1

Temat: Naped Magneto-optyczny Fujitsu

Witam,

wlasnie dostalem naped i dyskietki do napedu MO 230MB Fujitsu, mam pytanie oodnosnie zainstalowania ich, hddriver widzi mi go przy starcie systemu np ustawione jest ID0 i teoretycznie widzi mi ja jako partycje O. Czy to wystarczy i po sformatowaniu pod hddriverem powinien widzic ta partycje w TOSie, czy nalezy cos jeszcze zrobic

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Naped Magneto-optyczny Fujitsu

Używałem i używam takowego. I po partycjonowaniu pod HDDriver-em nic więcej robić nie ma potrzeby.

Było miło :) Do widzenia.

3

Odp: Naped Magneto-optyczny Fujitsu

OK, dzieki za info, zadzialo  partycjonawanie i naped jest widoczny pod TOSem.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

4

Odp: Naped Magneto-optyczny Fujitsu

Artik-wroc:
Jaki masz naped MO, bo ja akurat w chwili obecnej w kazdym z komputerow mam Fujitsu i sa to 2xM2512A i jeden 2513E. Otoz ten ktory wczoraj otrzymalem to wlasnie 2512A, szukalem na sieci opisu do niego zwlaszcza jak ustawiac odpowiednie ID zeby nie bylo konfliktu z innymi urzadzeniami, na szczescie w innym napedzie mialem ustawione na 01 to doszedlem do tego ktore mikroprzelaczniki o dziwo nie zworki odpowiadaja za ID, niestety nie wiem ktore odpowiada za terminacje, a w TT zauwazylem ze i zreszta kazdy to mowi zeby jednak ostatnie urzadzeni bylo za terminowane.
Czy moglbys mi cos poradzic, czy jednak masz inny naped niz ja.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

5

Odp: Naped Magneto-optyczny Fujitsu

http://www.fel.fujitsu.com/archive/archive/00000103.htm

Było miło :) Do widzenia.