1

Temat: Konkurs!

W związku z imprezą u Samuraia na wiosce ogłaszam konkurs. Pytanie w ankiecie powyzej. Konkurs trwa tydzien. Nagrodą bedzie satysfakcja ze znajomosci zwyczajow Mikeya... ;)

ps. Oczywiscie osoby bedace na imprezie sa proszone o nieglosowanie.

2

Odp: Konkurs!

hehe.. jezeli juz to 'spal' obok ;) oczywiscie bez skojarzen sfintuchy :)

3

Odp: Konkurs!

:D LOL juz 10 glosow :)

4

Odp: Konkurs!

he he he XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Konkurs!

Mega LOL   i  ROTFL!!.....    Proszę o inne powiedzonka, bo bardzo słabo znam ich autora, a może dzięki nim to się zmieni ?  ;-)  :-P

6

Odp: Konkurs!

Nie znam innych powiedzonek Mikeya. To jest autentyczne, kazda z sytuacji wymienionych w ankiecie jest prawdziwa, tyle, ze Mikey powiedzial owa kwestie tylko przy jednej z nich.
No chyba, ze "yo masa ziomal czekeraut ding-dong".

7

Odp: Konkurs!

MOC! stawiam na kota, bo sam kiedys gadalem z kotem na fazie...  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: Konkurs!

no tak... sio-male, a pamietacie tego zula na przystanku w urszulinie, ktory zarzucal czystym slangiem? :) byl rolo, nie? :)

albo co tam jeszcze...

laski z pks'u? hue hue ... no i ta stara pipa co sie darla w trawnikach na nazwijmy to 'dworcu' pks ;)

.. textow bylo sporo, oj.. sporo .. :)

aahhh!!! jeszcze sobie przypomnialem... pier... hejnaly w radiu .. to mnie rozwalilo w tym pks'ie ... :)

9

Odp: Konkurs!

Hmmmmmmm.... no to ja pozwalam sobie obstawić wersję "Do Slavesa, z którym spał / spał obok" (oczywiście bez skojarzeń) :D

10

Odp: Konkurs!

Hehe - jak to fajnie napi*... się jak szpadel, a poptem słuchać od innych, co się robiło, wiem coś o tym! :lol: :lol: :lol: :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Konkurs!

Miker - nadinterpretujesz !!!
Pamietam wszystko, nikt mi nie musi nic opowiadac.

Generalnie srednio mi sie ten konkurs podoba ... Lewis zamknij juz ankiete i topic ... to mnie wcale nie bawi :(

12

Odp: Konkurs!

mikey! konkursik jest ostro klimatyczny! ja jestem ZA!!  8)
chcemy wiecej takich konkursow!!!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

13

Odp: Konkurs!

A zrobic konkurs o Tobie ??? :)

14

Odp: Konkurs!

Z legendarnym Axem to by było tego od metraaaaaaaa XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Konkurs!

róló! ciekawe czy bedziecie pamietali jakies autentyczne sytuacje z moim udzialem? (byle nie te porazke z opowiadaniem dowcipu na lecie '02  ;) )

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

16

Odp: Konkurs!

Na prośbę Mikeya zamykam ankietę i temat. Odpowiedź prawidłowa to wersja z kotem... :)