1

Temat: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

Otwieram dzis stoleczny dodatek do wyborczej i oto co widze: Wlasnie to zobaczylem.

Pozwolilem sobie zeskanowac calosc, choc najbardziej podobala mi sie fotka i podpis pod nia :)

P.-S. A dla tych, ktorzy jeszcze nie czytali zOCRowalem (mozna bedzie teksty wykopiowywac ;) ) i zPDFowalem swietny tekst z konsolowego magazynu Poradnik eXtreme - Swiat wedlug Atari.

edycja: Sorry powinno isc gdzies do balaganu pewnie, a mi siem na ringa kliknelo :) A moze sztab w tej knajpie ? ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

Nie no, dla mnie to faktycznie klub milosnikow sf: atarka w kazdym barze!

3

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

jak w domu!!!
niech no jeszcze czytaja prachetta lub adamsa a pewnie bede chcial tam zawitac  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

Ale przeciez Atari i piwo nie koliduja ze soba. Powiedzialbym, ze jest nawet przeciwnie, Atari i piwo zyja w symbiozie, co widac na kazdym zlocie atarowskim ;)

5

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

Ale mnie to zdjęcie rozbawiło - już dawno nie widziałem takiego dystrybutora piwa  8)

6

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

I wlasnie o ten aspekt mi chodzilo .... fotograf jakby co innego mial na mysli niz autor ;) .

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

I wlasnie o ten aspekt mi chodzilo .... fotograf jakby co innego mial na mysli niz autor ;) .

Albo po prostu ktos, kto odpowiadal za sklad umiescil niewlasciwa fotografie ;)

Swoja droga, to moze byc calkiem dobry pomysl - Atari nadzorujace proces technologiczny w produkcji piwa, moze warto poruszyc ten watek w dziale "sprzet", trzeba tylko znalezc kogos, kto zaprojektowalby i stworzyl prototyp takiego systemu. Paaaassiu ! Co ty na to ? ;) ;)

8

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

Mcgayver - pomysł nie jest wcale taki nowatorski  ;) , juz gdzies w necie widzialem prototyp maszyny do produkcji piwa , zbudowanej na bazie pralki automatycznej , autorstwa jakiegos niemca - były schematy , nawet program nadzorujący w chyba c.

Wiec zamienic parallel port na końcówki PIA , przetłumaczyć program i do dzieła - receptura i odczynniki były po niemiecku - ale na zdjęciu produkt końcowy był pierwsza klasa !

9

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

automat do piwa na bazie atari powiadacie....hmmm....chciałbym miec wpływ na dozownik w tym automacie...rzeka piwa dla mnie....
ale artykulik niezły....

gep/lamers^dial

10

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

Paaaassiu ! Co ty na to ? ;) ;)

teraz to bedzie nie pasia stolowka lecz pasi bar :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

11

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

chciałbym miec wpływ na dozownik w tym automacie...

Lepiej c*** wlozyc do wirnika niz pic wodke bez dozownika!  :lol:  :twisted:

12

Odp: SKANDAL! - Atari dystrybutorem piwa!

'Boli mnie jak tak naciskasz' :D