1

Temat: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Skonczyli mi sie zapal/miejsce/czas, więc sprzedaję atari mega ste 4mb ramu, dwa monitory z perzelacznikiem sm 124 i sc 1435. zamiast dysku satan, karta sd - zaintalowane w srodku pod klapka. klapka na dysk jest w kolorze bialym od tt. szara gdzies sie zapodziala. oczywiscie klawiatura i myszka w komplecie. uklad qwertz, tos 2.06. chyba wszystko, jutro postaram sie dodac zdjecia. calosc jest do odebrania w warszawie.

2

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Jestem zainteresowany, ile miało by być za ten zestaw?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Gzynio napisał/a:

Jestem zainteresowany, ile miało by być za ten zestaw?

za calosc chce 500 zlotych.

4

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Gzynio - jeśli kupisz - BŁAGAM - sprzedaj mi SC1435!! - szukam kolorowego monita do ST od dawna i albo jest za grosze i ktoś mi go spod nosa zwinie, albo jest w cenie z marsa, na co nie zawsze mogę sobie pozwolić ....

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

jarema napisał/a:

Skonczyli mi sie zapal/miejsce/czas, więc sprzedaję atari mega ste 4mb ramu, dwa monitory z perzelacznikiem sm 124 i sc 1435. zamiast dysku satan, karta sd - zaintalowane w srodku pod klapka. klapka na dysk jest w kolorze bialym od tt. szara gdzies sie zapodziala. oczywiscie klawiatura i myszka w komplecie. uklad qwertz, tos 2.06. chyba wszystko, jutro postaram sie dodac zdjecia. calosc jest do odebrania w warszawie.

jestem zainteresowany, cena mi pasuje
jesli oferta aktualna to biore

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

6

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Ja jednak rezygnuję, Cyprian jak jesteś chętny to kupuj.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

kupię sam SC1435. Jeśli w dobrym stanie to dobrze zapłacę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Cyprian napisał/a:

jestem zainteresowany, cena mi pasuje
jesli oferta aktualna to biore

Ok, jest Twoj

9

Odp: Sprzedam mega komplet MEGA STE

Cyprian - sprzedasz SC1435?

... lub kupię cokolwiek podobnego, np. SC1224 - oczywiście wersję z tym "lepszym" kineskopem, bo monitor potrzebuję nie na ekspozycję, tyle co do codziennego używania.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info