to jeszcze AS... planuje podobnie, a i myślę że znajdzie się jeszcze kilku.

marekp napisał/a:

No bo z tego co widzę wszyscy rozsiądą się po hotelach/domkach i na PP o tej porze może nie być nikogo.
Ja z tą godziną zdesperowany nie jestem, po prostu wolę wyjechać wcześniej, żeby mieć "puściej na drogach" :-)

Ja nie planuję żadnych hoteli itp. Więc będę na miejscu zapewne z AS'em katować Falocona. Na Grzybsoniadzie dotrwaliśmy do 5-6 rano. Więc jak przyjedziesz to jeszcze będziemy "na nogach" :D ( choć sam w to wątpię ;) )

Ostatnio edytowany przez jury (2011-07-08 12:53:23)

90

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Potwierdzam że będziemy w czwartek, a w zasadzie piątek około 1wszej/2giej w nocy i jak ostatnio na Grzybsoniadzie będziemy katować Falcony.
Dodam że nie przyjadę sam ale z dwoma jeszcze Atarowcami i pewnie 3ma Falconami :P
Wyjeżdżamy z 3city w czwartek około 17:30 :)
p.s.
hotel zarezerwowany :P Więc planuję spać w hotelu...

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-08 19:27:42)

91

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

marekp napisał/a:

* -Chociaż jest szansa: Jury nie śpi.

Nie śpi to TDC bo cały czas koduje, a na koniec i tak mu się wszystko wysypuje :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Sala przygotowana. Pani kierownik schroniska informuje że może zakwaterować w klasie na materacach z dostępem do prysznica za 10 zł.
Klasę nr 20 tradycyjnie mamy za darmo z materacami od WF-u.
  Ognisko mamy tuż przy schronisku. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

93

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Rysiu a zarerwował byś w takim razie 3materace + dostep do prysznica za 10pln ...
Będę bardzo wdzięczny!!

Nocleg na prawie party place będzie o wiele wygodniejszy niż zasuwanie do hotelu :)
Oczywiście od czwartku :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-25 14:53:04)

94

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Bawcie się dobrze Panowie, nie wyrobię sie, za dużo zabawy z przeprowadzką mam jednak :). Trzymajcie się <3

Meś

There's special place for me in hell. It's called the throne.

95

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Rysiek, czy mógłbyś oficjalnie potwierdzić, że główna sala będzie otwarta w czwartek wieczorem, tak aby można było skutecznie się rozłożyć i przespać po podróży?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

96

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Aby była większa siła przebicia :) dołączam się do pytania dely'ego.

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

Ustaliłem dzisiaj że sala jest do dyspozycji od czwartku /wieczór ,popołudnie/ do niedzieli godz 14.00. Oczywiście do dyspozycji są pozostałe udostępnione nam pomieszczenia. AS dzwoń do Pani kierownik Bronisławy i powołaj się na mnie.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2011-07-25 17:27:09)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

98

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

dzięki Rysiu za info.
Jutro zadzwonię do p.Kierownik Bronisławy :P

99

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

AS..., jak będziesz dzwonił, to możesz przy okazji zarezerwować jeszcze dwa takie + prysznic za 10 zł.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

100

Odp: ATARI_PARTY Głuchołazy 2011

oczywiście !