Temat: Gry na 2-och graczy

Witka!

Mam pomysl, zeby rozpoczac dyskusje, ktora mialaby wylonic najlepsza gre na dwoch graczy dla malego Atari. Moimi typami sa "Spy vs Spy I,II,III" - za pomysl i "Beach Head II" - za grywalnosc.

Jakie jest Wasze zdanie?

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

2

Odp: Gry na 2-och graczy

a ja typuje Bruce Lee (jezu pamietam ją dość dobrze bo miałem wtedy jeszcze magnetofon) ale mimo wszystko z siostrą dość ostro się w nią pogrywało

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Gry na 2-och graczy

ja stawiam na obydwie czesci archona :)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

4

Odp: Gry na 2-och graczy

No wlasnie, zapomnialem Archona typowac... moj blad ;)

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

5

Odp: Gry na 2-och graczy

No wlasnie, zapomnialem Archona typowac... moj blad ;)

no i jeszcze international karate czy jakoś tak ;)) to była bijatyka ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Gry na 2-och graczy

No wlasnie, zapomnialem Archona typowac... moj blad ;)

no i jeszcze international karate czy jakoś tak ;)) to była bijatyka ;)

a pamietasz gierke pt. "ninja", co prawda byla ona tylko na 1 playera, ale za to oprocz konczyn, mozna bylo ciachac szabelka :D

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

7

Odp: Gry na 2-och graczy

ja lubiłem jeszcze pogmyrac w miner'a 2049er czy jakos tak i wiem ze tam na pewno dalo sie takze grac na 2 graczy;) poza tym nuclear nick - kurde ta to mnie dopiero urzekła ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Gry na 2-och graczy

Ja uwielbiałem Archon I, (dwójka mi się nie podobała  :( ) oraz kochałem robbo i inne gry autorstwa pana J. Pelca. Koleś znał się na rzeczy :!:  :!:

9

Odp: Gry na 2-och graczy

zdecydowanie Bruce Lee...
i Dyna Killers - pamiętam, że na Ornecie'97 cała redakcja ówczesnego Syzygy i kilka innych osób (w tymja) ostro katowała w tą gierkę...

10

Odp: Gry na 2-och graczy

a muj typ to eidolon =;-]] nie ma lepszej giery =;-]]]

11

Odp: Gry na 2-och graczy

Gaunlet to jest to :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Gry na 2-och graczy

A Ultima IV ? Pamietam, jak siedzialem nad ta gra dobry miesiac, specjalnie sobie zalatwilem druga stacje dyskow, zeby dyskietkami nie zonglowac podczas gry ( gra na czterech dyskach, ale miala ten bajer ze wspolpracowala z dwoma stacjami ;-)

A z gier na dwoch graczy to World Karate Championship - przez ta gre ominela mnie i kolege chyba szosta albo siodma klasa podstawowki ;-))))

--
Dhor/M.E.C.

13

Odp: Gry na 2-och graczy

a może Zybex? Co prawda gra się w trybie cooperative. Ale jazda jest przednia. Team play rulezz!  I poczwórny orbit również!:D

mam jeszcze dwie inne propozycje. Mig Alley Ace. Symulator samolotu z II wojny swiatowej. Prymitywny ale fajny. :D

A trzecia gra to ........Kolony. Rewelacja. Do dziś z kumplami w to pogrywamy. Strategie ekonomiczne na kilku graczy to jest to! W sumie spędziliśmy nad tym wiecej czasu niż np. na Hom&m na PC. :D

14

Odp: Gry na 2-och graczy

No cóż, takich gier było duuużo... Ja bym jeszcze zaproponował TEKBLASTA (autoreklama, he, he  :D ) i potwierdzam Kolony.

Sikor umarł...

15

Odp: Gry na 2-och graczy

a moje marzenie to tekblast (nawet z gorszą grafiką) ale pod 4 graczy działający na Game Linku II lub pod Multijoy'a ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Gry na 2-och graczy

moje typy to:
Archon, International (World) Karate oraz Decathlon - to był wypas, można było grać nawet na 4 playerów !!! :-)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

17

Odp: Gry na 2-och graczy

A the best multiplayer game for ATARI is M.U.L.E. :D :D :D

Popieram! Kto sie pisze na partyjke na zlocie?

18

Odp: Gry na 2-och graczy

Do M.U.L.E to przydało by się ze 4 graczy   ;)   ;)  ;)

no i Atari 800 (na 400tce chyba nie ruszy na 16KB)

19

Odp: Gry na 2-och graczy

Zapomniałem wspomnieć o jeszzce jednej świetnej gierce na dwóch graczy. A mianowicie Mario Bros. Z kumplami swego czasu nieźle w to pocinaliśmy. Zawsze była bitwa o monety  :D  :D  :D .  Ale poza tym pełna współpraca. Może by zrobić turniej na LL który team wykręci najlepszy wynik na Mario Bros?
A tak z innej beczki grał ktoś kiedyś w dwie osoby na Barbarianie. Bo ja nie miałem okazji, ale wiem że można.

20

Odp: Gry na 2-och graczy

lewis: czesto czytalem Twoje posty i spogladalem na Twojego avatara lecz dopiero teraz cos do mnie doszlo... co to jest na tym avatarze?!

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

21

Odp: Gry na 2-och graczy

o ile dobrze sobie przypominam to pan Macgyver na którymś Vascowym party latał w podobnym przebraniu - choć to co jest na Avatarze Lewisa jest chyba raczej jakąś kukła ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

22

Odp: Gry na 2-och graczy

Zapomniałem wspomnieć o jeszzce jednej świetnej gierce na dwóch graczy. A mianowicie Mario Bros. Z kumplami swego czasu nieźle w to pocinaliśmy. Zawsze była bitwa o monety  :D  :D  :D .  Ale poza tym pełna współpraca. Może by zrobić turniej na LL który team wykręci najlepszy wynik na Mario Bros?

Ja sie pisze. Spoks.

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

23

Odp: Gry na 2-och graczy

A ktoś pamięta (czy ja dobrze pamiętam nazwę)-TRAIlBLAZER -taka kosmiczna piłka nożna

24

Odp: Gry na 2-och graczy

Traiblazer to wyscigi pilkami po dziurawym torze (tez fajne), a BALLBALZER to ta pilka - rewelacja (choc moja od lat ulubiona gra to gra dla jednego gracza - Kennedy Approach).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

25

Odp: Gry na 2-och graczy

Masz rację -pomyliły mi się te 2 gry -ale obydwie są super

A na 1 gracza -długo siedziałem na Misją -no i nieśmiertelny RIVER RAID -w zasadzie też można w 2 osoby :D