Temat: Tak sie pochwalę.

niby nic, a jednak człowiek w ciągu 5 minut ma za darmo monitor ;) No! Za cenę gry :)
http://cenega.pl/promocjabc

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Tak sie pochwalę.

nie dziala link

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Tak sie pochwalę.

U mnie działa.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

4

Odp: Tak sie pochwalę.

tez juz dziala ;-0

horrorus - wygrales ??


ja to kur....a nigdy nic nie wygralem a wrecz przeciwnie..

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-10-09 09:59:13)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Tak sie pochwalę.

Ja kiedyś wygrałem w Auto Świecie komplet ciuchów zespołu Renault F1 (jakoś w pierwszej połowie tego dziesięciolecia ;) ), trzeba było typować zwycięzcę następnego Grand Prix i losowali spośród tych, którzy dobrze wytypowali. To była II-ga nagroda... I-szą nagrodą był wyjazd na cały weekend Grand Prix, bodajże jeszcze z wejściówkami VIPowskimi. Pomimo wygrania czegokolwiek, pozostał duuuuuży niedosyt ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-10-09 12:26:58)

6

Odp: Tak sie pochwalę.

Ja dawno temu wygrałem koszulkę i bandankę w konkursie Wyborczej na najlepszą stronę internetową (Internet w Polszy dopiero raczkował). Koszulka niczego sobie, a chustka była do dupy - zadrukowana tylko z jednej strony, więc ją oddałem siostrze.
Aha, zostawiłem sobie też wycięty fragment gazety ze swoim nazwiskiem :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

7

Odp: Tak sie pochwalę.

lotharek napisał/a:

ja to kur....a nigdy nic nie wygralem a wrecz przeciwnie..

Bo żeby wygrać... trzeba grać!!! ;)
Wcześniejsze moje zdobycze to swego czasu wypasiony cell phone Samsunga i edycja kolekcjonerska Alone in the Dark za nazwę sklepu CDProjekt. Takie konkursy nic nie kosztują, trzeba im najczęściej poświęcić kilka minut a w zamian można stać się posiadaczem fajnych gadżetów. Monitor nie jest może jakiś specjalny, ale darowanemu koniowi....

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

8

Odp: Tak sie pochwalę.

BTW
A oto powód wygranej:

...Rok 1985. Mam 9 lat. Tuż po szkole wchodzę do mojego ulubionego punktu z automatami. W kieszeni radośnie szeleści mi "czerwona stówa z Waryńskim". Przed jednym z automatów dostrzegam ogromne skupisko ludzi. Pozbywam się "Waryńskiego" i w zamian dostaję pięć "dwudziestek z Marcelim Nowotko". Udaje mi się w końcu dopchać do konsoli, wrzucam dwudziestkę i moim oczom ukazuje się logo Bionic Commando. W mgnieniu oka tracę całe kieszonkowe i rozpoczynam zbieranie butelek żeby znów móc pograć w... Komando!

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

9

Odp: Tak sie pochwalę.

hyhy wazeliniarz, wtedy 20 z Nowotkiem to szly na Space invaders albo na asteroids, juz nie wpomne ze mafie dzialaly i nawet jak 9 latek se wrzucil swoje 20 so automatu to i tak wcale nie znaczylo ze go nie odepchna i nie pograja inni

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

10

Odp: Tak sie pochwalę.

ja pamiętam jak kiedys wygrałem oryginalny (limitowany) dysk z Barymagiem :) oryginalna naklejeczka plus cover i zdaje się że podpisy ludzi ze Slight wraz z listem od autorów. YEAH!

gep/lamers^dial

11

Odp: Tak sie pochwalę.

Gratulacje!