76

Odp: SIDE preorder

Hyhy, no naklejki akurat nie  ale reszta jak najbardziej, wlacznie ze slotem CF wlutowywanym grzalka z wolnej reki, ok minuty  na slot. Poza tym nie ma tego znowu tak duzo, ok 60-70 plytek. pare dni i bedzie zmontowane.A ja mam przy okazji fun i oderwanie od branzowej roboty.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

77

Odp: SIDE preorder

Potwierdzam że produkty Zaxona (nawet jak robi je ręcznie) są zajebiste!
Patrz np. sieciówka do Falcona z Usb !!

Także ja wolę poczekać osobiście i nie gonić Zaxon-a, niech robi wolno i spokojnie :P

78

Odp: SIDE preorder

zaxon napisał/a:

...wlacznie ze slotem CF wlutowywanym grzalka z wolnej reki, ok minuty  na slot.


Pewnie że się da ! Dobry flux, pewne i dobre pociągnięcie ręką i robota idzie ;)

zaxon napisał/a:

A ja mam przy okazji fun i oderwanie od branzowej roboty.

Nie nie gadaj, że jesteś killerem na zamówienie :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

79

Odp: SIDE preorder

Flux najlepszy,  z wharton metal , co zabawne angielskiej produkcji ale go kupuje na Allegro bo jest ponad 2x tanszy niz lokalnie u mnie za strzykawe 30 gram,

Jestem raczej specjalista od robienia dziur w scianach.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

80

Odp: SIDE preorder

...karabinem maszynowym. Czyli jednak roboty wykończeniowe.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

81

Odp: SIDE preorder

Fakt, WARTON najlepszy i pieruńsko drogi. Ja używam najtańszego RMA223 i też daje radę ;) Unikam wdychania bo badziewie
cholernie toksyczne i szkodliwe. Na szczęście robię rzadko i mało i w dodatku jak muszę.

Dobra, nie zagadywać zaxońca bo już by w tym czasie kilka płytek zrobił ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-08-21 23:08:45)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

82

Odp: SIDE preorder

Hmm, na allegro maja po 60 czy 70 zl za strzykawe 30 gram a wydajny to ten flux jest.

Grzeniu, mowisz i masz:

SIDE w wersji finalnej,produkcyjnej, brakuje :obudowy ale juz jada z Lublina, przelacznika sparta on/off, guziora do wywolywania menu. Jutro bedzie kompletne. 

Tak jak mowilem wysylka startuje we wrzesniu.

http://images35.fotosik.pl/869/077d909c03d11a76m.jpg


http://images41.fotosik.pl/1023/746b8894d887579am.jpg


http://images45.fotosik.pl/1057/d61e68cfd6dc7829m.jpg

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

83

Odp: SIDE preorder

To fajnie że temacik rusza się do przodu..
Ciekawi mnie bardzo ten loader!

84

Odp: SIDE preorder

To kiedy finiszujesz ? Bo do tego czau mam nadzieje ze w mojej atarce styki się nie poprzepalają ;-)

85

Odp: SIDE preorder

Tak jak pisalem, we wrzesniu planuje zaczac  wysylki.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

86

Odp: SIDE preorder

To będzie bardzo dobry wrzesień :)

87

Odp: SIDE preorder

to mam nadzieje ze dopiero po pierwszej polowie mi wyslesz, bo pierwsze 2 tygsy wypadam z kraju i wolalbym by przesylka do ciebie nie wrocila ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

88

Odp: SIDE preorder

tak sobie liczę i wychodzi mi, że na grupie chęć zakupu wyraziła grupa góra 15 osób, więc dlaczego wykonano kartirdż w 70 egzemplarzach? domyślam się, że pozostałych 55 sztuk zostanie rozdysponowanych w terminie późniejszym? trochę czuję się oszukany, wydałem kupę szmalu na prototyp, a można było zakupić finalną bo zapewne jeszcze są... proszę o odpowiedź.

89

Odp: SIDE preorder

Pewnie tu się znaleźli:
SIDE next HDD for Atari 8 bit preorder
Nie zaglądasz tam? (Można linkować do innego forum? ;) )

Porównaj logo na zdjęciach z nazwą tamtej strony.

Ostatnio edytowany przez lemiel (2011-08-25 20:00:03)

90

Odp: SIDE preorder

możliwe, ale i tak to nie jest 70 płytek... a jak o to pytałem, to nie dostałem informacji - jeśli nie wysłałeś mi jeszcze prototypu to może bym dostał finalną wersję?

91

Odp: SIDE preorder

bezrobotny napisał/a:

tak sobie liczę i wychodzi mi, że na grupie chęć zakupu wyraziła grupa góra 15 osób, więc dlaczego wykonano kartirdż w 70 egzemplarzach? domyślam się, że pozostałych 55 sztuk zostanie rozdysponowanych w terminie późniejszym? trochę czuję się oszukany, wydałem kupę szmalu na prototyp, a można było zakupić finalną bo zapewne jeszcze są... proszę o odpowiedź.


Przecież Zaxon nie robi zapewne tylko dystrybucji na Atari.Area :P
Czy ktoś Tobie przystawił pistolet do głowy i kazał licytować na allegro i wygrać aukcję Zaxona??

92

Odp: SIDE preorder

nie o to chodzi, jak pytałem to przecie mógł wspomnieć, że jedna sztuka dodatkowa by się znalazła... niech sam wielki Z coś odpisze.

93

Odp: SIDE preorder

Czy ktoś Ciebie zmusza aby kupować od niego cokolwiek??
Zaxon jest wielki, sporo osób dzięki niemu ma fajne dodatki do swoich Atarek.
Więc nie marudź, wylicytowałeś co czemu szukasz problemu??

94

Odp: SIDE preorder

Bezrobotny, nie ma problemu, zamiast prototypu mozesz dostac wersje finalna x2. Prototyp na Allegro byl sprzedawany raczej jako ciekawostka niz do normalnego uzywania. Co do ilosci plytek, fajnie ze mi policzyles zamowienia, dolicz jeszcze egzemplarze developerskie, rezerwe na potencjalne reklamacje, na nagrody na SV na sztuki zgubione przez poczte.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

95

Odp: SIDE preorder

;) miło, to jeśli mogę to poproszę o dwie wersje finalne, przeźroczyste obudowy jedna z czarną druga z żółtą naklejką ;)

dziękować,

96

Odp: SIDE preorder

Naklejki są w różnych kolorach w razie czego. Będą dostępne do wyboru po wykonaniu finalnego projektu ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

97

Odp: SIDE preorder

no tak zapomniałem, że Z rysuje mazakiem...

98

Odp: SIDE preorder

Zaxon, te płyteczki w kolorze granatowym pięknie wyszły no i te złocone ścieżki :). W czym projektujesz PCB i gdzie wykonujesz laminaty ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-08-29 16:04:28)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

99

Odp: SIDE preorder

Plytki i firmware, programowal Candle i Flash Jazz Cat. Prototypy te zielone byly robione w Merkar bo tanio, finalowe te niebieskie w Technoservice, drozej ale jakosc jest super, montaz reczny
Projekt w Altium designer.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2011-08-29 16:25:05)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

100

Odp: SIDE preorder

Technoservis dla zawodowców :) Ładne luty i czyściutko na płytce. Naprawdę dobra robota. Robisz minifalą ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-08-30 08:52:19)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...