Temat: Grzybsoniada 2010

Hejka

Znany jest już termin kolejnej edycji Grzybsoniady (już zaklepałem salę). Impreza będzie mieć miejsce
od 30.04.2010 (piątek) do 3.05.2010 (poniedziałek).
Miejsce to samo. Wkrótce postaram się zaktualizować stronę zlotu.

Spytacie dlaczego taki termin, a nie inny zwykły weekend maja?
Ostatniej edycji miałem trochę urwania głowy w związku z uczelnią. W przyszłym roku zaś bonusowo na uczelni 4.05 będę miał wolny od zajęć, więc wszystko na spokojnie sobie po zlocie posprzątam...
Mam nadzieję, że żony/narzeczone/dziewczyny jakoś to wam wybaczą, w końcu to nie będzie jakiś mega dłuuugi weekend majowy...

Ostatnio edytowany przez grzybson (2009-10-10 11:48:34)

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Grzybsoniada 2010

O, o-o, o-oooo-o, o-o, o-o, o, ooo-o-o!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Grzybsoniada 2010

Czyli cała Polska płacze, że 1-3 wypada na łykend

4

Odp: Grzybsoniada 2010

oj ... jak 1-3 maja to moge nie dac rady ... amsterdam i wujek eru calling :) gdyby dalo sie cos przelozyc, to byloby bosko ...

5

Odp: Grzybsoniada 2010

poki co w planach mam w tym czasie mazury, ale jeszcze sie okaze...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Grzybsoniada 2010

O co chodzi z tą Grzybsoniadą? Ktoś mi może wytłumaczyć? To jakieś demo party jest?

7

Odp: Grzybsoniada 2010

http://atari.pigwa.net/party/

Sikor umarł...

Odp: Grzybsoniada 2010

Nie ma pryszniców ;)

9

Odp: Grzybsoniada 2010

do rzeki rzut beretemt :P

10

Odp: Grzybsoniada 2010

Ee. Za hermetyczny dowcip zapodałem ;)

11

Odp: Grzybsoniada 2010

DJ Gruby Grzybsoniada to jedna z fajniejszych imprez atarowskich,choć wcale nie jest to party.Koledzy znani są z organizowania meetingów czy sztabów .
Osobiście polecam udział!
A ja? zobaczymy. W zeszłym roku chciałam chyba za bardzo przyjechać.Wyszły inne sprawy. Dlatego teraz co będzie to się zobaczy.
Pozdrawiam.
Kasia

8 bit rulez!!!

12

Odp: Grzybsoniada 2010

oby tylko Grypson nie obrazil za to ze nie uwazasz jego impry urodzinowej za party ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: Grzybsoniada 2010

Grzybson: w razie przyjazdu to czy bede musial oplacic wejsciowke? Grzybsoniada wypada w tym roku 30 kwietnia. Dlatego pytam :)

14

Odp: Grzybsoniada 2010

W tym roku raczej nie pojade. Wyszly wazne sprawy na mojej glowce. Poza tym moj chlopak nie w klimacie i g z tego :(

15

Odp: Grzybsoniada 2010

jellonek napisał/a:

oby tylko Grypson nie obrazil za to ze nie uwazasz jego impry urodzinowej za party ;)

myslę, że nie. Chociaż te tłumy co były w zeszłym roku mogą świadczyć, że było to party a nie mała imprezka:)

8 bit rulez!!!

16

Odp: Grzybsoniada 2010

Dzięki za wyjaśnienia. W takim razie będę. Czy ktoś z Krakowa jedzie autem bądź chciałby się autem zabrać? :]

Ps. Formularz edycyjny do zmiany procent szans na przyjazd nie działa: The requested URL /party/guests.php was not found on this server.

Ostatnio edytowany przez DJ Gruby (2010-01-16 15:50:52)

17

Odp: Grzybsoniada 2010

zgadza sie ... formularz edycyjny nie dziala, u  mnie szanse na przyjazd w zadanym terminie spadly mocno w dol wiec jakby sie dalo przelozyc party tydzien pozniej lub wczesniej to byloby bosko :)

18

Odp: Grzybsoniada 2010

Jak bylo na zlocie ostatnim? Czy trzeba tam i jak to wszystko wyglada w ogolle ?; D

19

Odp: Grzybsoniada 2010

Niestety trzeba...

20

Odp: Grzybsoniada 2010

Vasco jest biedny bo go żona przepędza na takie imprezki, a on nie lubi...

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

21

Odp: Grzybsoniada 2010

Party się nie da przełożyć, wiąże mnie umowa, sala już zaklepana.
Sprawdźcie teraz formularz - prawdopodobnie sknociłem coś, gdy przystosowywałem stronę do wersji wielojęzycznej :d

grzybson/SSG^NG

22

Odp: Grzybsoniada 2010

Oj nie wiem czy w tym roku dam radę, byłoby miło, ale nic nie obiecuję.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: Grzybsoniada 2010

Na 70%... nie będzie mnie :( Miłej zabawy życzę ;)

24

Odp: Grzybsoniada 2010

Panie i Panowie!

Obywatel Grzybson przypomina - zostało mniej niż 50 dni do zlotu! Mam nadzieję że termin już w kalendarzach zarezerwowany... :)

grzybson/SSG^NG

25

Odp: Grzybsoniada 2010

ja mam zamiar być na 100%, nie wpisałem się na listę gdyż wymaga podania email'a, a wszelakie próby wpisania jakijś lipy nie powiodły się :)