1

Temat: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Jak ktoś byłby jeszcze chętny, to poniżej spis, co można jeszcze dostać ;). Koszulka: 25 złociszy polskich, czapeczka: 15 złociszy polskich, ewentualny koszt wysyłki: 9,50zł (poczta nasza kochana) w kraju, za granicę - nie wiem, trzeba by sprawdzić. Zasada taka: jak ktoś chce - rezerwuje tutaj, wysyłam przez PW numer konta, czekam 24 godzinki na wpłatę (plus-minus), chyba, że ustalimy inaczej. Odbiór w Warszawie lub na Głuchołazach: 0zł (mogę też komuś przekazać w tych miejscach), gdzie indziej doliczamy jednorazowo koszt wysyłki. Jak ktoś się zadeklaruje, a nie wpłaci w terminie - czarna lista u mnie na przyszłość.
Przypominam:
Koszulki standard: małe logo z przodu na lewej piersi, większe na plecach
Koszulki logo - duże logo z przodu, na środku
Koszulki małe logo - małe logo z przodu, na lewej piersi
=============================================================
Koszulki:
Czapeczki czerwone: troszkę mam ;P
Póki co nie planuję dorabiać dodatkowych na Głuchołazy, chyba, że się zbierze zamówienie (w sumie) na conajmniej 10 sztuk. Niestety, wszystko wskazuje na to, że cena może się różnić o 5zł :(
==============================================================
Zasada zamówienia:
1. Zamawiamy tutaj, wpisując się poniżej
2. Po wpisaniu zamówienia - wysyłam numer konta, czekam 24 godziny na wpłynięcie pieniążków. Jeśli wpłyną - idzie wysyłka lub czekamy na odbiór osobisty (lub przez wybraną osobę) bez opłat dodatkowych
3. Liczy się kolejność wpisów
4. Jak ktoś nie wpłaci - zamówienie wraca do puli do kolejnej osoby, a osoba która zamawiała wpada mna moją czarną listę (będzie miała problemy, aby coś u mnie wcześniej zamówić)
5. Jak coś jest niejasne - proszę pytać, wszelkie wątpliwości i niejasności rozwiązuję wyłącznie ja, w subiektywny sposób.
===============================================================
Przykładowe zdjęcia (mam nadzieję, że osoby na zdjęciach się nie obrażą, a autorzy zdjęć mnie nie zlinczują):
1. http://atariarea.krap.pl/g2010/target30.html - Rysiu w czapce, jednocześnie przypominam o tegorocznej edycji Głuchołaz
2. http://atariarea.krap.pl/g2010/target86.html - Jellonek w koszulce (pozdrawiam Jellonka przy okazji, chłopie, nie obrażaj się tak na mnie)
3. http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … _1201.html - Drac030 w czarnej koszulce, Miker w czerwonej
Myślę, że tyle przykładów wystarczy. Zarówno koszulki, jak i czapeczki - wykonane metodą termotransferu, koszulki 185gram, o jakości najlepiej niech się wypowiedzą nabywcy. Zapraszam do ewentualnych zamówień ;)
====================================================================
UWAGA! ATTENTION! WNIMANIJE!
Ponieważ nie działa mi znaczik przekreślenia - przy edycji będę zamówione/zarezerwowane podkreślał, przynajmniej póki co...
Dely dorobił ficzer, będę przekreślał ;P

Odebrane/wysłane będą znikały z wątku...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-08-02 17:40:17)

Sikor umarł...

2

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

L, małe logo, czarna, 1 sztuka
L, logo, czarna, 1 sztuka

dla for me pliz (2 sztuki)

http://www.5oft.pl/

3

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Rezerwacja dla Pirxa zrobiona.

Sikor umarł...

4

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Sikor, uruchom  mozliwosc  platnosci z zagranicy.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Zaxon: możliwość płatności jest, w razie czego służę kontem PayPal, aczkolwiek niechętnie - dochodzą koszty manipulacyjne, a i tak mam minimalny narzut w sumie...

Sikor umarł...

6

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Koszty manipulacyjne przeciez przy przelewie Paypal-paypal wysylajacy kase moze wziac na  siebie i to on wtedy placi . Przynajmniej ja mam taka opcje ze pokrywam  koszty transferu i odbiorca dostaje kwote jaka sobie zyczyl bez paypalowych potracen.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2010-05-24 16:34:31)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Może, nie ma w takim razie problemu. Nie chce mi się tylko użerać z francuzami, niemcami, amerykanami itp, tłumacząc co i jak. Zazwyczaj podaję sumę ciut wyższą za PayPal i tyle. Jak masz chęć coś zamówić - nie krępuj się :)

Sikor umarł...

8

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Się bezczelnie zapytam: na Drac030 jest w XL, a Miker w XXL? Bo ostatnio kupowałem lidlowskie gacie i były problemy ;)
Może tak rozmiar pod pachami i mięśniu piwnym?

No, a PayPal bierze 5zł (zdziercy) za jednorazową wypłatę poniżej 500zł jeśli chodzi o przelew do banku.

9

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Drac030 jest w XXXL, a Miker w XL. To nie są lidlowskie koszulki, a w sumie szkoda - wyniosły by mnie taniej ;P Tylko pewnie ferajna by mnie rozniosła przed pierwszym praniem jeszcze :P Postaram się wieczorem przemierzyć i podam orientacyjnie (z dokładnością do chinskiego centymetru ;P )
===========================================
Specjalnie dla Pajero :P podaję wymiary. Miara złapana jednostronnie, pierwszy wymiar u dołu rękawów, drugi w okolicach brzucha. Aby był obwód - miara mniej więcej razy dwa :)
XL: 58cm i 59cm
XXL: 60cm i 61cz
XXXL: 63cm i 64cm

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-05-25 15:54:52)

Sikor umarł...

10

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

XXL, czerwona, standard, 1sztuka

Blissful user Amiga 1200 060 Desktop, Amiga Sam440ep Flex, Atari 130XE, Atari Falcon 030, Acorn Archimedes A3020, C64C, Apple PowerBook G3 500 Pismo, iBook G3 Clamshel, iBook G4, MacBook and more ... more ... powerbook classic
------------------
www.club4a.pl | www.chal.pl

11

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Zarezerwowane - dane w PW.

Sikor umarł...

12

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Zamówione wysłane/oddane, znika z pierwszego posta. Więcej chętnych brak, jak widzę...

Sikor umarł...

13

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Jak widzę - nikt już nie potrzebuje. Trudno... :(

Sikor umarł...

14

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Potrzebuje, ano dostępny nie ten wymiar w duecie z kolorem.....
Nie miałem subskrypcji tematu i się spóźniłem - ech ten QMEG - nie śpię po nocach przez niego ;)

XXL: 60cm i 61cz czerwona standard: małe logo z przodu na lewej piersi, większe na plecach

Jeśli Ci ostanie XXXL standard czerwony to na Głuchołazach przymierze, czy aby worka nie nosiłbym z racji nad ilości materiału ;)
Wtedy mogę kupić.

Ostatnio edytowany przez pajero (2010-06-03 08:01:16)

15

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Jak coś zostanie na Głuchołazy, to pewnie i tak wezmę.

Sikor umarł...

16

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

To ja poprosze o:

XXXL, granatowa, standard, 1 sztuka
XXXL, czerwona, standard, 1sztuka

Adres wysylki wyslalem na PW.

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

17

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Zarezerwowane. Na wpłatę czekam do piątku, do północy.

Sikor umarł...

18

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Poszły wczoraj, magazyn się kurczy powoli...

Sikor umarł...

19

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Najlepsza by była.....

pajero napisał/a:

..... XXL: 60cm i 61cz czerwona standard: małe logo z przodu na lewej piersi, większe na plecach

Jeśli Ci ostanie XXXL standard czerwony to na Głuchołazach przymierze, czy aby worka nie nosiłbym z racji nad ilości materiału ;)
Wtedy mogę kupić.

Podtrzymuję i do zobaczyska

20

Odp: Koszulki, czapeczki - czyli co w magazynie piszczy...

Koszulki poszły, czapeczek mam jeszcze 28 sztuk. Na razie "dodruków" nie planuję, chyba, że ktoś zamówi minimum 10 sztuk i zapłaci z góry.

Sikor umarł...