1

Temat: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Dziękuje Greyu za zajebiste party!
Kompoty trwały od 21:30 do 3rano, liczba prac na kompo oraz na tyle platform zmasakrowała.

2

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Ja się przyłączam do podziękowań! GREY Rulezzzz.....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Frasunek, szacunek i normalnie podziw :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Podziw i zdziwienie że udało się zrobić party z taką ilością produkcji!
Fajna atmosfera, pełno ludzi i ciekawe atrakcje ;) naprawdę miło było poznać osobiście tylu fajnych ludzi z forów i przypomnieć sobie starych znajomych.... :)
Respekt dla organizatora!!!

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-11-13 11:56:18)

5

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

ja nadal jestem !! dzieki Grey, zajebisty klimat!

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

frasunek - zmartwienie, kłopot, zgryzota

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Amun-Ra: nie znasz kontekstu ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Na zakonczenie bardzo mily akcent: pewna starsza Pani zobaczyla nas w Panoramie (regionalna TV) poszukala i znalazla po zmarlym mezu atari 8bit, przyniosla i przekazaka Greyowi

podobno w TV wygladalismy na pozytuwnie zakreconych - jak to wyrazila ;)

Ostatnio edytowany przez piter (2011-11-13 13:58:16)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

I ja dziękuję za zajebiaszcze party i świetny klimat. :) Tak trzymaj, Grey!!!

Właśnie mkniemy z Xeenem, Oozem i Piesiem przez kraj nasz szeroki ku domowym pieleszom. :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

10

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Grey, mega frasun. Nie chodzi o te wszystkie pawie piora itp - wazne, ze zrobiles zamknieta, logiczna calosc. Pamietaj, ze biore jeszcze najmniejsza koszulke.
Piter: no to sympatycznie bardzo.

Gdyby ktos chcial wrzucic fotki/wideo to podaje dane do eftpa:
login: sv2k11
haslo: ksywa organizatora
serwer: pigwa.net
prosze tworzyc katalog z nazwa wrzucajace (w stylu by_azbest)

pokie nie posprzatam to pliki beda dostepne przez
http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … /incoming/

11

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Frasun przez duże FY. Party było przednie tylko kompa mogły by się wcześniej zacząć :).
Szacunek również dla zebranych ludzi za miłą i serdeczną atmosferę.
Moje łącze jest właśnie wysysane do cna przez wysyłające się foty.
Co do koszulki to też poproszę odłożyć mi jakąś małą tak jak rozmawialiśmy na zakończeniu.

edit: zapomniałem dodać (chyba mogę śmiało w imieniu wszystkich), że czekamy na SV 2k12 :)
edit2: fotki pod adresem http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … by_kapsel/ filmiki będą w poniedziałek

Ostatnio edytowany przez kapsel (2011-11-13 22:52:16)

12

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Ja również tym (notabene pierwszym postem na forum, witam wszystkich) chciałbym wyrazić duży hail to Grey-a! I pozdrowienia dla wszystkich poznanych ludzi, ciesze się że odnalazłem w końcu na tym świecie kogoś podobnego do mnie ;] Falcos zlokalizowany na Allegro i jedziemy dalej ;)

Ostatnio edytowany przez bachoo (2011-11-13 17:19:51)

13

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Dzieki Grey, dzieki wszystkim obecnym za wyjątkowe SV2011. Oby do SV2012 ;-)

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

14

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Dziękuję Grey-owi za wspaniałą organizację imprezy, wysoki poziom, dziękuję wszystkim obecnym, fajnie się wspominało stare, dobre czasy :)

Żbiku and Son

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

15

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

gdzie jest krzyż?...... ;)

dzieki Grey za kolejne SV, mam nadzieję że dasz się namówić na kolejną edycję, przy okazji sorki że nie pokazałem sie dzisiaj rano,ale niestety syn złapał infekcję i musiałem walczyć z gorączką

dzieki wielkie także dla Foxa, Epiego i Pr0be'a za pomoc w znalezieniu bugów w naszym interku, bez Waszej nieocenionej pomocy ta pierwsza nasza kodowana produkcja na XL/XE nie dałaby się uruchomić na realnym sprzęcie, prócz tego nasi koderzy dostali kupę cennych porad i podpowiedzi na przyszłość

dzięki dla wszystkich z którymi udało mi się zagadać na party-place, znów sie okazało że scena żyje...

no i dzięki reszcie ekipy Lamers za wspólna zabawę...

LAMERS - podaj to co najlepRZe
tudzież
LAMERS -  za rok będzie lepiej... ;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-11-13 18:24:30)

gep/lamers^dial

16

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Dziekuje za kolejne udane party.
Bylo jak to u Greya :)

17

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Wróciłem, żyję :) Dzięki Grey'u za świetną imprezę, za zaproszenie pana Sławomira Łosowskiego. W ogóle mega frasun!

grzybson/SSG^NG

18

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Wszystko fajnie, a czy bylo to zapowiadane wspolne zdjecie uczestnikow?!  Jakos nie pamietam.... ;o

"Gdzie jest krzyz"... to znaczy najnowsze wypasione demo AGENDY+LARESSISTANCE'u ?!?!?!  :(

P.S. Mam nadzieje, ze "realtime.txt" ze zlotu tez sie pojawi.....

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-11-13 20:08:38)

19

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Greyu, nie wiem, z jakiej jesteś planety, ale podejrzewam Krypton, bo zwykły człowiek nie dałby rady zrobić tego, co Ty samodzielnie zmajstrowałeś.
Rispekt.

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

20

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

My też dziękujemy.

Za rok przygotowań. Za atrakcje. Za gościa Sławka Łosowskiego. Za show z devil'kami. Za hel. Za hummera. Za nagłośnienie imprezy w mediach. Za pozdrowienia od Nolana i innych gur'owców. Za 700 piw gratis. Za catering. Itd, etc....

Super zabawa.


PS. Ciekawostka sytuacyjna, w sprawie dlaczego ewentualne SV 2K12 będzie gdzieś indziej....

Grey dopina wynajęcie szkoły na miejsce zlotu. Rozmowa z panią dyrektor:
- Grey: czy jeśli ktoś pojawi się z małym piwem, to co należy zrobić?
- Pani dyrektor:  wyprosić !

Ostatnio edytowany przez pajero (2011-11-13 21:38:42)

21

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Zdjęcia nie było, ale to chyba dlatego, że mało osób dotrwało do końca compo.
Ponieważ dzisiaj rano było mało osób pozwolę sobie przytoczyć pewną informację:
Na zlot przyjechało o 16 osób za mało aby pokryć koszty imprezy. Daje to sumę 800 zł, którą Grey musi pewnie wyłożyć z własnej kieszeni... Apel był taki żeby kupować dodatkowe koszulki, ale moja propozycja jest taka, że może zrobimy symboliczną zrzutę? Każdy odmówi sobie kilku browarów i wspomożemy Greya, bo chyba naprawdę na to zasłużył i szkoda żeby musiał jeszcze do imprezy dopłacać skoro i tak załatwił dużo fajnych rzeczy. Co wy na to?
ps. szacun za spożycie - w niedzielę między 4 a 5 rano wywaliliśmy chyba 6 tych wielkich worków na śmieci wypełnionych po brzegi puszkami, flaszkami, butelkami, kubeczkami i innymi (głownie alkoholowymi) śmieciami ;)

22

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

to teleekspres nic nie odpalil? :)
f**k the mainstream, pay your bills.

23

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Pomysł zacny, wiem coś o dokładaniu do Atarowskich Klimatów :)

Zdobądź numer konta Grey-a, wrzucamy kasę. Ustalmy po ile. Koszulkę pozatym dla Syna chcę kupić.

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

24

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Uwzględniając "dobrowolny" charakter zrzutki oraz docelowa kwotę, proponuję po 25,00 PLN na głowę (zakładam pozytywny odzew od ok. 50% obecnych).

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

25

Odp: Frasunek na Greya za zajebiste party!

Dracon: realtime.txt polecial  juz do Greya

mSTe zapisywala do ok godz. 5.30 (niedziela), ustawiony w Qed'zie byl autozapis co 1 minute wiec wszystko powinno byc :)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050