Temat: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

a więc najkrótszy dowcip o ***** inaczej:

TEN TEGO!

sorry nie mogłem się powstrzymać, ale prostota i wyrazistość tego joke'a mnie zniszczyła :) :) :) :) :) :)

MM: O kim traktuje ten dowcip, horrorus raczy poinformować na priva. Tymczasem - nieco więcej taktu.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

a mi się przypomina:
dobry koń to i po błocie przyjdzie, rozumiem jest piątek:)

3

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

hororus, no bardzo fajny temat :/ moderator?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

łeee jezu zaraz obraza. Jak alkoholik rozjeżdża dziecko samochodem i dostaje 2 lata w zawiasach to jest wszystko w porządku, ale jak się człowiekowi wyrwie o.... nie wiem jak napisać co by mnie nie zbanowano, to się jakieś cholerne larum podnosi. Ciekawe, bo jak się opowiadało swego czasu tony dowcipów o "tej nacji, która zamieszkuje Synaj" to było wszystko w porządku. Polska hipokrykoryzja i źle rozumiana tolerancja. Zaraz się okaż, że wszyscy to .... bla, bla, bla, a reszta to izolowana grupa. Jeżeli jednak kogoś dowcip uraził to sorry, ale ja akurat umiem mieć dystans do samego siebie i licze, że inni też mają.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

5

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Horrous hmm, politically correct  knebluje usta.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Taa wiem, ale mnie jest generalnie daleko do tego correct i jakoś sobie radzę w tym życiu.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Napisz coś, narysuj, skomponuj... może przygotuj mały performance, coby było śmiesznie.

Bo chyba nudzi Ci się z deka, nie? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Owszem. Od 2 tygodni siedzę na L4 spowodowanym zapaleniem oskrzeli i większość czasu spędzam na wypluwaniu płuc wiec nie dziw mi się. A skoro mam coś napisać to właśnie napisałem tylko odbiór jest kiepski. I tak jak piszesz nudzi mi się, ale nie mam sił na nic więcej.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

9

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

No to skoro siedzisz na L4, to Zientara W., "Poradnik programisty Atari", SOETO 1991 w garść i uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

10

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

AMEN

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

;)
Póki co przerabiam biblię Photoshop, a nie jest tego mało. Ale żeby nie było kontynuuję pisanie scenariusza do tekstówki na małe Atari. No i przy okazji zasłyszę gdzieś jakiś joke.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

hororus napisał/a:

Ale żeby nie było kontynuuję pisanie scenariusza do tekstówki na małe Atari.

I super :) Trzymam kciuki!

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

13

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

No to uchylę rąbka tajemnicy iż jako ogromny fan serii Silent Hill chcę ją właśnie przenieść na małe Atari. To może od razu napiszcie czy jest sens uderzać w ten klimat? Ja survival horrorów nie kojarzę na 8-bit więc pomysł zdaje się być racjonalny. Jak nie to wymyślę coś innego. Bo nie ukrywam, że chciałbym przełożyć kilka zacnych tytułów z PC, przede wszystkim Fallout;) I pytanie czy ktoś to potem przepisze na zera i jedynki?? Aha no i dobrze by było dorobić do tego grafę, najlepiej mono bo będzie trzymała klimat i będzie w hi-resie.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

14

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Oczywiście, że jest sens :) Akurat Silent Hill ma klimat, bo poza samym horrorem chodzi w tym o coś więcej. Jestem za i trzymam kciuki za produkcję!

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

15

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

A bedziesz ten Silent Hill i Falouta itp przenosil bezposrednio (cala historie, imiona bohaterow itp.) czy raczej sie inspirowal?
Bo jak to pierwsze to nie da sie tego wydac ;)
I po polsku czy po angielsku?

16

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Po angielsku. Choć polska wersja niech pozostanie jako alternatywa. Najpierw chciałem przenieść całość (na tyle na ile się da oczywiście), ale tak jak piszesz Nosty, wydanie, szczególnie Fallout'a byłoby niemożliwe. Tak więc się zainspiruję tylko światem. Przy Silent Hill jest mniejszy kłopot. Zawsze można to nazwać Silence Hill albo Silent Mountain. Whatever. Opcji jest wiele. Jakkolwiek. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Jeszcze się nic nie wydarzyło i to pewnie daleka droga zanim się skończy. jakkolwiek, prace idą. A jak się skończą to rozumiem Nosty, że się weźmiesz za resztę. I nie tłumacz się dzieckiem. Też mam ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

17

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

przecież to wszystkim wiadomo, bo to wiedza na poziomie szkoły podstawowej, jest to przekładnia łańcuchowa.

a reszta to tak jak mówią moje dzieci " bez skojarzeń".

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2010-07-25 20:22:01)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

18

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Brawo! ukończyłeś podstawówkę z paskiem. Możesz iść do gimnazjum ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

19

Odp: najkrótszy dowcip o... tym co służy do poruszania się rowerem

Bouli_23 napisał/a:

przecież to wszystkim wiadomo, bo to wiedza na poziomie szkoły podstawowej, jest to przekładnia łańcuchowa.

Widać, że dawno temu do szkoły chodziłeś. ;) Tutaj znajdziesz rowery z "chainless technology".

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.