Temat: Proszę o pomoc :D

Kiero, wybacz spam, ale afaik, to mogę jeszcze parę razy nagiąć Twoją cierpliwość :D.

Nie ja konkretnie potrzebuję pomocy, ale koleżanka :).

Shappi jest moją przyjaciółką, do tego straszliwie zdolnym draniem - konkretnie zajmuje się robieniem kostiumów ( shappi.deviantart.com ).
Obecnie dotarła do ścisłego finału konkursu Otaku House i bardzo staram się ją wspierać :).

Jeśli bylibyście tacy kochani, i kliknęli w http://www.otakuhouse.com/cosplay-idol/ … 11/shappi/ tego linka, a potem kliknięli LIKE lub +1 (zależy co kto tam ma, czy fejsy, twittery czy inne gugle plusy), które znajduje się na samej górze strony.
Możecie też podrzucić link u siebie na profilach, jeśli ktoś chce - będę wdzięczna za każdy przejaw sympatii <3.

Za wszystkie głosy i pomoc bardzo dziekuję <3.

Meś

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: Proszę o pomoc :D

zaraz zaraz a to nie jest ta chyba najlepsza polska panna-cosplayerka, co to dwa dni czaiła się ztcp na Słowacji by zrobic dobre zdjęcia postaci z Final Fantasy? bo coś czytałem jakiś artykuł w którymś z konsolowych magazynów (Neo Plus bądź PSX Extreme). Pamiętam że zdjęcią zarządziły.Były tam też inne cosplay typiary ze świata. Niektóre z nich zrobiły sobie z tego hobby źródło dochodów. Niemniej +1 conajmniej bedzie...

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-10-12 23:36:28)

gep/lamers^dial

Odp: Proszę o pomoc :D

+1 for polish cosplay ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Proszę o pomoc :D

Gepciu - most likely to ona - mój kochany Pulpecik :D.

Choć my się czailiśmy dwa dni w Krempnej (za Jasłem w dół w stronę Słowacji), żeby obfocić jej cospplay Momohime.
I tak, pisali o niej niedawno w jakiejś gazecie konsolowej (Ha, nawet moje nazwisko tam wymienili jako make-up artist :D).

Jej foty robią głównie moi inni znajomi z fotostudia Zahora ;).

Dzięki za głosy! <3

Meś

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Proszę o pomoc :D

Rany. Ale ja zacofany jestem. Musiałem zobaczyć w wikipedii co to znaczy ten cosplay!
Zaczynam czuć się jak dinozaur.

6

Odp: Proszę o pomoc :D

Jak przeczytałem temat to pomyślałem - znowu żebranie o głosy na jakiś kicz - z reguły to co widzę to jakiś kicz jest. No ale obejrzałem i się zdziwiłem. Wygląda świetnie - mnie rażą jedynie elementy przypominające metal - zbyt plastikowe - no ale domyślam się że nikt tego z metalu robić nie będzie. Jednak czas może zmienić zdanie na temat cosplay - te wyglądają porządnie i wydają się przemyślane.
Jedyne co zawsze się zastanawiałem to wygoda noszenia - przecież patrząc na to, to pewnie mało wygodne jest.
Zresztą wszystko to japońskie - oni tam powinni mieć osobny internet ;)

7

Odp: Proszę o pomoc :D

Dodane.

8

Odp: Proszę o pomoc :D

laoo/ng napisał/a:

Rany. Ale ja zacofany jestem. Musiałem zobaczyć w wikipedii co to znaczy ten cosplay!
Zaczynam czuć się jak dinozaur.

Nie przemuj sie. Ja tez tego nie wiedzialem, co wiecej nie mam zamiaru tego ogarniac. ;)
Kultura manga/anime jest po prostu nie dla mnie...
Niemniej - jak cos w/w dobrze wyglada, to pewnie warte glosu. :)

9

Odp: Proszę o pomoc :D

Kultura mangi i anime lata mi koło tyłka już od dłuższego czasu - po prostu Shappi to moja dobra przyjaciółka, więc staram się ją po prostu wspierać. Skoro nie dość, że to kocha, a do tego jest w tym naprawdę dobra - to czemu nie? :) A bardzo bym się cieszyła, gdyby wygrała :D.

Paweł - no akurat Shappi z metalu jeszcze nie tworzy, ale szczerze mówiąc - mam wrażenie, że to kwestia czasu ;). Poza tym staje się coraz lepsza z cosplayu na cosplay :D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Proszę o pomoc :D

Mesia, poszło. Aww manga jest fajna.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

11

Odp: Proszę o pomoc :D

Sore-ga suki desu :)
Poszedł Like i +1

grzybson/SSG^NG

12

Odp: Proszę o pomoc :D

Poszedl like, share, google+1, twittera nie uzywam. I poszly szczerze bo mi sie to podobuje :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Proszę o pomoc :D

:P

http://lolpics.se/pics/24934.gif

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Proszę o pomoc :D

Bump :)

Głosy są zbierane jeszcze niecały miesiąc, więc jeśli możecie, podawajcie linka dalej :).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Proszę o pomoc :D

wcisnęłam like pozdrawiam serdecznie

16

Odp: Proszę o pomoc :D

Nie mam fejsika ale z pomocą pomocników wczoraj wskoczyło  +15 i ich kampania na innych forach rozpoczęta

17

Odp: Proszę o pomoc :D

Yeah! Dziękuję w imieniu swoim i Shappi :).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

18

Odp: Proszę o pomoc :D

I jak się to skończyło ?

19

Odp: Proszę o pomoc :D

ztcw to jakieś chyba 5 miejsce w Europie

gep/lamers^dial