51

Odp: Party, party - i po party...

Candle, rozumiem - lecz:

To nie ja opracowałem prace na kompoty, więc ostatecznie wyłącznie je odpalałem. Zostałem zobligowany do nieudostępniania publicznie prac bez opisów, więc nie zrobię z własnej mordy "kalosz" ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

52

Odp: Party, party - i po party...

Candle: na atarowskich zlotach tez zawsze tak bylo az ktoregos pieknego dnia Vasco po kompotach (w Opalenicy)
zakrzyknal 'Stuff sciagniecie sobie z internetu' :)
Od tamtej pory swiat juz nie jest taki sam i podejrzewam ze podejscie do pinokia z garscia flopek po kompotach w opcji 'Ej, zgraj mi stuff' bylo by rownie nie na miejscu jak kiedys to co wykrzyknal Vasco :)

O tempora. O mores ...

53

Odp: Party, party - i po party...

to ja mam taki wniosek racjonalizatorski:
nie dokladajcie se roboty, jak nie ma komu robic

przechodze na tumiwisizm

54

Odp: Party, party - i po party...

Fotki, ktore moglem w rozsadny sposob pobrac (piter - megasystem fotkowy, rulu. autor chyba za wszelka cena chcial obrzydzic sciaganie fot :) (pin - parafrazujac "na wladze nie poradze" -> na pikase nie poradze :)

http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … lazy,2011/

ps. przypominam, ze jak ktos chce sciagnac foty to niech zamiast ejdztitipi wpisze eftipi jako protokol i uzyje jakiegos cuda do eftepowania.

Odp: Party, party - i po party...

Candle napisał/a:

wiesz, jak jezdzilem na party jeszcze jak cos robilem na scenie pc (a bylo to dawno), to jezdzilem z dyskiem twardym w kieszeni (spodni) pociagiem, a stuf mialem na tym dysku godzine po kompotach
point jest taki, ze kiedys copy party bylo copy

A tu się zgodzę. Taka właśnie była nazwa - i nie bez powodu.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

56

Odp: Party, party - i po party...

Prace powinny ukazać się dziś wieczorem. Bardzo przepraszam za opóźnienie, ale znajduje się aktualnie nad morzem, gdzie mam zasięg o jakości 0.0001 kreski, a osrodkowy hotspot częściej nie działa, niż działa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

57

Odp: Party, party - i po party...

piter napisał/a:

z calej dlugiej listy rzeczy ktore mialem zrobic na party zrobilem tylko dwie: Quake na falconie w sieci i browar z Czech ;)

Hehe, to ja ze swojej całej długiej listy wykonałem tylko Quake'a :) a CTPCI to chyba nawet nie będę rozpakowywał, bo zabieram je od ostatniego SV na każde party i jeszcze nigdy go na miejscu nawet nie dotknąłem, ech.
Ale party jak najbardziej udane, PODZIĘKOWANIA serdeczne dla organizatora jak i uczestników za wyśmienitą zabawę.
Jeśli coś komuś jestem jeszcze "krewny" to proszę o dzień/dwa bo muszę wrócić do siebie, a jeszcze jest źle :]]]]]

Ostatnio edytowany przez jury (2011-08-02 10:12:38)

58

Odp: Party, party - i po party...

jury,
Następnym razem pójdziemy quaku na conajmniej 3falconach 060 po sieci :P
A popracuję nad tym aby i AdamK odpalił swojego Falcon-a 060 :P
To były by 4stanowiska i jak było widać podobało się grającym, a głos Lotharka grającego na Falconie w quaka po sieci "zajebie*.* cię qr***wa) niezapomniany :P

Ja z planów które miałem na party "zrobiłem" wszystko !
-No może oprócz efektownego spalenia dysku twardego w Falconie i puszczenie siwego dymu :)
Ale jeszcze jeden wieczór przed Falconem i wszystko będzie jak ta lala :)

59

Odp: Party, party - i po party...

AS... napisał/a:

jury,
Następnym razem pójdziemy quaku na conajmniej 3falconach 060 po sieci :P
...
To były by 4stanowiska i jak było widać podobało się grającym, a głos Lotharka grającego na Falconie w quaka po sieci "zajebie*.* cię qr***wa) niezapomniany tongue

Dokładnie, właśnie tak sobie wyobrażam grę po sieci w Quake'a. 4 stanowiska i co i rusz ktoś drze mordę w stylu ^&#$%^& i musimy to zrealizować na SV :) Tylko że jak znowu poprzywozicie Falcony i zobaczę że ktoś zaczyna w nich grzebać to OBIECUJĘ że posklejam wszystkim obudowy jakąś Ośmiorniczką czy czymś takim i nie będzie grzebania ;) Wtedy może uda się na 4 stanowiska pograć :D :D :D :D :D

60

Odp: Party, party - i po party...

Pod koniec tego tygodnia będę miał Falcona skręcone na stałe :P
Wszystko co miałem w nim zrobić zostało zrobione/zmienione/wymienione/spalone itd. itp.

Problem widzę w Piterze :P
- bo on swojego falcon-a na party po prostu wyjął z obudowy i tak go użytkował ... :P
Więc weź tą ośmiorniczkę, przyda się na pewno...

p.s.
Cieplik jeszcze będzie próbował czy da sie w quaka zagrać na Falconie 030turbo 50mhz :)

p.s.2 i napisał to jury w którego Falconie wszystko "dynda" :P


EDIT,
Będziemy mieli 4stanowiska z Falconami 060 do gry w quaka po  sieci, tylko weź swoje zapasowe dyski na wszelki wypadek :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-08-02 12:15:39)

Odp: Party, party - i po party...

AS:

> Będziemy mieli 4stanowiska z Falconami 060 do gry w quaka po  sieci, tylko weź swoje zapasowe dyski
> na wszelki wypadek :P
-----------------------------
Na wypadek, gdyby Ci DYSK WYPADŁ, HAAAAHAHAHAHAHAAAAAAAA!!! :)
Znajdziemy KRĘGARZA!!!!!!!!!!!!!! :)




.

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2011-08-02 12:33:32)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

Odp: Party, party - i po party...

Na 030 50mhz to se Quake nie pochodzi. Nie warto go brać w sieć, bo tylko będzie zamulał.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

63

Odp: Party, party - i po party...

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

AS:

> Będziemy mieli 4stanowiska z Falconami 060 do gry w quaka po  sieci, tylko weź swoje zapasowe dyski
> na wszelki wypadek :P
-----------------------------
Na wypadek, gdyby Ci DYSK WYPADŁ, HAAAAHAHAHAHAHAAAAAAAA!!! :)
Znajdziemy KRĘGARZA!!!!!!!!!!!!!! :)




.


Dobre,
ale mi dysk nie wypadł, tylko się spalił :P

64

Odp: Party, party - i po party...

jury napisał/a:

Dokładnie, właśnie tak sobie wyobrażam grę po sieci w Quake'a. 4 stanowiska i co i rusz ktoś drze mordę w stylu ^&#$%^& i musimy to zrealizować na SV :) Tylko że jak znowu poprzywozicie Falcony i zobaczę że ktoś zaczyna w nich grzebać to OBIECUJĘ że posklejam wszystkim obudowy jakąś Ośmiorniczką czy czymś takim i nie będzie grzebania ;) Wtedy może uda się na 4 stanowiska pograć :D :D :D :D :D

Przypomina mi to sytuacje ze starego QuaST'a (1996 lub 1997) kiedy grupa Slight zajela prawie pol jednej sali na gorze MDK i rznela w QUAKE lub DOOM-a. :)  Seban, SoTe (chyba) Rzog zachowywali sie jednak przy tym nieco ciszej (sluchawki na uszach z mikrofonem) od np. opisanego tutaj Lotharka... ;)  :D

Moze byc ciekawy widok, bo jakos do tej pory nie widzialem (przekonywujacego) fps-a w tym stylu na F030. :)

65

Odp: Party, party - i po party...

Kiedy zobaczymy prace z tego party?

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

66

Odp: Party, party - i po party...

@leniuk: po odpowiedź zapraszam do #56 (czyli 10 postów wyżej).

I Ty zostaniesz big endianem...

67

Odp: Party, party - i po party...

AS, AdamK, Jury: kurde, moj rozkrecony Falcon jest wynikiem sztabu ktory odbyl sie u mnie i ktorego to F030 nie przezyl
jest uz dobrze, bo dziala Falcon, dziala CT60 ale wiesza sie przy wiekszej, bardziej skomplikowanej grafice 

a no i przeciez dysk nie wytrzymal sztabu, padl !!! :) nowy, juz zakupiony na allegro idze do mnie :)

jest dobrze :)

w tym tygodniu doprowadze falcona do stanu ... sprzed sztabu ;)

wiec prosze poczuc troche zbiorowej odpowiedzialnosci, a nie - zamiast wspierac mnie w naprawie sprzetu na zlocie - dostawalem tylko browara ktory nie pozwalal mi sie skupic na naprawie ... ;)))

Ostatnio edytowany przez piter (2011-08-02 18:55:52)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

68

Odp: Party, party - i po party...

OJ tam oj tam :P
Nie jedno piwko ale kilka :P Przecież wspieraliśmy naprawę Twojego Falcon-a (LOtharek przecież wlutował Tobie nowy nvram :) )
Postaw jeszcze sieć na flaku, ja dzisiaj będę trenował xboot-a :)
A do końca tygodnia skręcam i zamykam obudowę od Falcon-a.
Dzisiaj okazało się że moje małe atari nie działa :(
-nie przeżyło chyba podróży...  :( I doktor Lothar będzie musiał znowu do niego zajrzeć :)

p.s.
I znowu będę musiał katować Falcona :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-08-02 19:14:12)

69

Odp: Party, party - i po party...

... co do stacji dyskietek i dyskietek to zaznaczam, iż na party jako jeden z nielicznych posiadałem podłączoną i działającą flopkę do Atari ;)- nikt jednak oprócz mnie nie miał dyskietek, więc na co miałem zgrywać? - na pendrajwa?? :D - peceta na Atarkowe zloty nie zabieram. Bo nie ;)- (za dużo waży). Hahahahhh..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

70

Odp: Party, party - i po party...

pin - sio2sd ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

71

Odp: Party, party - i po party...

... co, SIO2SD to że niby flopka? :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

72

Odp: Party, party - i po party...

Przecież Pin zawsze ma podłączone:
-xf551 i xf351 :P

73

Odp: Party, party - i po party...

Emulator flopa - ale zawsze!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

74

Odp: Party, party - i po party...

:) - "ale to przecież nie jest już Atari"

:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

75

Odp: Party, party - i po party...

... o - i to jest bardzo dobre ;)-

EDIT: .. poszedł post pod postem ... a nie mogę wykasować ostatniego i edytować przedostatniego ... ;)- sorry

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-08-02 22:35:57)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info