Temat: Skyway w Toruniu

Festiwal Skyway 2010 już ruszył. W mieście stanęły instalacje symbolizujące ciała niebieskie z Układu Słonecznego.

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar … /744724637

Dlaczego o tym tu piszę? Przed momentem pokazali kawałek jednego z pokazów dźwięk i światło w Teleexpresie a jako soundtrack leciała... muza z Zybexa i na pierwszy rzut ucha to byłona 99% Atari. Może ktoś ma / odkopie jakieś dłuższe materiały filmowe?

Ostatnio edytowany przez wieczor (2010-08-27 16:20:10)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Skyway w Toruniu

Fakt, mnie wydawało się że to był fragment z Draconusa (nie title muzax).

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Skyway w Toruniu

Zybex.
Okolo 10 min:
http://www.tvp.info/teleexpress/wideo/2 … 00/2331919

4

Odp: Skyway w Toruniu

Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną ?...

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Skyway w Toruniu

U mnie odtwarza sie poprzez windows media player za free.

Ostatnio edytowany przez mazi (2010-08-27 18:54:21)

6

Odp: Skyway w Toruniu

wieczor - musisz poddać się woli microsoftu i se zainstalować wtyczke ala flashową

http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Silverlight

No i standardowe warunki licencji:

4.    AKTUALIZACJE AUTOMATYCZNE........(b) funkcja korzystać będzie z protokołów internetowych, które będą przekazywać do odpowiednich systemów standardowe informacje o komputerze, w tym adres IP komputera Licencjobiorcy, rodzaj systemu operacyjnego, rodzaj przeglądarki oraz nazwę i wersję używanego oprogramowania, a także kod języka urządzenia, na którym zostało zainstalowane oprogramowanie....... Zainstalowanie przez Licencjobiorcę oprogramowania oznacza, że zgadza się on na przekazywanie standardowych informacji o komputerze, a także na automatyczne pobieranie oraz instalowanie aktualizacji.....

Ostatnio edytowany przez pajero (2010-08-27 19:47:33)

7

Odp: Skyway w Toruniu

Pajero, po kiego siejesz zamet?!
Owszem, w tym przypadku jestesmy skazani na microsoft ale nie tylko i wlacznie na silverlight. Pod "filmem" masz odnosnik (cytuje z pamieci) -  jezeli masz problemy z instalacja wtyczki silverlight mozesz uzyc windows media player.  Klikasz i gra, o ile masz Vindowsa :)

8

Odp: Skyway w Toruniu

ok, chyba sprawa się wyjaśniła :) jestem niestety zagramanicą, i z tego powodu nie obejrzę za darmo :) Ale coś już jest na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=4VRhE54cZdE

Chociaż trochę co innego to nadal Atari :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2010-08-28 11:09:44)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Skyway w Toruniu

mazi napisał/a:

Owszem, w tym przypadku jestesmy skazani na microsoft

E tam, pod Linuksem też działa.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

10

Odp: Skyway w Toruniu

mazi napisał/a:

Pajero, po kiego siejesz zamet?!
Owszem, w tym przypadku jestesmy skazani na microsoft ale nie tylko i wlacznie na silverlight. Pod "filmem" masz odnosnik (cytuje z pamieci) -  jezeli masz problemy z instalacja wtyczki silverlight mozesz uzyc windows media player.  Klikasz i gra, o ile masz Vindowsa :)

A (nie)szanowny Vin Media Player także ściągnie sobię TĄ wtyczkę :lol:

Diabelnie nie lubię takich rozwiązań, może dlatego obgoliłem Vinzgroze ze wszystkiego i się męczę z FF.
No i na pewno, moim ostatnim zakupem był XP. Za chwilę ucieknę do Lina.

Ostatnio edytowany przez pajero (2010-08-28 22:13:09)

11

Odp: Skyway w Toruniu

Ja tam dzisiaj byłem. Rzeczywiście - Zybex, Amaurote ... jeszcze kilka innych, których wstyd się przyznać ale nie pamiętam nazwy pomimo, że melodię kojarzę. Leci to w kółko a w rytm tej muzyki dzieciaczki skaczą po animowanej kolorowej szachownicy w fosie zamkowej.. Fajne i dzieciakom się muza podoba chyba :)

pomidor

12

Odp: Skyway w Toruniu

Trzeba przyznać że atarowska muza świetnie pasuje do takiej instalacji :) Można by na jakimś party zaaranżować coś takiego :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Skyway w Toruniu

Krótki napisał/a:

E tam, pod Linuksem też działa.

Bo to stream. To co ma nie dzialac.

14

Odp: Skyway w Toruniu

Na upartego bezpośredni adres strumienia - można odtworzyć pod czymkolwiek (WMP, VLC itp. itd.):

Teleexpress - 27.08.2010, 17:00

:)

Ostatnio edytowany przez voy (2010-08-29 17:02:08)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie