Temat: SV2k11

Mocno lobbuje Greya za organizacją SilyVenture w 2011. Grey na razie wymawia się że jest 'za stary' żeby organizować party co roku, ale myślę że z szerszą pomocą damy radę.

Ze swojej strony oferuję jako pomoc sprawne poprowadzenie kompotów na ST/Falcon (co było jedyną bolączką SV2k10), oraz oczywiście dowolną inną pomoc jaka będzie niezbędna, np. przygotowanie partyplace.

No to co panie i panowie, pomożecie?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: SV2k11

Widzę że podobnie myślimy:)
-Już pisałem do Grey-a w tej sprawie że również chętnie pomogę!!
(przy organizowaniu party oraz samego party place)

Jestem jak najbardziej za, mamy party które jest latem, teraz czas na stałe party zimowe!

Idea zacna i trzeba wspomóc Grey-a.

3

Odp: SV2k11

As: a dasz sprawnego tomsa 720 na nagrode?
:D ;)

Przylaczam sie do lobbingu. Chcemy party za rok.
Zastanawiam sie tylko czy sponosorzy sie nie zniecheca jak Greyu bedzie do nich pukal co rok :)
W sumie zawsze moze sie wykazac i zapukac do innych. Zwlaszcza jesli chodzi o browar. Preferowany bylby tym razem czarny Specjal :D

4

Odp: SV2k11

Lobby się powiększa :)
Ja mogę dowolnie pomóc na party-place, choćby np. ze żmudnym liczeniem głosów :)

grzybson/SSG^NG

5

Odp: SV2k11

... i ja się dołączę ;)- bo party było zajebiste!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: SV2k11

Również i ja z chęcią się dołączę. Pomimo moich skromnych możliwości mogę w czymś tam pomóc.

7

Odp: SV2k11

Grey! Widzisz, jak wszyscy są nagrzani? Ja zresztą też. Chyba więcej dowodów, że party się udało nie trzeba!!!

http://www.5oft.pl/

8

Odp: SV2k11

O tak dobrym party jeszcze nie słyszałem, niestety być nie mogłem, z tych 2 powodów mam nadzieje,że Grey to kiedyś powtórzy. Brawo Michał

9

Odp: SV2k11

Party bylo udane, ale Panowie (i Pani(e)) - spokojnie. :) Jednym z wyroznikow SV od zawsze bylo to, ze nie jest co roku wiec pozwolmy Greyowi ochlonac, odpoczac, zebrac na nowo niezbedne fundusze i  zastanowic sie nad ewentualnymi kolejnymi zlotami w stolicy Ludzi Północy. ;)  Ilosc/jakosc prac na ostatnim SV rowniez byla niecodzienna, wiec tym bardziej nie liczmy na to,  ze regularnie co roku oczekiwaloby nas (Was) to samo.... :P

PIRX - czy na kolejne SV mozna oczekiwac skonczonej wersji atarowskiego TURRICANA?

Ostatnio edytowany przez Dracon (2010-12-15 10:34:42)

10

Odp: SV2k11

przepraszam :) - co roku piszę dobre muzyczki :P - ................. albo przynajmniej mi się podobają :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2010-12-14 22:56:58)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: SV2k11

Drewniak, zdjecia Twoje wrzucilbys gdzie.....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: SV2k11

lotharek słusznie pisze. Co rusz ktoś z aparatem stał, to gdzie zdjęcia? :) Podpisuję się pod kolejną edycją SV.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: SV2k11

gorgh napisał/a:

O tak dobrym party jeszcze nie słyszałem

Mam nadzieję że przynajmniej żałujesz że nie byłeś :P

14

Odp: SV2k11

Dracon napisał/a:

PIRX - czy na kolejne SV mozna oczekiwac skonczonej wersji atarowskiego TURRICANA?

Jak się rozkręcimy z Pecusiem, to kto wie??? Ale wcześniej mamy do skończenia 2 breakouty i Scorched Earth.

Ostatnio edytowany przez pirx (2010-12-15 08:43:51)

http://www.5oft.pl/

15

Odp: SV2k11

Ja się oczywiście piszę, ze względów oczywistych, o których już wspomnieliście, oczywiście :)

16

Odp: SV2k11

jury napisał/a:
gorgh napisał/a:

O tak dobrym party jeszcze nie słyszałem

Mam nadzieję że przynajmniej żałujesz że nie byłeś :P

Ano żałuje. Nxt tme będę na bank.

17

Odp: SV2k11

Nie wiem co będzie za rok, ale kto wie, jeżeli zlot się pojawi, to może przybędę, póki co to zbyt odległy termin, żeby móc coś deklarować.

18

Odp: SV2k11

mazi napisał/a:

Zastanawiam sie tylko czy sponosorzy sie nie zniecheca jak Greyu bedzie do nich pukal co rok :)

Ojtam, najwyżej możemy dołożyć się te +15 zeta czy ile, i sobie kupimy te beczki :)


Co do miejsca. Jak dla mnie miejsce jest spoko. Zwłaszcza dojazd z lotniska prosty (a jak chcemy gości z POZA to się to liczy). Są prysznice z ciepłą wodą i materace na miejscu (chyba zabrakło :D ) no ale rzut beretem dla sterczałców jest schronisko.

Jedyny mankament miejsca - palenie fajek (miało tego nie być?) Choć wiem, że to trudna rzecz zwłaszcza na alku wychodzić w zimie na peta. Ale chociaż to niepalenie w salach mogło by być obowiązkowe co? :P

Ostatnio edytowany przez booker (2010-12-15 15:03:48)

19

Odp: SV2k11

Co do wspomnianego wątku "starości" o którym napisał kolega Adam ;) We wtorek będę obchodził 32 urodziny, tak więc biorąc średnią wieku sceny Atari to mieszczę się w normie :D Chodziło mi bardziej o to, o czym pisał Dracon. Czy lepiej abyśmy spotkali się ew. już za rok, czy może zrobili sobie dłuższą przerwę? Przyznam szczerze, że sam do końca nie wiem które z rozwiązań jest lepsze. Z jednej strony taka przerwa mogłaby zmobilizować potencjalnych partyzantów do odwiedzin kolejnej edycji SV, z drugiej strony - skoro SV2k10 okazało się sukcesem, to iść za ciosem i zrobić kolejną edycję, być może jeszcze lepszą od ostatniej? W głowie już mam wiele pomysłów, które chciałbym zrealizować...

To więc jak? Kto za, kto przeciw, kto się wstrzymał? :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: SV2k11

Już pisałem parokrotnie:
-Iść za ciosem i zrobić SV stałym party zimowym.
Latem mamy party u Ryśka.

Jak widać nawet zimą w niesprzyjających warunkach pogodowo/drogowych jest trochę ludzi którzy chcą takie party.

21

Odp: SV2k11

grey, jeśli starczy Ci pomysłów i siły, by kolejna edycja SV odbyła się już za rok, to czemu nie :) SV mogłoby stać się stałym zimowym party.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

22

Odp: SV2k11

grey/msb napisał/a:

To więc jak? Kto za, kto przeciw, kto się wstrzymał? :D

Ja bym proponował za 2 lata.

1. Ogranizator musi odpocząć
2. Partyzanci muszą mieć czas zrobić kickassy
3. W międzyczasie będą Głuchołazy, Grzybsoniady i inne azy i ady

Ale jak będzie za rok to też super :D

Ostatnio edytowany przez booker (2010-12-17 13:16:40)

Odp: SV2k11

Grey, ty się nie tłumacz, ty rób SV2K11 :D

Ja ci zdejmę z główy kompoty na ST/STE/TT/Falcon :). Jakbyś jeszcze potrzebował jakiejś pomocy - wal śmiało.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

24

Odp: SV2k11

Adam: hehe, problem nie wynikał przecież z niewiedzy jeśli chodzi o platformę ST i Falcon :) zrobimy deadline na tydzień przed party i wszystko pójdzie płynnie :) mam pomysł (jak byłeś na EIL'u to Wiesz co mam na myśli, hehe).

Pozdro.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k11

Nie byłem na EILu, ale wiem jak to się tam odbywało, i myślę że się bez tego obejdzie. Problem wynikał że nie miałeś wcześniej czasu na przygotowanie i sprawdzenie czy wszystko jest ok. No i to ja Ci ładnie załatwię - wszystko będzie zawczasu sprawdzone i nie będziesz musiał się martwić.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2010-12-17 17:35:38)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio