1

Temat: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

... lub - Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał :)

Otóż, nie wiem jakim cudem znalazłem we własnej kieszeni (dobrze, że nie na nosie) "cudze" okulary. Szkła jasne, kolor metalowych "części" to coś, jak by to był brąz - metalic. Szkła z pewnością korygujące jakąś wadę wzroku. Zdjęć niestety chwilowo nie mogę załączyć.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

Hmm, gdyby ktoś znalazł metaliczny pendrive, to niech się zgłosi. Pendrive ma łańcuszek.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

Pin: a to nie okulary Krolla? :)

ślamk!

4

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

Okulary zgubił Jakub Husak, może to jego.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

Draco, ja chwilowo ( pewnie do końca tygodnia ) mam bardzo słabo z czasem, postaram się do Ciebie odezwać jakoś w weekend coby umówić się po odebranie mojej zguby :)

6

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

To ja dokładam swoje ogłoszenie - zaginął "wtyczkowy" zasilacz 12V chyba 1200mA (tak przynajmniej jest na etykietce; w domu mam drugi identyczny), miałem go przy swoim mikrym telewizorku.

grzybson/SSG^NG

7

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

hmmm .. przedzwonie do J.H.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

Jakiś zasilacz się walał, jak sprzątaliśmy po party, w okolicy stanowiska Grzybsona. Pewnie Grey go zgarnął.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

ech, to nie koniec moich zgub, jeszcze się zapytam czy polar koloru zielonego gdzieś się tam nie został? :)
A jak się rozpakuję ( bo jeszcze nic nie tknąłem :) ) to pewnie będą kolejne pytania :D

drac030 napisał/a:

Okulary zgubił Jakub Husak, może to jego.

I nie zgubił, tylko chyba pożyczył Pin'owi, aby ów mógł nosić jego nagrodę od Grey'a przyczepioną do swojej głowy :D :P
Jeśli coś pomyliłem ( co bardzo możliwe :P ) to sorki :)

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-13 22:38:26)

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

Jeśli ktoś znalazł różowy pendrive 2Gb O ZAPACHU TRUSKAWKOWYM, to proszę o sygnał.

PS: Właściwie po przeczytaniu powyższego zapytania zaczynam się zastanawiać, czy go nie skasować, hahahah. :)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

11

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

jury napisał/a:

I nie zgubił, tylko chyba pożyczył Pinowi

W każdym razie później (w trasie Gdańsk-Warszawa) jakichś okularów szukał.

KMK
? HEX$(6670358)

12

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

drac030 napisał/a:
jury napisał/a:

I nie zgubił, tylko chyba pożyczył Pinowi

W każdym razie później (w trasie Gdańsk-Warszawa) jakichś okularów szukał.

To takie z czarną oprawką, za 10 zł na straganie (może 15) - do rzadkiego używania np. podczas jazdy nocnej.
@Pin, możecie wrzucić w zwykły list? Koszty listu odliczmy od rachunku :))))

13

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

luz. Podeślij namiar, to jutro się na pocztę przejdę :)

... a coś sobie przypominam, tylko że okulary z przyrodzeniem założył mi na głowę bliżej niezidentyfikowany mi osobnik. Jury - czy to TY :) - ?? - bo coś za dużo w temacie Ci wiadomo ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

A ja zostawiłem pilota LG, chyba na stoliku Pina, bo w swoich klamotach go nie znalazłem.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

15

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

jury napisał/a:

Draco, ja chwilowo ( pewnie do końca tygodnia ) mam bardzo słabo z czasem, postaram się do Ciebie odezwać jakoś w weekend coby umówić się po odebranie mojej zguby :)

Oki. Karta leży w bezpiecznym miejscu i mam nadzieję, że przetrwała podróż.

KMK
? HEX$(6670358)

16

Odp: Biuro rzeczy znalezinych - Silly Venture 2010

innuendo napisał/a:

Hmm, gdyby ktoś znalazł metaliczny pendrive, to niech się zgłosi. Pendrive ma łańcuszek.

Przypomnę się z tym: ktokolwiek znalazł tego pendrive'a, proszony jest o sygnał. Pendrak jest bardzo charakterystyczny, ma metalowe okładziny i takiż łańcuszek. Zewnętrzna okładzina jest obrotowa i ma wytrawiony (?) napis "Debaty certyfikowane".

KMK
? HEX$(6670358)