1

Temat: Koszulki i czapki - zamówienia

Zbieram zamówienia na nową partię, koszulki z logiem Atari oraz czapeczki z logiem Atari, do minimalnego zamówienia potrzebuję minimum zamówienie na 10 koszulek i 15 czapek. Całość w jakości i gatunku jak w Głuchołazach, metoda druku: termotransfer. Gepard ma bana na zakupy u mnie, reszta zgłasza się jawnie w tym wątku. Zamówienia od dziś do niedzieli, 22.11, powiedzmy do godziny 20-tej.
Zasady: wpisujemy ile i jaki rodzaj towaru chcemy, po czym przekazuję numer konta kupującemu via mail (gdy uzbiera się minimum), koszt zamówienia plus 7,50 złociszy koszt przesyłki.
Technikalia:
1. Koszulki, czerwone lub granatowe z białym nadrukiem, białe z czerwonym nadrukiem, rozmiary: S, L, XL, XXL, małe logo z przodu i duże na plecach, cena 30 złociszy za sztukę
2. Czapeczki z logiem Atari, czerwone lub granatowe, białe logo Atari, koszt: 15 złociszy za sztukę
Po uzbieraniu minimalnego zamówienia czekam tydzień na wpłaty oraz około tygodnia na wykonanie, potem wysyłam. Metoda płatności: tylko przedpłata, metoda odbioru: wysyłka, osobisty w Wawie, na party. W dwu ostatnich przypadkach - koszt wysyłki 0 złociszy. Zdjęcia poglądowe towaru: patrzeć na zdjęcia z Głuchołaz 2009.

Sikor umarł...

2

Odp: Koszulki i czapki - zamówienia

Zgłaszam chęć nabycia 2 koszulek, granatowej i czerwonej, obie XL.

3

Odp: Koszulki i czapki - zamówienia

o kurde czemu bana??? jesli o czymś zapomniałem ( a widzę że tak, to sorki). Sikor podaj konto to robie przelewik (maksym2009.at.o2.at.pl). Zapewne chodziło o czapke bo sie chyba na nią pisałem. Jeszcze raz sorki.

gep/lamers^dial

4

Odp: Koszulki i czapki - zamówienia

W takim razie - produkcja na razie nie ruszy. Pozdrawiam i prosze o zamknięcie wątku.

Sikor umarł...

5

Odp: Koszulki i czapki - zamówienia

Sikor, a te fajowe ( czerwone, plastikowe ) kubki /|\ jeszcze masz ?
jesli tak to zamawiam 5 sztuk

Ostatnio edytowany przez jury (2009-11-22 23:03:05)