Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

alex: limit wizyt w trójmieście masz?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Ok, dzwoniłem do ESKI, Pan Radek Nałęcz wspominał nawet czasy "atarowskiej demo sceny" :D Mają mi przekazać jakieś gadżety z tzw. nadwyżki. Dzisiaj późnym wieczorem się do nich pofatyguję osobiście.

Jest po godz. 19:00, Eska przekazała kilka gadżetów na sztab, które zostaną rozdane podczas imprezy :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-08-17 18:17:42)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

ooo! sztabik, może urwę się z firmy i wpadnę 50/50% bo z czasem kieprawo przez ostatnie miesiące

gep/lamers^dial

29

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Gepard ! Mordo Ty moja ! Do tej pory nie opuściłeś żadnego sztabu... na miły Bóg, nie rób w tej kwestii precedensuff ! Masz być i koniec ! :) Rozumiemy się ? (c) by Anioł / Alternatywy 4 Team

Ja już słyszę dźwięki Pokey'a , YM2149, którym towarzyszy spontaniczny chlupot wytrącanego chmielu...

A-TA-RI A-TA-RI ! :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-08-17 21:46:12)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Panie i Panowie, nadszedł czas powiedzieć... na zdrowie ! :) Poniżej znajduje się mapa dojazdu do klubu NEXT (al. zwycięstwa 4). Jadąc od centrum w stronę Opery należy trzymać się prawego pasa i skręcić za czołgiem w prawo i jeszcze raz w prawo. Na znaku będzie wisiał wielki banner z logo ATARI, więc na pewno traficie :) Jeśli chodzi o komunikację miejską to NEXT znajduje się bardzo blisko przystanków tramwajowych.


PunBB bbcode test

I teraz prośba do Was - Stryker, AS, Piter - liczę na Was w kwestii supportu sprzętowego - Falcon, mała Atarka i Jaguar ! Ja na pewno przytaskam swojego Falcon'a, Atari STe i atarowego Joy'a build-in :) Generalnie - czym więcej sprzętu tym lepiej !

Acha, jeszcze jedna sprawa - spotykamy się godzinę później o 19:00 !!!

W razie pytań proszę o kontakt tel. - 603 370 134

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-08-18 11:03:14)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Hmmm...
będzie cieżko:(
moim  atari 130xe na głuchołazach zaopiekował się Candle i burdel zwany moim atari 130xe czeka na tuning...
Niestety nie mam w domy real atari, zawsze miałem tylko 1szt 130xe które było "trochę" dopalone...

32

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

OMG... w domu zjawiłem się przed 3-cią nad ranem i już w pracy... a kac męczy, MĘCZY i MĘCZY... arf... Ale dobrze było ! Dziękuję serdecznie wszystkim za przybycie ! ATARI POWA :)

Na sztabie 18-go Sierpnia zjawili się:

AS
AdamK
Gepard
Żbiku
Piter
Stryker
Darth
Gunnar
Suchy
pr0be
Czajnik
Hospes
Dzd
Koza
Grey

...i pewna urocza niewiasta o imieniu Nadia :)

Wkrótce fotki - niektóre ocenzurowane na prośbę bohaterów ;)

3majcie się ciepło !!!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-08-19 06:36:17)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

33

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

No ładnie, podobno nie piłeś a o Mnie zapomniałeś :))

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

34

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

ja nie piłem? :D

już Ciebie dopisałem do listy partyzantuff - sorki Żbiku ! jeszcze nie funkcjonuję najlepiej ;) przed chwilą dzwoniłem do domu bo przypomniało mi się że ok. 03:00 rano wstawiłem pizzę do piekarnika :) domniemam, że przez 3.5 godziny przy 180 stopniach surowa nie była.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-08-19 06:47:17)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Grunt to pamięć :) Nigdy Ramu za wiele. Ja zjechałem o 1 do Gdyni a w domu dzięki uprzejmości Mojej żony byłem jakieś 15 minut później, wyjechała po Mnie na dworzec :) Co do zdalnej pomocy u Ciebie na komputerze na maila podsyłam instrukcję. Daj znać jak będziesz gotowy.

Nurofen z rana jak śmietana...

Rogi Mi aż urosły od tego Żubraaaaa

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

36

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Nigdy nie byłem na takim sztabie.....!
Było zajebiście!

37

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Tak się bawi, Tak się bawi, Atarowska scena :) A propos klimatu był naprawdę dobry, tylko perspektywa dnia następnego w robocie po piciu wszystkich powstrzymywała przed totalnym rozluźnieniem hamulców. Tego zabrakło a to było w czasach świetności w Ornecie 95 -96 rok. Jak przyjechałem we czwartek na party to poszedłem spać - uwaga w niedzielę o 22 po powrocie do domu. Rozmawiałem w zasadzie z większością ludzi a najbardziej oczekiwałem spotkania z demo scenowiczami ( Tomaszem Liebichem i Paskudem ). Dla większości z Nas były wzory do naśladowania. A że młoda gwardia szybko rosła to ich w wielu kwestiach przerosła :)

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

38

Odp: Atarowski sztab w 3city ! Let's unite !

Jeszcze raz wielkie pozdro dla całej 15-stki ! Takie sztaby są tylko w 3city !!! Zapraszam do innego wątku na forum gdzie są fotki do ściągnięcia.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)