Temat: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Posztabowalim. Grey ma Realtime ktory stworzylismy, była też mała produkcja MacGyvera na małe ale sie ni zachowła z powodu uszkodzonego kabelka SIO, ale pstryknieto fotke, wiec sbedziecie mogli docenic wysilek jednego z czolowych koderow ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

tia, kolejny shtab mamy jush za sobą :) było zajebiście! wielkie dzięx dla wszystkich za przybycie, a zwłaszcza dla ekipy spoza 3miasta - jesteście róló!

Yo Del(a)y! Wazzzup z real'em, przecież posłałem Ci go kilka godzin temu :))) argh, czekamy!

Stryker: rzuć fotoski!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Fotosy juz obejrzalem, teraz chyba trwa wyszukiwaniem miejsca na serwerze.... :)

4

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

wszystko juz jest wrzucone tylko trza czekac az Dracon wzuci newsa na AA.......

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Ogólnie było róló! Kto nie był niech żałuje!  :o Frekwencja co prawda nie za wysoka, ale większa niż poprzednio :) Nie wspominając o klimacie biby, która była jeszcze lepsza niż poprzenio! :) Może następnym razem wypuścimy nawet jakąś produkcję na eSTeka, co Ty na to Hospes? : :D

Ola, muzyka z eSTekowej Yamahy jest piękna!  :D  :D  :D pozdrawiam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Mysle, ze warto nastepnym razem zamiast stacji do Atari 8-bit skolowac notebooka jako urzadzenie od SIO2PC - co wy na to ? :> I kabelki, coby monitor 15 kHz/TV podlaczyc do Falcona, bo nie wszystkie demka z VGA dzialaja.

7

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Mac, spoko - next time zabiorę TV do flaka i zapuścimy klasykę w postaci Geranium, Obnoxious, Eko System itp!  :) No i of coz Insanity by Cobra brothaz!

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

EkoSystem i Obnoxious mam na VHS-ie - raczej przychylalbym sie w strone Geranium i Firestartera. :)

9

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

cholera, zapomniałem o pewnym crazy compo... no ale nic, co się odwlecze to nie uciecze :) heh, specjalnie musiałem nawet coś dokupić aby się odbyło... oh damn.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Soth na forum....o rany..co sie dzieje...chyba rzeczywiscie renesans...
Impora róló,wiec juz teraz ZAPRASZAMY na nastepną...hehehehe
grill skroll roxx!

gep/lamers^dial

11

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

heh ... a kęciliście może coś ??    ... i nie mam tu na myśli jointa...???

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Nie dało rady, z powodu akustyki lokalu (w namiocie równolegle z dzwiekami z komputerow Atari leciala lajtowa muzyczka z VIVY czy innej komercji).  :P
Mysle, ze bedzie pretekst na kolejny mini-sztab na Wybrzezu w celu splodzenia MAHNA-MAHNA   

(btw. wlasnie sciagnalem z KAZYY inna wersje tego hitu - z SANDRA BULLOCK, a Kermit robi solowe "Mahna...", hehhee).

13

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

A tak w ogole to co mam zrobic zeby nie miec pod nickiem podpisu Atarowiec?

Zmienic forum ;)

14

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Ola! Sweetheart... fajnie wyszłaś na tych fotkach z piwkiem na spodniach  :D  :D  :D I pomyśleć, że Maskotka wpadł na tak genialny pomysł...

Nie lubisz Atari? Oh well... Ty to Wiesz jak dopasować się do reszty i zjednać sobie ludzi  :) Wiesz, tak naprawdę to wszyscy tutaj kochają PeCety i nienawidzą Atari. Heh. Hospes, ratuj Żonę póki nie ma jeszcze bana na to forum!  ;)

grtx...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Hospes, ratuj Żonę póki nie ma jeszcze bana na to forum!  ;)

Właśnie, właśnie.... ;)

16

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

no ładnie sie tu dzieje....statsy statsy statsy sta....
nie zmienia to faktu ze GRILL SKROLL rulez...tylko Stryker,nie tą animke co trzeba nagrał...

gep/lamers^dial

17

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

Mysle, ze warto nastepnym razem zamiast stacji do Atari 8-bit skolowac notebooka jako urzadzenie od SIO2PC - co wy na to ? :> I kabelki, coby monitor 15 kHz/TV podlaczyc do Falcona, bo nie wszystkie demka z VGA dzialaja.

HHHmmmm dziś odpaliłem sio2ide 4.2 narazie chodzi... jak dotrwa do sztaba to przyniose wraz z Atarką i chyba naprawionym Covoxem (hi Pasiu) :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

przynies przynies...bo ja z tymi lamerskimi kablami to palpitacji dostane...oj bedzie sie dzialo na sztabie,bedzie....pytanie tylko kiedy?

gep/lamers^dial

19

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

W Niedzielę spadam do Łodzi, bynajmniej nie w celach rekreacyjncyh... Jak wrócę (ok. 5 Września) to się odezwę co do daty. Chłopaki organizujcie paczkę ludzi, którzy ew. by wpadli na sztab :)

Wrzesień jest spoko, można jeszcze grilla poczynić, hehe :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

dzis ściągnęłęm wszystkie demka ze strony:
http://www.atari8bit-software.de/index.htm
więc bedzie co oglądać i słuchać :)
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: Sztab Północny - Gdańsk, Westerplatte

McGyver ja tez jestem za tym zeby na nastepny zlot wziac notebooka!!! W kolko tylko Atari i Atari - a ja wole PC (ciach)

Po kolei:
---------------------------------------------------
1. MOŻESZ wziąć ST-Booka :)
2. a ja wolę ZOZOLE ;)
3. nigdy za nauczycielami nie przepadałem  :twisted:
4. no offence :D
---------------------------------------------------

Dobra, bo głodny atarowiec, to zły atarowiec.

I Ty zostaniesz big endianem...