26

Odp: Film z Quasta

Dobra, ja juz mam na chacie (Laoo, Last za darmo za to! :)), wlasnie lezy ciepla jeszcze koperta. Kto chce* kopie niech pisze - na Lascie stawia piwo (najlepiej Grodziskie) i bedziem kwita. Adreskow nie zapomnijcie na maila wyslac!

*Oferta dostepna wylacznie dla posiadaczy modemow 56kbps i wolniejszych oraz do wyczerpania zapasow czystych plyt.

27

Odp: Film z Quasta

Nawet Dubickich???:)

Nie, no rodzina ma specjalne przywileje ;)

28

Odp: Film z Quasta

Vasko, Makgajwer mnie nie kocha, to ty mi wyślesz, prawda? ; ) Piwko kupie ak ostatnio ^^!

Adres chyba masz >.> jak nie, to na pw ci dam

There's special place for me in hell. It's called the throne.

29

Odp: Film z Quasta

Vasko, Makgajwer mnie nie kocha

Kocham wszystkich atarowcow, w koncu rodzina - chyba, ze nie jestes atarowczynia, to wtedy rzeczywiscie cie nie kocham ;)

30

Odp: Film z Quasta

__-___ Zabiłeś mnie : P.

Mówie, poczekaj, jak będziesz chciał autograf na stringach XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

31

Odp: Film z Quasta

Plytka z filmem juz do mnie dotarla i daje sie odczytac film ;) Jutro po poludniu film bedzie mozliwy do sciagniecia ;) Tzn. dopiero wtedy bede w stanie umiescic go fizycznie na serwerze.

32

Odp: Film z Quasta

już dziś mam mokro :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

33

Odp: Film z Quasta

Dajże wtedy nowego wątka, coby było widać na głownej stronie AA :)

: 404. Stopka not found

34

Odp: Film z Quasta

Potwierdzam fizyczna wysylke do: Mikey'a, Elkabato i Grubschego - uwazajcie na listonosza jutro! Do Messiah leci jutro - to przez roztargnienie :)

35

Odp: Film z Quasta

Skleroza nie boli, co staruszku? : )

There's special place for me in hell. It's called the throne.

36

Odp: Film z Quasta

Potwierdzam fizyczna wysylke do: Mikey'a, Elkabato i Grubschego - uwazajcie na listonosza jutro! Do Messiah leci jutro - to przez roztargnienie :)

W zeszlym roku do mnie wyslales, czyzbys zapomnial teraz ?   :o   :oops:   :evil:

37

Odp: Film z Quasta

> W zeszlym roku do mnie wyslales, czyzbys zapomnial teraz ?

Nie zapomnialem. W tym watku prosilem, aby wszyscy, ktorzy chca - dali mi znac, to wysle :) To wysylac? Jezeli zmienil Ci sie adres - daj na maila.

38

Odp: Film z Quasta

Ja juz dostalem! Dziex to Vasco!