Temat: Orneta 2k4

ja wiem, ze wczoraj dopiero sie skonczylo oficjalnie ostatnie party w ornecie, ale niech sie organizer  ( i uczesticy) wypowie - czyz nie warto by tego powtorzyc za rok?


ps JA CHCEM!!!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

2

Odp: Orneta 2k4

Z oficjalnych slow Eijka wynikalo, ze za rok nie bedzie, ale nie wynika to z braku checi tylko z braku mozliwosci, za to za 2 latka to termin, ktory mu odpowiada. Mysle, ze za rok bedziemy musieli usmiechnac sie to Vaska :)

Odp: Orneta 2k4

Popracujemy nad Eijkiem to sie zgodzi  ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Orneta 2k4

W razie czego mam rodzine w Pruszkowie, a tam jak wiadomo mieszkaja jedni z najwiekszych specow od "namawiania do zmiany decyzji" ;)

5

Odp: Orneta 2k4

jestem za tym aby się odbyło za rok w tym samym miejscu o tej samej porze z tymi samymi ludzmi itd... - jako przedstawiciel - Trójmasta - Gdańskiej Oruni........

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Orneta 2k4

Jak bedzie za rok, to dla niektorych moze byc za czesto ;(
A jak za dwa, akurat ludzie zatesknia ;)

: 404. Stopka not found

7

Odp: Orneta 2k4

Jak bedzie za rok, to dla niektorych moze byc za czesto ;(
A jak za dwa, akurat ludzie zatesknia ;)

Dla mnie za rok czy za dwa nie gra roli - jeżeli będę miał tylko kaskę i wolny czas to na pewno sie pojawię bez względu na organizatora ....  i miejsce ..

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Orneta 2k4

Tez jestem z zeby sie odbylo. Bede Bede za to pil caly rok,bo jak wiadomo "Odsiecz Sobieskiego za kolnierz nie wylewa!!!"

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

9

Odp: Orneta 2k4

rok to duzo czasu, wiec na pewno wam przejdzie ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

10

Odp: Orneta 2k4

Odsiecz........chlory Wy jedne.......demoralizujecie tą biedną ornecką młodzież,która musi oglądać nawalonych atarowców........hehehehe

gep/lamers^dial

11

Odp: Orneta 2k4

nieważne kiedy, ważne, zeby było. bwiłam sie zajefajnie, ale za dwa lata to w sam raz. potęsknimy, powtórzymy...

mahna mahna XD!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: Orneta 2k4

Odsiecz........chlory Wy jedne.......demoralizujecie tą biedną ornecką młodzież,która musi oglądać nawalonych atarowców........hehehehe

A co niech sie uczy!!!

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

13

Odp: Orneta 2k4

Ja się już nauczyłam :]

There's special place for me in hell. It's called the throne.