1

Temat: kabelek sio2pc wersja USB mieszczaca sie we wytczce

Ot se zmajstrowalem cudaka, miesci sie we wtyczce sio,

http://images46.fotosik.pl/265/29938c78e99ee930m.jpg

Plytka jednostronna, zelazkiem robiona, 5 elementow do kupy, pod Aspeqt smiga z kazda predkoscia.

Mam PCB do programu Diptrace jak ktos sobie chce zrobic. Z pieciometrowym kablem usb dziala bez problemu.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: kabelek sio2pc wersja USB mieszczaca sie we wytczce

Niezle to jest.

3

Odp: kabelek sio2pc wersja USB mieszczaca sie we wytczce

Zaxxxon - szacun..

jakie to FTI ??

ja do hxc uzywam ft245rl, ale to chyba inny ??

ps. diptrace ?? oczywiscie orgynalna wersja z licencja....no dobra..poslij cracka ;-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2010-03-01 09:09:47)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: kabelek sio2pc wersja USB mieszczaca sie we wytczce

Iiii, przeciez diptrace do 250 punktow jest free, a eagle bije na glowe.  Poki co mam jeszcze trzy tygodnie wersje trial i tak sobie rysuje co mi w rece wpadnie i robie biblioteki. Ft232rl w srodku w minimalnej firmowej aplikacji.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: kabelek sio2pc wersja USB mieszczaca sie we wytczce

Zax - zaraz Cię powieszą za oskalpowanie magnetofonu - nie wymigasz się, dowody winy sam pokazałeś    :lol: