Temat: Koncert życzeń :)

(zainspirowane innym topikiem)

Od wdzięcznych użyszkodników, dla Kierownika, z okazji imieniny Ani (ani moje ani twoje), utwór Die Antwoord http://www.youtube.com/watch?v=cegdR0GiJl4

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Koncert życzeń :)

Co to k... jest? Kim jest ten koleś drugiego planu i  ta laska z afonią?

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

Odp: Koncert życzeń :)

Ten koleś z drugiego planu to chory na progerię (właściwie osoba która przeżyła najdłużej ze wszystkich znanych przypadków),  Leon Botha, artysta znany głownie w RPA który odszedł z tego świata piątego tego miesiąca.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Koncert życzeń :)

dobry song ;) ;) kuwa nie mam/nie miałem nic do gościa z progerią (R.I.P) ale RPA to jeden z bardziej pogiętych landów na tym ziemskim padole. Naoglądałem się tam na własne oczy takiej patologii, że chyba wszystkie polskie blokowiska wzięte do kupy, nie dałyby rady... Efekt działania Burów/Niemców i innych białych najeźdźców, którzy nakradli się tam ( i w sąsiednich krajach typu Zimbabwe, Botswana czy Namibia) a potem "rozkurwili" całą tamtejszą kulturę i populację. RPA = kwintesencja chaosu i anarchii..

gep/lamers^dial

Odp: Koncert życzeń :)

No, Gep, akurat gospodarczo i ustrojowo RPA to chyba najbardziej stabilny kraj afrykański. Oczywiście apathaid to było zło, ale to już się dawno skończyło. Polecam (naprawdę) obejrzeć jeden z ostatnich filmów w reżyserii Clinta Easwooda pt. Invictus - z genialną (moim zdaniem) rolą Morgana Freemana, akurat jest to dzieło w tym temacie.

Spodobało się, to do koncertu życzeń dołączam http://www.youtube.com/watch?v=KbW9JqM7vho tej samej grupy. Ostrzegam - jeszcze ostrzejszy hardkor :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Koncert życzeń :)

niestety tylko murzyni umieja rapowac.

> Efekt działania Burów/Niemców i innych białych najeźdźców, którzy nakradli się tam ( i w sąsiednich krajach typu Zimbabwe, Botswana czy Namibia) a potem "rozkurwili" całą tamtejszą kulturę i populację.

jaka kulture?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

7

Odp: Koncert życzeń :)

fajna mi stabilność: syf, morderstwa, aids i inne niebezpieczeństwa na wyciagnięcie ręki (człona?), zapaść ekonomiczna większej części społeczeństwa a elity i owszem, mają kaskę...

"Według oficjalnych danych bezrobocie w RPA wynosi ok. 25 proc., jednak Stefański, podobnie jak inni niezależni ekonomiści, przypuszcza, iż liczba ta może dochodzić nawet do 40 proc. Wiąże się to - jego zdaniem - z faktem, że rozwój tego kraju, szczególnie nowoczesnych sektorów, nie zawsze generował wzrost zatrudnienia. Afryka Południowa rozwija się dosyć szybko po 1994 roku. Jednakże istnieje spora grupa społeczeństwa bez wykształcenia. Szacuje się, że nawet około 1,5 mln dorosłych ludzi jest analfabetami i dlatego są oni niezatrudnialni "

co do kultury: jak wszędzie na Czarnym Lądzie, amerykanizacja-komercjalizacja-skrajny konsumpcjonizm, wierzcie mi lub nie, ale panuje tam taki burdel, że gdyby Martin Luther King rozpoczął by tam swe przemówienie od historycznych słów "I Have a Dream..." to szybko by skończył wątek...

btw. same klipy tych oszołomów świadczą o amerykańskiej pożywce (mimo że nazwa grupy, jak i same nazwiska ich memberów rzucają światło na ich korzenie w amsterdamskich kofiszopach  ;) )

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-06-11 23:10:52)

gep/lamers^dial

Odp: Koncert życzeń :)

a ja dzis bylem na finale LNB i tez spiewlem ;)

http://www.youtube.com/watch?v=jskSRTfccQM

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: Koncert życzeń :)

no to pozdrów starych sympatyków Vichy ;)

gep/lamers^dial

Odp: Koncert życzeń :)

starych ??? kto z tego okresu jeszcze zyje ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Koncert życzeń :)

Gep: ja nie mówiłem że jest tam jakoś super - ale jak na Afrykę chyba akurat najlepiej.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio