1

Temat: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Ktoś wie ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=817542659

Gościu wycofał aukcje przed czasem...ciekawe dlaczego ? a zapowiadało sie interesująco

2

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

No przecież nie poszedł. Pewnie łebek ustawił minimum na 1000 zeta (albo więcej), ale deko się spóźnił. "Bum na atarynki" już raczej minął.

Pewnie koło gwiazdki ponowi próbę (albo nie).

Wróbelki ćwierkają, że chodziło tylko o "wycenkę".

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

nie wiem, czy minął, gdyż stacja i tak osiągnęła w licytacji kwotę ponad 700pln - a nie jest to kwota mała :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

ciekawi mnie to bo osoba jest z Gdyni (wystawiający), dokładniej gdzieś z przedziału Leszczynki/Grabówek (okolice ASa:)...)
reasumując: ten świat nie jest duży, więc można by się pokusić o odnalezienie...:)

ps. mam pewna teorię kto to sprzedaję na czyje konto :) niech lepiej sam sie do tego przyzna ;):)

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-11-20 14:28:58)

gep/lamers^dial

5

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Pinek: minął (chyba) w sensie rywalizacji kupujących, pewnie parę miesięcy temu mogła by osiągną koło tysiąca (a taki mogło być założone minimum).

W każdym razie gostek mógł zgarnąć 710 zeta, a tak ma figę z makiem. :D

(no, chyba że jednak sprzedał, podobno od jakiegoś czasu można wybrać, czy się sprzedaje mino nieosiągniętego minimum, czy nie)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

napisałem po aukcji ile chce za tę stację , nie dostałem odpowiedzi a gośc sie loguje
czyli musiał sprzedać
pewnie dogadał sie poza aukcją no bo prowizji nie chciał płacić, a od takiej sumki jest już spora...

7

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

wydaje mi sie, ze znam ta stacje...
jesli ktos jest zainteresowany szczegolami zapraszam na priv.

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

8

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

czyli odgadnąłem? :D sprzedający proszony o ujawnienie się :)

gep/lamers^dial

9

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

tak, oidp slalem na adres gdzies z 3miasta. trasnakcja mimo, ze sfinalizowana skonczyla sie dla mnie niemilymi wspomnieniami.

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

10

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

To była jawna prowokacja i chęć zbadania ile wart jest dziś toms 720 cr..
Bo jestem prowokantem!
-wprawdzie zbadałem, dwie osoby od ręki oferują 1,5k pln, była jeszcze 3osoba która oferowała 2,5k pln.
+ niezliczona ilość kretyńskim zapytań .........

Stacja oczywiście nie została sprzedana bo po co..

Chęć zbadania tego kosztowała na allegro 25złoty(cena minimalna była 2k pln i sądzę że niestety i tak została by osiągnięta, każdy wie ile allegro przycina za wystawienie z ceną minimalną, pogłoski aby nie płacić prowizji dla allegro .. są śmieszne)

**
Jak będę miał 3ciego toms-a 720kilowego, a niedługo będą miał:)
-dam wcześniej znać tutaj na atariarea, kiedyś wygrałem go na allegro, powierzyłem jednemu człeniowi(chyba z 4-5 lat temu) miał zrobić trackkopier-a ale nie zrobił do dzisiaj, więc jak pojadę w grudniu do wawy to go odbiorę.

Niestety będzie to zwykła wersja (bez centronic-a i rs232) i nie w takim stanie.
Ale to będzie toms 720 kilowy.

Jad co wiesz o tej stacji??? która brała udział w prowokacji???
Może ja czegoś nie wiem???
Stacja z bardzo ciekawą historią kupiona przez żonę pewnego atarowca na prezent...
Używana kilka razy głównie przezemnie.

A i nie człeniu tylko już prędze "człeniuwa".. .

***cieszę się że ktoś umiał użyć kodu pocztowego..

Ostatnio edytowany przez AS... (2009-11-21 16:46:55)

11

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

LOL. Obstawiałem tak od początku, a poszedłem wątkiem kupowanych przedmiotów hehe.

ASie: jak daleko mieszkasz od A.Kordeckiego?? :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-11-21 12:12:01)

gep/lamers^dial

12

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

ja mieszka na kordeckiego:)

13

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

cholera naprawde cieżkie czasy...można namierzyć każdego na podstawie naprawdę skąpych danych :/

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-11-21 12:15:19)

gep/lamers^dial

14

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

AS... napisał/a:

Jad co wiesz o tej stacji??? która brała udział w prowokacji???
Może ja czegoś nie wiem???
Stacja z bardzo ciekawą historią kupiona przez żonę pewnego atarowca na prezent...
Używana kilka razy głównie przezemnie.

jesli na kablu sio zawsze byla ta kombinacja wtyczek din to mozliwe, ze nie jest to ta stacja ktora mam na mysli.

moj toms720 (zanim go sprzedalem) byl uzywany w avalonie. to wlasnie ta stacja byla przedmiotem artykulu i calego watku w tajemnicach atari. pamietacie jak to jbw pisal, ze zbyt dlugo rozpoznaje format wlozonej dyskietki?

sprzedalem ja na allegro. kupujacy okazal sie burkiem. nie byl to as. mial raczej nick na litere z konca alfabetu...

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

15

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

jad napisał/a:

mial raczej nick na litere z konca alfabetu

hahah o nim tez pomyślałem, ale nie ten rejon miasta :) Grabówek to metropolia w porównaniu z...;)

btw...Stryker: ta stacja co kupowałeś ze mną od Trolla to była T710 czy T720? bo nie pamiętam.

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-11-21 14:59:55)

gep/lamers^dial

16

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

jad napisał/a:
AS... napisał/a:

Jad co wiesz o tej stacji??? która brała udział w prowokacji???
Może ja czegoś nie wiem???
Stacja z bardzo ciekawą historią kupiona przez żonę pewnego atarowca na prezent...
Używana kilka razy głównie przezemnie.

jesli na kablu sio zawsze byla ta kombinacja wtyczek din to mozliwe, ze nie jest to ta stacja ktora mam na mysli.

moj toms720 (zanim go sprzedalem) byl uzywany w avalonie. to wlasnie ta stacja byla przedmiotem artykulu i calego watku w tajemnicach atari. pamietacie jak to jbw pisal, ze zbyt dlugo rozpoznaje format wlozonej dyskietki?

sprzedalem ja na allegro. kupujacy okazal sie burkiem. nie byl to as. mial raczej nick na litere z konca alfabetu...

nie widziałem aby jakikolwiek t720 miał inaczej z tym sio....
zawsze była tam przejściówa.

W t710 jest już zrobione to normalnie.

Gep, Stryj ma t710

w t710 szybciej działa rozpoznawanie gęstości niż w t720..

Ostatnio edytowany przez AS... (2009-11-21 15:43:13)

17

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

jad napisał/a:

moj toms720 (zanim go sprzedalem) byl uzywany w avalonie. to wlasnie ta stacja byla przedmiotem artykulu i calego watku w tajemnicach atari. pamietacie jak to jbw pisal, ze zbyt dlugo rozpoznaje format wlozonej dyskietki?

Pamietamy, mnie jednak bardziej interesuje to dziecko siedzące i gryzące płytke stacji na fotce w gazecie ;) Czyje to dziecko i czy dzisiaj jest atarowcem ;) albo przynajmniej
w branzy IT :)

Edit:
o, znalazlem
http://tajemnice.atari8.info/2_92/toms.jpg

Ostatnio edytowany przez mikey (2009-11-21 16:17:18)

18

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

AS... napisał/a:

nie widziałem aby jakikolwiek t720 miał inaczej z tym sio....
zawsze była tam przejściówa.

tak wiec dokonalem blednej indentyfikacji. poza tym nie pamietam przycisku (reset?) - tego czerwonego 'guziczka'.

mikey napisał/a:

Pamietamy, mnie jednak bardziej interesuje to dziecko siedzące i gryzące płytke stacji na fotce w gazecie wink Czyje to dziecko i czy dzisiaj jest atarowcem wink albo przynajmniej
w branzy IT smile

ja juz nie bardzo kojarze to zdjecie. z tego co wiem, osoby pamietajace czasy atari pracuja do dzis w avalonie. moznaby sie zapytac...

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

19

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

2,5k ? lol... a ja swojego t720 dałem w prezencie krap'owi :) i co ciekawe była to ostatnia 720stka wyprodukowana przez tomsów.

s.

20

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

a masz może jej numer seryjny???

21

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

no co Ty :) spytaj się krap'a :) z tego co pamiętam czekałem na tą stacje chyba ze 2 miesiące... a kupiona była o ile pamięć mnie nie myli jakoś w '95 albo nawet na początku '96.

s.

22

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Mikey moze to Grzybson j/k ! ; )

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

a jaki problem przerobic TOMS 720 na wersje CR ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

24

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

problem to skąd wytrzasnąć toms-a 720...

i sądzę że nikt nie przerabiał skoro na zamówienie można było jeszcze zamówić centronics-a i rs-a.

25

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

slaves: musiala byc na poczatku 96, bo ma "serial number" 960102
moja poprzednia 720-tka miala 91101513AT, musialo sie ich wiecej robic wtedy, bo numer bogatszy.

--
= krap.pl =