26

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

E, tam.. wyluzujcie... miala juz miejsce jedna ostra wymiana zdan pomiedzy dwoma osobami ktore uwazam za dobrych kumpli: Dracon i Lewis. Dlaczego znowu ma dochodzic do czegos podobnego - Messiah i Pinek, lubie was oboje, kazde w swoim rodzaju, wiec apeluje: USPOKUJCIE SIE W IMIE MILOSCI DO ATARI I SCENY ATAROWSKIEJ !

27

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

apeluje do nie apelowania o uspokojenie sie - tak bedzie zabawniej!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

28

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

łeeeeeee.......Mesia za Wisłą.......łeeeeeeee.......pozdrowienia dla ludzi z Crackovii......:)))))
a na powaznie: aaaaaa tam cicho byyyyyć jak mówił Smoleń....

gep/lamers^dial

29

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

hehehehehehehehehehehehe;- kkurwa;-  :D  :D . ... i tak pewnie moge pisać do usrania, więc przejadę się Messiah do tej twojej ciemnej Drewutni i pogadamy. Nie martw się, wibrator obowiązkowo ze sobą zabiore; to może być nawet zabawne. :D  :D

*bardzo się zanosi śmiechem naj***ny w 4 fallusy* pinek.

;- Dely?!!! - nie jedz starej mortadeli;-)))

papa;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

Dbra doibra, drewniany wibratorze XD. Ja i tak randez wołs z panem Xanem zaliczyłam bez ciebie choć żeśmy po cię wzywali ssmanem V_V'''

There's special place for me in hell. It's called the throne.

31

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

nie od dzis wiadomo, ze sex lagodzi obyczaje - powodzenia  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

32

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

... hehehe;- sex;- łagodzi obyczaje;- widzieliście na sieci filmik, gdzie gość wkłada kobitce głowę do pi*.*?? ..... no i takie tam.

... to daje dużo do myślenia, koleżanko Messiah. Tak gwoli ścisłości pomijając błędy ortograficzne; to całą sprawę traktuje w formie zjebu, a swoją drogą to pomyśl sobie tak;- z pewnością przyjdzie ten wspaniały oto dzień, gdzie wreszcie będziesz mogła wypowiedzieć te słowa:

"Jestem kobietą"!

(Messiah;- 20.06. A.D. 2035)

...każdy w życiu swym okres (?) dojżewania przechodzi bardzo ciężko. A tak, że zapytam, jako że utożsamiam się z dr. JULIANEM KOSTKIEWICZEM:

"Messiah?!!!, czy ty masz może chitynowe strzypce???"

... bo znajomi mówią do mnie:

..."Szlauff" ;- to taki niemiecki zwrot grzecznościowy.

...Polecam lekture: Oddech Latryny (1...-7?)

8O  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

...zupełnie nie rozumiem, dlaczego uważasz że się czepiam, czy coś tam takiego. Niewiem jak dla ciebie, lecz dla mnie są to po prostu jajca, a jeśli emocjonalnie nie potrafisz sobie z tym poradzić, to nie czytaj tego co piszę, wówczas nie będziesz się denerwować, a pamiętaj - złość urodzie szkodzi - co widocznie nieco ci zaszkodziło, choć "trencińskie" (Mikey, co??) bimbały, to masz całkiem niczego sobie. Potraktuj to jako komplement. hehehehehehehe;-

/// tak, ściślej mówiąc jestem obecnie na:

"International VODKA party" - organizmator: YerzmYey of hujj program group.


... jakie to szczęście, że jestem na bałaganie - może banana nie dostanę.

Miłej lektury nieżyczył:

*zdołowany* pin, *i tu wybuchnął ...śmiech... eeeeee; pawiem, na dwa metry* - sorki, nic nie widzę, bo obrzezałem ... przepraszam, obrzygałem monitor od grzyba. Dewoo, 1024/768 75Hz fresz.

PARTY RÓLÓ!!!!

...Messiah;- a jak znam życie, to pewnie na LP'03 będzie jaki Mustak, więc poalczymy, co???

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

Żebyś wiedział XD Mwahahahahaha! Dobrze o tobie kiedyś napisałam XD Ja nie wiem kiedy ty mówisz poważnie, a kiedy lecisz w c*** XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

34

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

.... trzeba najpierw skończyć szkołę podstawową, później możemy pogadać - może wówczas znajdziemy jakiś wspólny temat.
Spadam z tego topicu. Ring is off.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

Milcz ty Pinokiu sękaty XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

36

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

A tak, że zapytam, jako że utożsamiam się z dr. JULIANEM KOSTKIEWICZEM:
(ciach)
...Polecam lekture: Oddech Latryny (1...-7?)

Oddel Latryny r0l0 - szkoda, ze juz nie wychodza takie fajne Magazyny :/

37

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

Lecz myślę, że w takich produkcjach przyszłość. Razem z Epim z pewnością wymyślimy miliony bezsensownych idiotyzmów. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: Radosna *dołowa* TFUrczosc Meśki

Dely, dzienkuje za odbanowanie. Jak powiedział Mikerro - każdy to musi przejść, teraz sie czuje prawdziwym *Atarowcem* XD. Ou je.

There's special place for me in hell. It's called the throne.