76

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Lewis, keep smiling, z uśmiechem Ci do twarzy :)

Panowie, no to kiedy kolejny sztab?  :D  :D  :D

Tym razem całonocny? :) Heh... Czekam na propozycje co do miesiąca.

Hospes: sorki stary, miałem wyłączoną komórkę przez cały weekend, mam nadzieję, że dojechaliście szczęśliwie :) całuski dla Oli ode mnie i od Sylwi :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

77

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Lewis, keep smiling, z uśmiechem Ci do twarzy :)

Ależ ja sie nie obrażam. Tylko nie wiem co Cobra na to powie.... ;)

78

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Lewis: I see... Stary, powiedz co Ty tak polewash na tym obrazkq?  :D  :D  :D Wygląda róló!  :lol:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

79

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

No wódkę... Libation Train na Quasta...

80

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Tak dla wyjasnienia dodam ze to byl wagon dla niepalacych, pic zreszta tez tam nie mozna :) Co zreszta brac atarowska olala lukiem triumfalnym :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

81

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hehe, no to pięknie qr*a, pięknie :) Widzę, że kolega Lewis popija w pociągu nieco wyższe gatunkowo trunki  :D A nie jak w Ornecie, kiedy podjeżdżam ze swoją ukochaną pod wrota MDK'u, a z drzwi wynurza się kolega Lewis z substancją ropopochodną w butelce ;) Całe szczęście my sweet 2nd half polubiła atarowe klimaty  :lol:

Pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

82

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

bo w pociagu nie bylo wina :(

83

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Lewis, keep smiling, z uśmiechem Ci do twarzy :)

Ależ ja sie nie obrażam. Tylko nie wiem co Cobra na to powie.... ;)

Buhahaha... LewiS, skąd ta troskliwość??? ;-P
Fuckt, że pominąłem (nie każdy jest doskonały), ale a propos, to niech ją w końcu zobaczę na oczy - miała niby być w Ornecie! :>  :lol:

A o dłuższym namyślaniu się przy wpisywaniu txtów tutaj raczej nie ma mowy... ;)   8)

Tak, więc looozuj...  :lol:    :)      :P

84

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Lewis, keep smiling, z uśmiechem Ci do twarzy :)

Panowie, no to kiedy kolejny sztab?  :D  :D  :D

Tym razem całonocny? :) Heh... Czekam na propozycje co do miesiąca.

Hospes: sorki stary, miałem wyłączoną komórkę przez cały weekend, mam nadzieję, że dojechaliście szczęśliwie :) całuski dla Oli ode mnie i od Sylwi :)

Grey-ja mysle ze chyba jeszcze we wrzesniu,badz poczatek pazdziernika...chodzi o to by nie dołączyla do nas Zamiec z grupy Zima...lepiej sie pije i zatacza jak jest cieplo i sucho a nie slizgo i ziiimnoooo...brrrrrrr....

gep/lamers^dial

85

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

hehe, loozik  :lol: co prawda namiot jest w zimie ogrzewany, ale to nie to samo :) no i koniecznie musi być powtórka z kiełbach panierowanych w piachu  :lol: grtx  :P

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

86

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

mysle ze jeszcze lepsze bedą panierowane w błocie i jesiennych lisciach..wiec wrzesien...

gep/lamers^dial

87

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Dracon napisał/a:

Hospes - A ja czekam na filmik z Twojej kamery cyfrowej.... :)

Odkopuję antyczny wątek... :)

Hospes, czy jesteś może jeszcze w posiadaniu tego filmiku ze sztabu? Pigwa bardzo chętnie by go przyjęła.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie