Temat: CPC 6128 do oddania za drobne szekle

Hell O
Schneider 6128 i GT65 (tymże symbolem zielony monitor oznaczony) do sprzedania mam. Detalizując tastatur ładny bez przebarwień, monitor "trzeszczy" przy podstrajaniu potencjometrami, ale obraz jest idealny i stabilny. Nie mam jak sprawdzić napędu bo dyskietek brak. Po wpisaniu odpowiedniej komendy słychać, że napęd zaczyna pracować. Czy czyta i zapisuje - nie mam pojęcia??? W każdym razie se bym życzył tak ze STÓWKĘ za komplecik plus jakiś shipping do miejsca przeznaczenia (ew. collection w Poznaniu ). Zdjęcia /if necessary/ mogę podesłac na priva.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: CPC 6128 do oddania za drobne szekle

Czekam jeszcze na zdjęcia (sprawdź PW), ale wstępnie rezerwuję sprzęcik (jestem z Leszna, tak więc może bym podjął w przyszłym tygodniu).
Pozdrawiam.

3

Odp: CPC 6128 do oddania za drobne szekle

Jeżeli kolega nie bedzie reflektował i zrezygnuje z rezerwacji to ja chętnie przygarnę za tę stówke :)

ogólnie to k...a jesień idzie!

4

Odp: CPC 6128 do oddania za drobne szekle

Nieodpowiedni dział - proszę MM o przeniesienie do bałaganu, a hororusa o zapoznanie się z zasadą numer 5.

Sikor umarł...

5

Odp: CPC 6128 do oddania za drobne szekle

łeee jezuuu. Człowiek zmęczony po 14h pracy, ledwo siły wydobył żeby zapostować i nieświadomie uczynił to w dziale innym niż wskazuje REGULAMIN. Ale tak. Niech MM przeniesie to do właściwego działu. Sorry.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski