Temat: Olsztyn -> Orneta

31 lipca od godz. 9.17 odjezdza pociag do Ornety z dworca PKP w Olsztynie - planuje jechac tym pociagiem (zreszta nie tylko ja) - jak ktos ma w planach tego traina to prosze o kontakt. Gdyby ktos np. w nocy z 30 na 31 mial pociag do Olsztyna to niech tez da cynk - po co czekac na dworcu, kiedy ja mieszkam w poblizu - zawsze znajdzie sie jakis kufel, tfu... kubek kawy ;) poza tym chyba nikogo nie trzeba przekonywac, ze wspolna podroz pociagiem duzej ekipy partyzantow dostarcza wielu atrakcji ;)

2

Odp: Olsztyn -> Orneta

ja mam zamiar jechac tym pociagiem, 31 lipca!

3

Odp: Olsztyn -> Orneta

A skad wyruszasz i o ktorej zamierzasz byc w Olsztynie ?

4

Odp: Olsztyn -> Orneta

dokladnie sprawdzilem na pkp.com.pl i jesli pojade tym porannym pociagiem to na stacji Olsztyn Zach. bede o 9:18, odjazd z niej (po przesiadce) do Ornety o 9:23! Jade z Wąbrzeźna!

5

Odp: Olsztyn -> Orneta

Ja bede jechal z Dworca Glownego - na Zachodnim bede wygladal przez okno - do zobaczenia w pociagu 31 lipca ;)

6

Odp: Olsztyn -> Orneta

makgajwer to szykuj dla mistrza zimne piffo........popijemy sobie,wszak nie odzywales sie tyle czasssu.......hehehehe

gepard - jan maria rokita wsród atarowców

gep/lamers^dial

7

Odp: Olsztyn -> Orneta

makgajwer to szykuj dla mistrza zimne piffo........popijemy sobie,wszak nie odzywales sie tyle czasssu.......hehehehe

Oszalales ? Piwo to mozna pic sobie tak bez okazji, z kolegami z pracy, z kobieta, z ojcem.... Orneta to zbyt duze wydarzenie, zeby pic piwo - pamietasz co pilismy podczas QP 97 wraz z Darthem ? ;)

8

Odp: Olsztyn -> Orneta

.a jak mam nie pamietac???? czekaj to byl ten..no...jak go zwią..TEXAS
pamietam pamietam....pilismy je z tylu MDK-u a Ty Darthowi tlumaczyles jak phonga zakodowac,pochlaniajac duzymi lykami rzeczowy napój...

Makgajwer pamietaj....za tydzien...TEXAS - Reaktywacja!

gepard - posłanka Berger wsród atarowców;)

gep/lamers^dial

9

Odp: Olsztyn -> Orneta

....o 20.25 dnia 31.07 roku Panskiego 2003 na dworzec w Olsztynie wjedzie Libation Train..... :mrgreen:

pzdr,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

10

Odp: Olsztyn -> Orneta

....o 20.25 dnia 31.07 roku Panskiego 2003 na dworzec w Olsztynie wjedzie Libation Train.....

to ja juz o tej porze bede dawno w Ornecie ;)

11

Odp: Olsztyn -> Orneta

makgajwer to szykuj dla mistrza zimne piffo........popijemy sobie,wszak nie odzywales sie tyle czasssu.......hehehehe

Oszalales ? Piwo to mozna pic sobie tak bez okazji, z kolegami z pracy, z kobieta, z ojcem.... Orneta to zbyt duze wydarzenie, zeby pic piwo - pamietasz co pilismy podczas QP 97 wraz z Darthem ? ;)

pięknie powiedziane Orneta to ziemia Święta każdego Atarowca!

i mustaki..... ;)

12

Odp: Olsztyn -> Orneta

pięknie powiedziane Orneta to ziemia Święta każdego Atarowca!

i mustaki.....

no pewnie, nawet w tradycji bylo kiedys zaraz po wyjsciu z pociagu ucalowanie ziemi orneckiej :)

13

Odp: Olsztyn -> Orneta

dupa. bede jechal pociagiem cos kolo 19! dotre w libatjon trejn!