51

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

TDC. cholernie chialem z Toba prozmawiac ale mialem impreze, a nie czesto jestem w Warszawie, bylem przez chwile w knajpie i ucieklem :/ zobaczymy sie pewnie na Grzybsoniadzie (jesli bedziesz)  ps. Innuendo - dziekuje za krotka rozmowe :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

52

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Było dobrze :D

insert napisał/a:

jestem w Warszawie, bylem przez chwile w knajpie i ucieklem :/

matko, to w jakiej knajpie Ty byłeś, aż tak strasznie było? :)

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-31 10:23:03)

53

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

jury. na wilczej, nie bylo strasznie :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

54

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

W Kawangardzie :) Kawangarda fajna, ale jedzenia brak i coli brak. Bouli, fajny pomysł z cukierkami. Miło było wszystkich zobaczyć :) Pub na następny sztab zaproponował Bouli, więc poda konkrety niebawem. Jak się uporam ze zdjęciami, to wstawię. Insert, miło było poznać osobiście :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

55

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

mnie rowniez :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

56

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

http://picasaweb.google.com/Giulio.Caes … 7n0w8Lhbw#

Obiecane zdjęcia :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

57

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

innuendo napisał/a:

W Kawangardzie :) Kawangarda fajna, ale jedzenia brak i coli brak. Bouli, fajny pomysł z cukierkami. Miło było wszystkich zobaczyć :) Pub na następny sztab zaproponował Bouli, więc poda konkrety niebawem. Jak się uporam ze zdjęciami, to wstawię. Insert, miło było poznać osobiście :)


Zapochwałę cukierków dziękuję, przypomnę intencję : aby osłodzić odchodzący rok. Postaram się na podobne na styczniowym sztabie (acz pewnie w innym smaku; wiśniowy lub cytrynowo - limonkowy), (ciekawe czy mr. S. nie dostał cukrzycy).

Jeśli chodzi o styczniowy Sztab to termin zgodnie z sugestią Innuendo zostawiam do uzgodnień, a lokalowo to proponuję restauracja Jeff's - pola mokotowskie (Żwirki i Wigury na wylocie Banacha). Jest możliwość zamówienia salki do 30 osób (salka z możliwością palenia).
CENY dostępne na stronie restauracji, sugerowany termin poniedziałek - czwartek, przyczyny już podawałem osobiście, jeśli nadal pytania to już "styczniowy sztab, Warszawa; lub większe szczegóły na PRIV".

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-01-01 16:47:56)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

58

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

innuendo napisał/a:

http://picasaweb.google.com/Giulio.Caes … 7n0w8Lhbw#

Obiecane zdjęcia :)

hejka,
pod tym linkiem widzę tylko takie coś :(
Ups... Tu nie ma nic do oglądania. Albo nie masz dostępu do zdjęć...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

59

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Akurat z tym problemem to do Innuendo, bo to Ona udostępnia zdjęcia.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

60

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

No i znowu przegapiłem.

61

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

U mnie fotki działają bez zarzutu.

8 bit rulez!!!

62

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

U mnie też, bo one działają tylko u tych co byli, hiehiehie :P

63

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Mnie tam nie było, a mimo to fotki mi działają :P

grzybson/SSG^NG

64

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

bo żeby obejrzeć foty robione na dobrym sprzęcie, trzeba mieć conajmniej równej klasy monitor ;) :D

gep/lamers^dial

65

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Wszystkim działają bez zarzutu :) Może była migracja danych, czy coś. Kuba, następnym razem wpadaj :) Ten cały Jeff's, którego zaproponował Bouli, ma całkiem ciekawe menu.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-01-02 18:04:36)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

66

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Nie pamiętam kto na sztabie się pytał co to Netsurf więc piszę tutaj:

http://www.netsurf-browser.org/

Portuje to niejaki m0n0 ( ale nie nasz :P ) i wstępnie wygląda wreszcie na przyzwoitą przeglądarkę. Niestety potrzebuje to trochę mocy, więc bez CT6x nie podchodź, a najlepiej mieć jeszcze PCI aby Radeon odwalał brudną robotę z wyświetlaniem wszystkiego w parametrach i czasie dającym wygodę korzystania. W porównaniu z obecnym faworytem Highwire ma to spore szanse gdyż jest to port a nie nowy projekt, a jak wiadomo Highwire od dawna jest martwy. Pożyjemy zobaczymy :)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-01-02 19:44:44)

67

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Mi fotki nie dzialaja...

Dzieki za fajne spotkanie.

68

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

innuendo napisał/a:

Wszystkim działają bez zarzutu :) Może była migracja danych, czy coś. Kuba, następnym razem wpadaj :) Ten cały Jeff's, którego zaproponował Bouli, ma całkiem ciekawe menu.

sprawdziłem dzisiaj i działają :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

69

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

o, juz dzialaja mi zdjecia.

70

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

A może ustanowić "nadwornego" fotografa?

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

71

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Bouli, to wybierz osobę, która ma robić zdjęcia. Służę, jak coś, aparatem :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

72

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Ale udostępnianie podobno ustalone. Większością głosów mogą wszzyscy oprócz ................................. czytaj posty. Nie mam nic do człowiaka, ale uważam że powinnaś jednak włączyć cenzurę co do zdjęć robionych przez inne osoby zanimje wrzucisz do neta.

Ale oczywiście poglądy możemy uzgodnic na sztabie.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

73

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Ej, chyba z ostatniego sztabu nie potrzebują cenzury? :) Albo ja o czymś nie wiem. Zdjęcia robi jeszcze Tdc i pewnie, przy odrobinie czasu wolnego, wrzuci je gdzieś do netu.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

74

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Wlaśnie, to ja też nie rozumiem o co chodzi, bo zdjęcia z ostatniego sztabu to pełna kulturka :)

75

Odp: Grudniowy sztab, Warszawa

Do zdjęć z ostatniego sztabu ja też nie zgłaszam zastrzeżeń.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.