Temat: Kupię myszkę do Atari 1040STe

Kupię myszkę,ktora będzie działac na Atari 1040 STe .Proszę o podpowiedż jaką myszkę mogę uzyć w zastepstwie. Mam nową myszkę z pasującą wtyczką od PC, ale nie działa. Proszę o pomoc.

Ostatnio edytowany przez bassman48 (2012-04-20 20:20:26)

2

Odp: Kupię myszkę do Atari 1040STe

Ja nie sprzedaję swoich myszek do ST :P ale odnośnie tej od PCta o której piszesz, to jeśli dobrze kojarzę o jaką Tobie chodzi to musisz załadować do niej sterownik. Będzie to oczywiście tylko działać w TOSie, w grach zapomnij :)

3

Odp: Kupię myszkę do Atari 1040STe

Dzięki za odpowiedż, ale słabo się orientuję w zagadnieniach, jestem muzykiem i używam Atari tylko do  muzyki na Cubase. Proszę jeszcze o parę szczegółów o tym sterowniku. Skąd wziąść, jak zainstalować itd. Czy po zainstalowaniu sterownika(jaki symbol jak się instaluje), będę mógł używać tą myszkę od PC z pasujacą wtyczką?

Ostatnio edytowany przez bassman48 (2012-04-20 22:03:34)

4

Odp: Kupię myszkę do Atari 1040STe

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=7737

Edit: W bliźniaczym wątku masz odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez mono (2012-04-21 00:51:55)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5

Odp: Kupię myszkę do Atari 1040STe

bassman48 napisał/a:

Proszę jeszcze o parę szczegółów o tym sterowniku. Skąd wziąść, jak zainstalować itd. Czy po zainstalowaniu sterownika(jaki symbol jak się instaluje), będę mógł używać tą myszkę od PC z pasujacą wtyczką?

Kurka, nie mogę tego sterownika znaleźć teraz. Ale myślę że i tak najlepiej jak olejesz ten pomysł :) i zakupisz polecany adapter do myszy na USB. To prostszy i wygodniejszy sposób. Zobaczysz moc bezkulkowej myszy na ST. Nawet w Calamusie :)

6

Odp: Kupię myszkę do Atari 1040STe

Yury - Dziękuję za wyczerpującą odpowiedż.