26

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ja moge wziac stacje (California z Mega Drive-m)...pasuje mi w kazdy dzionek weekendowy,nawet w piateczek...tak jak pisalem,moze wpadne z sympatią-niech zobaczy jak atarowcy sie bawią..hehehehehe
DRC-nawalilbys sie kiedys,musze zobaczyc Cie jak Sierpinskiego w riltajmie generujesz...ciagle tylko grillowanie i grillowanie obstawiasz??? a jak ktos kiełbaski w v.Sobieskiego utopi?
Grey: wez mase chip tunesow.....namiot ma drzec od chip tunesow i muzy np. z Solo...szenz Aveny.........

gep/lamers^dial

27

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hmm.... Wybranie soboty powoduje, ze nie bedzie chyba STRYKERA, a wiec odpada atari z monitorem, a takze dobra cyfrowka (OLYMPUS róló).  A mi sie nie chce calego XE dzwigac,  wiec qpa....

Ja i Gepard odczuwam niedosyt po ostatnim sztabie, wiec GREY:
- szykuj do pokazania jakies wypasione produkcje na F030, ktore "powala niewiernych na kolana", OK ?????  ;)  :O
CD-ROM i DivX-reading tez jest rekłajred...

28

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

to moze piateczek??? bedzie Stryker bedzie hardware.....tylko co z kamerą Panowie?

gep/lamers^dial

29

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Kamere m(i)a(l)  BlackDot - wlasnie mu wyslalem info na GG, ale tez go molestujcie do przybycia...

Jesli SHTAB bedzie w piatek, to ja biore kompa, Stryker monitor i... Gepard - jedna ze swoich stacji chyba (postara sie, na peeeewno).

A co chcielibyscie wszyscy poogladac na Atari 8-bit podczas 'sztabowania' ?  ;)

30

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

jak to co?

- ponga,river raid,boulder dash,asskicker,the top 3,intel outside i inne demka starsze...wez tira z dyskietkami!!!!

gep/lamers^dial

31

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hehe. nie widze sensu, nie pograsz sobie, bo GREY tutaj stwierdzil:
"...tylko nie bierz joystick'a...  ", wiec wymysl cos lepszego....   :lol:   :P

A moze zaprosimy tez LORDA, aby pokazal na swoim laptopie cos spod znaku Farbrauscha??????    :idea:

32

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

czemu nie....do stu diabłów....
a kto chce grac? odpalimy sobie DEMO MODE i bedziemy sie wpatrywac...
starsze demka muszą być!!!

gep/lamers^dial

33

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Spoko, wczoraj wygrzebałem zajebiSTą kolekcję chiptuneów na Yamahe! "DO THINGS..." by Cream!

Bierzcie joysticki jeśli chcecie w coś popykać, wątpię jednak, czy znajdziemy na to czas! ;)

To niech będzie Piątek, nawet godzinę wcześniej... :) Pamiętajcie że do jutra powinniśmy ustalić termin!

pozdro

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

to zapodajcie juz dokladny termin co do minuty...bo musze wiedziec wczesniej...latka lecą.....hehehehehhee
no i informujcie ludzi...
DRC! Astralowi przekazałeś?

gep/lamers^dial

35

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Heja, BlackDot sie nie odzywa, wiec nadzieja, ze kto inny zalatwi kamere - moze GREY ????

Gdzies mi wcielo spis programow atarowskich, wiec wezme na 5.25" to co mi sie nawinie....

Czekam na info o imprezce, godzina, squad, autobus itp.
Stryker proponuje uzyc TV z namiotu jako monitora do XE.... OK ? ;)


P.S. Co do haftowania: zaliczylem to pare razy w zyciu i nie bylo  przyjemnie, dlatego wiecej ma nie byc, a Ty Gepard jakies specyficzne masz zachcianki (podgladanie "hafciarzy", buhahaha)  :>

Moze AT0M ma LW75....

36

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

tam od razu podglądanie DRC...to jakim cudem jestes w Odsieczy???
he??? chyba ze sa jakies inne kryteria....
LW 7.5 niestety jeszcze nie mam...bandwith jak cholera....ale inne stuffy mam ciekawe....

gep/lamers^dial

37

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Stawie sie, jesli mnie ktos z dwora Gdansk Glowny Osobowy odbierze o 16.25

Jedziesz jakis pociagiem ? Jesli tak, to czy nie wyjezdza on z Olsztyna, bo bym sprobowal zalapac sie na ten sam (o ile bede jechal).

38

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

EEEEEEEEEe sobota 17 jak najbardziej pasuje i tylko ona;( . Panie Adamie K. musimi sie zgadac co do dojazdu do Gdanska. Jak masz prawko i obiecasz ze nie bedziesz nic pil to mozemy nawet pojechac autkiem. Z kamerka nie ma problemu ja wezme. Ta bestia jest cyfrowa wiec mozna bez bolu potem ja na blache do divixa przewalic. Adam daj znac jak to bedzie z tym zlotem, bo ja koniecznie chce jechac z kobieta;). Piatek jest paskudna pora na ten zlot, a grill w sobotke wyglada wysmienicie;))))

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

39

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hospes - nie wiem czy zauwazyles, ale GREY przychylil sie do piatkowego terminu... :)    Dlaczego to niby taka paskudna pora ???
Przeciez jest swieto i prawie nikt nie pracuje... Zepnij sie wiec mocno i przygotowuj piatkowy desant, bo w ten dzien jest szansa ze wiecej ludzi moze byc...

GEPARD: Sotha (PHX'a) jednak nie bedzie z przyczyn obiektywnych...

40

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Oki wiec niech tak i bedzie;) Piatkowe spotkanie "Lets the Begin" jak to mowil slawetny Mortal Kombat... Adamie K. odezwij sie jak to bedzie z naszym pociagiem bo warto bylo by jechac zwarta ekipa !!! 
ps. Bede na 100% tylko niech nas Michal z tego dworca jakos odbierze!!!![/u]

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

41

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Drc: użycie TV z namiotu odpada :( panowie, nie róbmy aż takiej siary, nie wynająłem całego namiotu ;) hehe...

Soth nie przyjedzie z przyczyn obiektywnych? Możesz rozwinąć wątek?
A co z Darth'em? Mam nadzieję, że będzie!!!

Hospes: cieszę się, że w końcu zgodziłeś się przyjechać w piątek :) chociaż termin Sobotni zapewne też dałoby się załatwić... anyway do zobaczenia w piątek! :) aaa.. właśnie. jedziesz z Żoną czy bez?  :D
Zabiorę Was spod dworca, ale wtedy sam niewiele wypiję... no cóż, coś za coś :)

MacGyver: fajnie by było gdybyście jechali tym samym pociągiem! i dzięx za phone'a z yesterday - mam nadzieję, że zawitasz do Gdańska! greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

42

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Grey:
Soth byl juz wczesniej umowiony ze swoja lubą - ot co ! 

Darthowi wysylalem info na komore, ze jest pilna sprawa, ale sie nie odzywa....   :o   :(   :/

Podaj godzine przyjazdu, co tam wziac i nr autobusu bo zapomnialem...

43

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Dracon:

Bus 106, oto rozkładówka (z dworca głównego)

DZIEŃ ŚWIĄTECZNY

| odjazdy:
|godz|minuty
|----|------
|  4 |
|  5 | 21n   
|  6 | 01    41n   
|  7 | 21   
|  8 | 11n   
|  9 | 01    41n   
| 10 | 21   
| 11 | 01n   41   
| 12 | 21n   
| 13 | 01    41n   
| 14 | 21   
| 15 | 01n   41   
| 16 | 21n   
| 17 | 01    51n   
| 18 | 41   
| 19 | 25n   
| 20 | 15    55n   
| 21 | 25   
| 22 | 45   
| 23 |
 
n - kurs pojazdu niskopodłogowego

Oficjalnie godz. 17sta, piątek :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Odzywam sie ;-)

Hospes, niestety nie mam prawa jazdy.

Wiec o ile ty nie pokierujesz autkiem, proponuje pociag pospieszny z Elblaga o 15.17 (w Gdansku jest o 16.25)

MacGyver, tez sie mozesz zalapac na ten pociag bo on startuje z Olsztyna o 13:43
(dokladne info: http://www.rozklad.pkp.pl/cgi-bin/new/z … 154938/80)

Jako ze autobusik z glownego nam ucieknie (i dopiero 0 17.01 bedzie nastepny) mam nadzieje ze Grey nas odbierze?

(jakby co jestem dostepny pod numerem 506384819)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

45

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

maska: ok, postaram się.. czyli będę musiał pić symbolicznie, albo urżnąć się na max'a aby do północy wytrzeźwieć ;) hehe... no zobaczymy. STka wezmę, Falcona też, Dracon i reszta ekipy malucha - rockkoz! Acha, jakby ktoś dysponował przedłużaczem to byłoby super! potrzeba kilka metrów, mi ciężko byłoby wykombinować...

grtx

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Ja moge wziasc kwalek (nie za dlugi ale zawsze), jeszcze ktow wezmie i bedzie akurat.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

47

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ok, nie zapomnij o "złodziejkach"  :D to samo dotyczy reszty chłopaków... przedłużacze i "złodziejki" mile widziane!

...no i ludziska nie zapomnijcie o kiełbaskach, karkówkach, boczkach, musztardach, ketchupach, chlebie, whatever do nocnego grillowania nad morzem  :D

dla przypomnienia: do namiotu NIE WOLNO przynosić własnego żarcia ani piwa... dzięki temu mamy wszyscy wejściówkę za frikasa.

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

48

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

DRC: spoko na sztabie bede,wiec zluzuj...co do płyty z Bulimią to Trollowi pozyczyłem i bede mial na koniec tygodnia...ciekawie po co mu ona?..ale sie upierał...

gep/lamers^dial

49

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Oki ekipa elbląska. Wyjazd w piatkowe popoludnie o 15.17 z elblaskiego dworca. Wezme jakiegos kabela na przedluzke coby nam starczylo pronda dla naszych maszyn. Dodatkowo wezme tez Zonę sztuk raz;) heh i jak z ta kiebaska?? Kupowac na miejscu czy lepiej jak wyskoczymy juz gdzies po nia Gdansk Village?? Adam jakbys mogl to zabierz tego Ide do Steka to obadam czy uda mi sie podlaczyc mego Steka i tez taki sobie ukupie;) aa i jeszcze te CD z softem i gierami do Steka to bym sobie to szybko gdzies uciał i Tobie szybciutko oddal;)
ps. Grey-u bedziesz ze swa malzenska polowa???? Bo Ola sie boi ze bedzie jedynym kobiecym obiektem na tym spotkaniu.

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

50

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

No to powinnismy sie spotkac w pociagu - jade z Olsztyna - w Elblagu bede machal przez okno.... btw. jak macie jakas komorke, to dajcie na priva numer - jak sie nie zobaczymy, to sie zdzwonimy ;)

Pytanko - bedzie ktos mial PC ? Nie, nie chodzi o odpalanie produkcji, tylko o SIO2PC, czyli PC emulujacy stacje dyskow do malego Atari - wypale na plycie troche produkcji ;)