1

Temat: Sztab Silesia #2

Dracon__ napisał/a:

A kiedy level 2? hm... wstępnie przebąkiwałem o styczniu, więc jak nadejdzie czas to będzie informacja na forum.

No to co ? Zbieramy siły! ...kiedy ?

___
Press play on tape...

2

Odp: Sztab Silesia #2

Maw - dzieki za smsa - wpadaj kiedy masz ochote - byle po 18

ja jestem chetny na sztbaika ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Sztab Silesia #2

Jakieś propozycje nowej lokacji, czy ta sama co ostatnio, a może McDonald?

Odp: Sztab Silesia #2

Zróbcie w Gliwicach lub Kedzierzynie to też się zjawię

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Sztab Silesia #2

Załatw busa z Katowic to i w Kędzierzynie zrobimy :p

___
Press play on tape...

6

Odp: Sztab Silesia #2

Hejo:) Ja jestem za "starą" lokalizacją, czyli restauracja "żart". Co do terminu to chyba raczej tylko weekend wchodzi teraz u mnie w grę:) Żeby nie było że nie ma konkretów to ja proponuję ostatni weekend stycznia, tj: 30 w sobotę.

7

Odp: Sztab Silesia #2

aleście trafili na... - może gdzieś bardziej w stronę Korfantego/Mickiewicza ?

Mi znów pasują piątki - 22, 29... ale jak trzeba będzie to kapciem tupnę i w sobotę też wpadnę :D

___
Press play on tape...

8

Odp: Sztab Silesia #2

Ależ to jest rzut beretem od Mickiewicza:) A jeżeli chodzi o termin, to jeżeli więcej osób będzie za piątkiem to i ja bym się dostosował:)

9

Odp: Sztab Silesia #2

Byle nie 30 w sobotę, bo mam wtedy wesele brachola. Poza tym każda inna sobota mi pasuje. Tylko lepiej sobota właśnie, bo przy obecnych warunkach na drogach, to nie wiadomo, na którą bym do Katowic dojechał w piątek po robocie. ;]

10

Odp: Sztab Silesia #2

Ponieważ czas się kończy - już 11ty - a szkoda by przegapić termin, myślę że warto by zagłosować.

Głosujemy do soboty 16.01.2010r - podając dzień i miejsce spotkania - godzinę można dobrać obligatoryjnie (osoba, która zamierza być najwcześniej może podać innym na priva swój numer komórki, o ile nie będzie rozpoznawalna inaczej :P )

Takie oto padły propozycje miejsc (3-6 ot tak z "sondy >ulicznej<" - poprosiłem o zaproponowanie niezadymionych miejsc z "dużymi kanapami|stołami"):

1. Pub/Rest "Żart" Sobieskiego (poprzednio 3/4)
2. City Rock róg Chorzowska/Sokolska (poprzednio 1/4)
3. Spencer na Wojewódzkiej
4. McDonald (na start)
5. Patio na Stawowej lub inne w jej rejonie
6. City Pub lub Winiarnia Burgundia (obok CP) na 3 Maja
7. Inne (podać)

=========GŁOSOWANIE START=========

mój typ: piątek 22.01 lub 29.01, City Pub lub City Rock (p.2, 6)

Ostatnio edytowany przez maw (2010-01-11 08:23:12)

___
Press play on tape...

11

Odp: Sztab Silesia #2

Mi oba terminy pasują.
Knajpa to City Rock albo własnie Żart :)

ślamk!

12

Odp: Sztab Silesia #2

Nie znam żadnych knajpek w Katowicach, ale City Rock brzmi zachęcająco... Z terminem postaram się dopasować do większości... Ale jeśli wypadnie w piątek, to ja będę na pewno późno...

13

Odp: Sztab Silesia #2

Jezeli sie pojawie to raczej to bedzie 29.01

Pozdrawiam
Adept Zap

14

Odp: Sztab Silesia #2

Jakieś decyzje?

15

Odp: Sztab Silesia #2

Podobno idzie odwilż i za tydzień ma już być sucho...

29.01.2010, City Rock, 19:00, rezerwacja na 8 osób, "kanapa" w rogu pomiędzy harleyem i formułą:
http://www.cityrock.pl/galerie/knajpa/d/dsc00656a.jpg

//EDIT: jednak o 19:tej bo wtedy jeszcze w miarę spokojnie rezerwacje przyjmują

Ostatnio edytowany przez maw (2010-01-19 15:07:39)

___
Press play on tape...

16

Odp: Sztab Silesia #2

będe!

17

Odp: Sztab Silesia #2

Potwierdzam swój przyjazd. Proszę o jakieś tel. kom. do uczestników, bo nikogo (poza Draconem, którego kojarzę z Forevera) chyba nie znam.

18

Odp: Sztab Silesia #2

Fajnie by było gdyby sztab odbył się tam gdzie ostatnio. W sumie był fajny klimat, mało ludzi - praktycznie cała sala dla uczestników.
Również postaram się przyjechać.

Ostatnio edytowany przez Rastan (2010-01-23 13:19:38)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

19

Odp: Sztab Silesia #2

Potwiedziłem rezerwację w CR, gdyby ktoś przyszedł wcześniej: rezerwacja "atari" - tylko że nie pod ścianą (podobno nie mają już tam tych loży rogowych), a przy szybie, pierwsza loża "dwustronna" na lewo od wejścia z Sokolskiej.

Kto chciałby numer kontaktowy, niech się odezwie na priva. Przydała by się także druga osoba jako "awaryjne wsparcie kontaktowe"...

//EDIT: jest jeszcze sala dla niepalących gdzieś na piętrze - kto jest za ?

Ostatnio edytowany przez maw (2010-01-27 13:23:39)

___
Press play on tape...

20

Odp: Sztab Silesia #2

No to do zobaczenia za 4(++) godziny :-)

___
Press play on tape...

21

Odp: Sztab Silesia #2

maw napisał/a:

No to do zobaczenia za 4(++) godziny :-)

Jakiś telefon do siebie byś może podał? Plus krótka instrukcja, jak trafić w to miejsce byłaby pomocna...

22

Odp: Sztab Silesia #2

City Rock jest za skrzyżowaniem Sokolskiej z Chorzowską w kierunku Oblatów - na ukos przez skrzyżowanie od siedziby Banku Śląskiego, zaraz za przystankiem tramwajowym (na pewno staje tam T11 i T6)

//EDIT: było nas dziewięć osób - łał! dzięki za przyjście!

Ostatnio edytowany przez maw (2010-01-29 23:24:08)

___
Press play on tape...

23

Odp: Sztab Silesia #2

Dzięki za zorganizowanie fajnego mityngu. Było warto przyjechać! :]

Ostatnio edytowany przez DJ Gruby (2010-02-01 21:00:53)