Temat: Weekend z ziemniakiem.

Moi kochani!  zaczął się wrzesień - a mi po głowie krąży natrętnie: Solanum-Tuberosum...

Więc proszę zainteresowanych o wypowiedż i głos...
(Ci którzy wiedzą, że i tak ich nie będzie niech nie głosują)

oczywiście liczę na OS support.

Ankieta potrwa tydzień, potem postram się wypuścić tradycyjną invitkę...
a... i strona nie została jeszcze zaktualizowana...

2

Odp: Weekend z ziemniakiem.

no brayt juz nie moglem sie doczekac kasjo i fox si edopytywali, kiedy i kiedy :) a i mev zawita - haaaaaaaaa 'Chryzantemy zlociste w pollitrowce po sobieskim' :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

3

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Nie obiecuje na 100%, ale postaram sie przybyc - nie ma to jak imprezka rodzinna, nie ? ;)

4

Odp: Weekend z ziemniakiem.

macmaster: "Solanum-Tuberosum" - pisze sie bez "-" i drugi czlon z malej litery.. sorry - zboczenie zawodowe.. a pytanie (bo ja nie w temacie): co ziemniak ma z tym wspolnego?

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

5

Odp: Weekend z ziemniakiem.

stary, wykop na działce stuff do frytkownicy, zapakuj do plecaka i na East'a  :D

1.2.3. Frytki

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Weekend z ziemniakiem.

ah, btw - gdzie odbywa się ta bibka (miasto)?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Mońki k. Białegostoku

http://free.polbox.pl/m/mcmssg

8

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Ja się postaram, ale ze względu na kochaną *SARKAZM* szkołkę, nic pewnego V_V..... a mam now maskotke, lepszą niż pajac w NUMENIE i Mcm krowe chciałam dowieźć T_T''.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A otworzymy pokoik zwierzeń i porad sercowych ?????

10

Odp: Weekend z ziemniakiem.

JOł, MakMast!
Hehehe, jednak będzie East! Pojawię się na 1oo%. Postaram się coś wykleszczyć na ten czas.
P.S. Dostałeś tego mejla?

11

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A otworzymy pokoik zwierzeń i porad sercowych ?????

Eh.. to ma byc party atarowskie, a nie Big Brother ;)

12

Odp: Weekend z ziemniakiem.

'Pokoj zwierzen Havoca' i 'Kacik porad Vasca' musi byc!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

13

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Na 99% bede

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

14

Odp: Weekend z ziemniakiem.

'Pokoj zwierzen Havoca' i 'Kacik porad Vasca' musi byc!!!

no to rozumiem ! ! !
Vasco przez ostatni rok to i starszy i mądrzejszy i bardzej doświadczony.... Na pewno pomoże... :D  :D

15

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Mcmaster: wiesz ze ci obiecuje od 3 lat ze przyjade ... i na razie mi sie nie udalo wiec teraz raczej sie postaram :)

16

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Odsiecz rządzi, Odsiecz radzi, Odsiecz nigdy was nie zdradzi.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

17

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Ja mysle, ze Havoc jakies postepy przez ten rok zrobil...

McM: Jesli tylko bedzie jakas kasa, to przyjade!!! Termin mi w tej chwili nie robi roznicy, wiec nie bede glosowal :)

18

Odp: Weekend z ziemniakiem.

brat tylu chetnych to jeszcze chyba nie bylo nigdy... jeszcz enaszych lokalnych dodac i zobaczysz bedzi eponad 10 osob :P

ps a ty kasjan bedziesz na 100% i bez gadania
pps a co z reszta odsieczy? w kolejnosci alfabetycznej Dracon, Epi(j), Wilson, Zina meldowac sie!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

19

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Tez postaram sie przyjechac, ale jeszcze nie wiem co i jak na uczelni i z praca wiec nie glosuje.

20

Odp: Weekend z ziemniakiem.

a co z reszta odsieczy? w kolejnosci alfabetycznej Dracon, Epi(j), Wilson, Zina meldowac sie!

Hehe... dzieki za pamietasz, iz mnie do Odsieczy wpisano... ;-)
No ja mysle ze warto sie do Moniek wybrac, chociaz raz w zyciu. Jednakze pewne komplikacje na uniwerku powoduja, ze raczej nie bylbym w stanie przyjechac - we wrzesniu  mam termin oddania i obrony pracy magisterskiej...  :rolleyes:   :cry:

21

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Zależy kto z Krakowa pojedzie -_-'. Z drewniakiem nie pojade, wiec pewnie zmolestuje kolege Ntp ewentualnie, bo samej nie ma mowy ==''.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

22

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Drc: to masz pecha, bo East jest w pazdzierniku :) :) :)

23

Odp: Weekend z ziemniakiem.

we wrzesniu  mam termin oddania i obrony pracy magisterskiej...  :rolleyes:   :cry:

to nie jest  powod - Fox i ja mamy tak samo :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

24

Odp: Weekend z ziemniakiem.

:rolleyes:    .... pozyjemy, zobaczymy ....     ;)    :?

25

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Ja też się może pojawię - czas pokaże. Frytki RÓLÓ! :D

I Ty zostaniesz big endianem...