1

Temat: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Witam, wybaczcie moją smiałość lecz inicjatywa aby zamieścić tutaj niniejsze ogłoszenie wyszła ode mnie, więc przyjmę z tego tytułu wszelkie baty na własny grzbiet, no ale co mi tam, są gorsze zboczenia ;-)

Otóż mój bardzo dobry znajomy, którego już teraz polecam jako absolutnie pewnego człowieka do interesów, wyzbywa się różnego rodzaju klamotów, które w miejszym lub większym stopniu mogą niektórych z Was zainteresować. Pomyślałem zatem, że może warto Was poinformować. Popełniam to w jego imieniu i w porozumieniu z nim.

Właściciel poniższego jest Słowakiem, mieszka w Poprad, ma na imie Jan, ksywa JPx72, kwestia zatem jedynie odnośnie tego typu, że trzeba to wszystko sprowadzać zagranicznie.

Oto linka do galerii ze zdjęciami wszystkich rzeczy :

>> https://picasaweb.google.com/1046002954 … _cmo9L_Lag

Natomiast tutaj można się z nim bezpośrednio kontaktować (pisać można swobodnie po Polsku, Angielsku lub Słowacku) :

>> xen.dizz[maUpa]yahoo.com

Wyżej wymieniony poprosił mnie, co by rekomendacji stało się zadość, ażebym załączył jego pozytywne opinie z forum kuzynostwa oraz eBay, co też czynię :

>> http://www.famicomworld.com/forum/index … pic=5685.0
>> http://members.ebay.com/ws/eBayISAPI.dl … rid=jpx072

To naprawdę konkretny i bezproblemowy człowiek.
Dziękuje za uwagę.
Pozdrowienia!

Ostatnio edytowany przez MWK (2011-09-30 12:28:21)

2

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Heh, parę ładnych rzeczy widzę ma... Na przykład Didactica ze stacją... Ale ja i tak pod krechą :/

Sikor umarł...

3

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Kupa złomu, nic więcej.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

grzeniu, może dla Ciebie. Oszczędź proszę takie komentarze sobie. Jan ma sporo sprzętu Nintendo :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

5

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Nie zrozumiałaś. http://kupazlomu.prv.pl/

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Co nie oznacza, ze to faktycznie kupa zlomu :)
Jakby ktos cos bral to ja bym byl chetny na Death Star.

Edit:
zapatrzylem sie na zdjecia i grzeniu mnie ubiegl :)

Ostatnio edytowany przez mazi (2011-09-30 17:04:12)

7

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Ja się zastanawiam nad N64, ale musiałabym się potargować :) NES też kusi.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

8

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Czesc! To ja :)
Chciałem tylko dodać kalkulator wysyłki - http://cennik.posta.sk/en
i powiedzieć, że płatność jest możliwa tylko przes paypal, inny sposób tylko wtedy gdy MWK zgodzi się pomóc.
Odbiór osobisty jest możliwy:)
Wiem, że wybór nie jest ....hmm po prostu czyszczenie nie potrzebnych rzeczy...ale może ktoś wykorzysta.
Mam też inne rzeczy, jeszcze nie do sprzedaży, ale może dodam coś... moja kolekcja na http://jpx72.detailne.sk
Prosze o przesyłanie pytań e-mailem.
Dzieki i do widzenia! :D

9

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

JPx72, fajnie widzieć tutaj fana konsol :) Kolekcję masz super. Czy będziesz może sprzedawał jakieś cartridge do Segi MD/Genesis i SNESa?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Teoretycznie, jeśli ktoś bierze np. wszystko - istnieje możliwość, że się przejadę osobiście i zaistnieje możliwość wysyłki klamotów na terenie kraju cudów. Jakieś propozycje? ;)-

EDIT:

oczywiście zwrot kosztów, czyli 2.0 SEH OHC w benzynie w wymiarze około 320kM (dwie strony), oraz koszt wysyłki. Czy chętni nadal istnieją :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-09-30 21:37:42)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

@Pin mam trochę dalej ale Sam się zastanawiam nad paroma rzeczami i w sumie nawet wycieczkę mógłbym sobie zrobić :) Jedynie spalanie większe ale gazu więc luzik.

12

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Pamietajcie, ze caly czas jestem chetny na Death Star wiec w razie czego partycypuje w kosztach.

13

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Ja wiem. Ceny na poczcie są okropne ..
Niektóre rzeczy oznaczyłem RESERVED, (DeathStar dla mazi :D) ale nie wiem, czy ludzie nie zmienia zdanie, ponieważ wysyłka zbyt droga...

Gry nie planuje sprzedawać, ale spróbujcie mnie zapytać na konkretne tytuły lub konsole z mojej kolekcji...nic nie obiecuje.

14

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Ja mam zaklepane wstępnie N64 i NESa :) Jakby kto wybierał się po całość, to będzie się można rozliczyć. JPx72, gry na te konsole interesują mnie dowolne :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

15

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

jestem zainteresowany DidaktikM z pudelkiem, PW wyslane.

Marcin

16

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Ja bym lyknal 800XE, ale koszt wysylki jest wiekszy niz koszt Atarki... Czy ktos chce podzielic sie kosztami, pod warunkiem, ze przywiezie mi ta 800tke na Sillyventure?

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Ja bym łyknął te joye do Mega Drive...

18

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

oplata za didaktikM (box) i stacja 5,25" wykonana wedle wskazowek Jana.

19

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Tymczasem byłyby na odwóz te rzeczy (ktoś pokazał zainteresowanie):
1. NES+N64
2. Atari800xe
3. DeathStar
4. Megadrive joys

Dotąd wszystko (didaktik będzie wysłany pocztou), jeszce wybieram które mogłyby być interesujace:
Complete Commodore 64 + tape, PMD85 kompletny zestaw (chybuje tylko kabel na połacenie tape->komputer - program na foto był nagrywany przes PC karte dzvienkowa), Laser500 (cos jak Sinclair), SinclairZX - zepsuty, ale chyba ktoś vie poprawić, drukarka BT100(1-igłowa) s kablami na atari, Sega Mega drive i master system i game gear,... to chyba wszystko co moze was interesować :)



BTW:

MWK napisał/a:

...przyjmę z tego tytułu wszelkie baty na własny grzbiet, no ale co mi tam, są gorsze zboczenia ;-)

Chciałbym negować tego stwierdzenia, MWK nie ponosi odpowiedzialności mojego ewentualnego błędu!!! ;)

Ostatnio edytowany przez JPx72 (2011-10-05 07:45:45)

20

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Niestety wygląda na to, że osoby zainteresowane niezgodziły się na wspólnej wysyłke... :(
Wszystkie niesprzedane rzeci zostaną poddane do innego forum, łącznie z NES, N64, Atari800xe, DeathStar i Megadrive joypady.

Jeśli mam jeszcze poczekać, dajće mi znać jak najszybciej.
Dzięki!
JPx72

21

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

No i wlasnie. Ja zadalem pytanie. Jest ktos chetny zeby zorganizowac wspolny transport?

22

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Dolaczam sie do pytania? Jest ktos chetny? Pewno jakis paypal do tego potrzebny??

23

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

innuendo - takze chetna na wspolny transport?
(NES+N64)+(Atari)+(DeathStar)=chyba 5kg = 25€ (26€ - 1.st class)
I tak, paypal, oraz mam znajomych w polsce kterzy moga wypomóc s transferem - bank > paypal

Ostatnio edytowany przez JPx72 (2011-10-11 12:27:37)

24

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

Ja moge zaplacic Paypalem. Kwestia tego zeby mi ktos przywiozl ta 800tke na SV. Mazi?

25

Odp: [OGŁOSZENIE]Masa różnego sprzętu do od/sprze/dania.

lewiS  -  jak najbardziej moge przywiezc. Podaj dane do przelewu (najlepiej konto w PL).