1

Temat: microchipcompo z voting time

Hejkum. 
Ja ktoś miałby ochotę posluchac i zagłosować niech sobie zajży tu :   http://www.sweb.cz/microchipcompo/voting.html   
to strona music compo na 4k chipmodki. 
Wystawilem tam i swoj kawalek (motyw z intra drab) ale zdecydowanie sa duzo fajniejsze i podaje tego linka bo warto ich posluchac. Do tego nieraz sam sie nadziwic nie moglem, ze kawalki niektore mieszcza sie w 4kb.
pozdrawiam i życzę miłego odsłuchu.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: microchipcompo z voting time

dzieki x-ray za info! niektore kawalki sa zadziwiajace - niemozliwe ze to tylko 4k. jesli beda jeszcze jakies inne compoty w tym stylu poprosze o konkretny temat na atariarea.

nie wiadomo dlaczego, ale kompotowe modki sciagaly sie ze stala predkoscia 486 bps - zemsta intela?

what else can i say: nula - rulla :: milla - killah

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: microchipcompo z voting time

A ja i tak twierdze (od lat zreszta), ze TE 407 bajtow jest nie do pobicia :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: microchipcompo z voting time

please wait - czadzik! wymiekam na siedzaca.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: microchipcompo z voting time

.. jestem pod wrażeniem...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: microchipcompo z voting time

A do tego jest to na Atari ST, no i nie pisane na zadne tam compo tylko z normalnej gry - warto zreszta posluchac reszty muzyki z Wings of Death - sam zaraz poszukam reszty...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: microchipcompo z voting time

pecus - a mozesz to gdzies przekonwertowac do wav/mp3/mod/xm whatever.

8

Odp: microchipcompo z voting time

Bylem poza domem, ale juz jestem i wrzucam w formacie MP3. I raz jeszcze przypomne tylko ze plik zrodlowy .YM ma 407 BAJTÓW :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

9

Odp: microchipcompo z voting time

pytanie brzmi, czy to byl sampel, czy ktos sie bawil w robienie instrumentow pod syntetycznym trackerem?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

10

Odp: microchipcompo z voting time

Pokusilem sie o poszukanie, otoz format YM jest opisany TUTAJ i jak wyczytalem, ze jedna z cech tego formatu jest obsluga plikow spakowanych Lharcem, to natychmiast postaralem sie o rozpakowanie tego YMa. No i mamy juz nie 407 bajtow a 22kb, co jednak nie burzy mojej opinii o najmniejszym dobrym "module muzycznym", bo plik "grajacy" dalej ma 407bajtow. Inne playery tez moga (moglyby) stosowac format upakowany, a i tak nie sadze by udalo sie osiagnac tak dobry efekt, przy tak minimalnej dlugosci.
Dla zainteresowanych plik rozpakowany jest TUTAJ. No i wynikaloby ze mamy doczynienia z samplem, choc przyznam ze w chwili, kiedy to pisze, jeszcze nie sprawdzilem ladujac ten plik do jakiegos playera sampli - bo na grzybie takowego nie posiadam, a jak posiadam, to i tak czyta tylko formaty grzybiarskie ;).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

11

Odp: microchipcompo z voting time

Bylem poza domem, ale juz jestem i wrzucam w formacie MP3. I raz jeszcze przypomne tylko ze plik zrodlowy .YM ma 407 BAJTÓW :)

Dzieki wielkie - inaczej musialbym szukac czegos do YM pod xmms'a
A modek 407 bajtow z samplami itp nawet jesli spakowane - rulez!

12

Odp: microchipcompo z voting time

zawsze we wszelakich interkach,na przerożne platformy,mozna znalezc taka niesamowita muze,ze az oderwać od monitora sie nie mozna.
pamietam takie intro Gift by Potion na amisie....64k-mnóstwo super efektów i do tego 3 kawałki w DigiBoosterze..albo 1000 by Scoopex na tą sama platforme...
jak ktos chce posluchac to gdzies na scene.org lezą w diwiksach chyba...
ograniczony size wymusza na muzyku uzycie magii......wiem co mówie,bo nie raz widziałem XTD-a jak czarował paternami......

gep/lamers^dial

13

Odp: microchipcompo z voting time

no i wreszcie, po miesiecznym delayu sa wyniki.
jakos ostatnio mam szczescie do obstawiania zwyciezcy  8)
a milla od ponad miesiaca robi mi za dzwonek w telefonie  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...