51

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Dobra, poddaje sie gdzie jest trzecie?
(1 w garazu, 1 w pokoju)

Ostatnio edytowany przez mikey (2009-12-11 14:24:21)

52

Odp: Wasze gniazdko ;-)

jeden jest otwarty

przechodze na tumiwisizm

53

Odp: Wasze gniazdko ;-)

ten otwarty to ten sam z 1 zdjecia

54

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Ponieważ od dłuższego czasu mam totalny bałagan, to tylko kawałek jeszcze własnej pracowni.
http://marcinprusisz.pl/atari/PA230124.JPG
więcej nie pokazuję bo gruntowne porządki dopiero przede mną i podobnie jak jedna osoba powyżej, jestem już na etapie adaptacji pomieszczenia gospodarczego 14m^2 do własnych potrzeb.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

55

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Pigulaty - co to na ekranie ??


a powyzje cos na kablu usb podpiete do st ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

56

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Na ekranie - mała kolekcja muzyczna ymrockerz która umila mi zabawę podczas lutowania (bo przecież już dawno mówiłem, że YM z ST mnie zafascynowało - więc katuje ostro kawałki 505,DMA SC, TAO itp.), a do ST podpięty satandisk.

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2009-12-12 23:59:22)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

57

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Pigulasty: masz konkretne szufladki na elektronikę, ze wytrzymują cieżar monitora...sam używam podobnych jubilerskich, ale monita by raczej nie przeżyły...BTW. pokaż składzik na wędziska...ciekawym jakim sprzęciorem sie posługujesz :)

gep/lamers^dial

58

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Gepcio cały sprzęt wędkarski mam w garażu i trochę tego jest obawiam się, że w jednym kadrze się nie zmieści - bo zajmuje całą ścianę w garażu (coś około 4m/2.5m wysokości)  - pokrowiec na 4 wędziska o wysokości 1,80m + chyba najlepszy fotel karpiowy na rynku (z nim przesadziłem bo jest za wygodny przez co wielokrotnie już zaliczyłem drzemkę na rybach w nocy), kilka skrzynek na narzędzia z pierdołami typu haczyki, spławiki, sprężyny, koszyki, żyłki, stopery, sygnalizatory brań itd.., kurtki, kalosze no i wodery które rewelacyjnie spisywały się nad Wisłą. Ale to i tak namiastka sprzętu, który posiada np. mój starszy...
Niestety za sprawą synka będę zmuszony w  przyszłym sezonie zrobić sobie jednoroczny urlop z rybami bo byłem dosłownie 3 razy nad wodą.

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2009-12-13 14:22:12)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

59

Odp: Wasze gniazdko ;-)

No to może i ja - ciasne ale własne - niewiele tego ale 2 najukochańsze maszyny warują na blacie :

http://i50.tinypic.com/iv9thv.jpg
- siostra się nie liczy ;-)

60

Odp: Wasze gniazdko ;-)

MWK napisał/a:

...siostra się nie liczy ;-)

To zależy dla kogo drogi Panie, to zależy... ;]

P.S. A tak w ogóle, to może byś się objawił na jakimś sztabie? Od czasu do czasu się spotykamy z jadem i trubem. Ostatnio nawiązałem kontakt z urborgiem - może po nowym roku byśmy gdzieś usiedli wszyscy?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

61

Odp: Wasze gniazdko ;-)

ile siotra liczy sobie wiosenek ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

62

Odp: Wasze gniazdko ;-)

Lotharek: A widzisz na ścianie co grozi za takie pytania :)

63

Odp: Wasze gniazdko ;-)

mono, poszedł @.

lotharek, o kilkanaście za dużo ;-)

BartoszP, "strzał w dziesiątkę" ;-)

64

Odp: Wasze gniazdko ;-)

http://www.tinyurl.pl/?JlgdKkCC