51

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Sikor napisał/a:

Jury: a co, boli? Dla jednych ma znaczenie, dla drugich to KU..A - tak to bywa, pies się topi, Jury pływa...

Yyyy, że co? Chyba faktycznie nie umiesz pójść do przodu, to nie ma znaczenia, co było kiedyś, bo po dekadzie/dwóch WSZYSKTO ( słownie: wszystko ) jest zupełnie inne, jak dla kogoś to ma znaczenie to znaczy że nie umie pójść do przodu tylko jęczy że kiedyś to było ... Na każdym forum na jakim bywam jest tak że ktoś jęczy że coś nie jest takie jak było x wcześniej. Wynajdź wehikuł zatrzymywania czasu ...  a tam.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-01-10 18:59:38)

52

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Chodzi o to, aby na to forum zaglądało jak najwięcej użytkowników Atari, aby czuło się tutaj dobrze. Podejrzewam że dla większości obecnych atarowców ten sprzęt jest odskocznią od szarej codzienności i powrotem MENTALNYM do lat 90-tych - ale od tej lepszej strony. Sorry, ale gdybyś miał na scenie Atari ze 2 sobowtórów to olałbym temat SV kompletnie. Mało tego - może nie zdajesz sobie sprawy, ale czytając Twoje wywody można odnieść wrażenie że jesteś kompletnie niepoczytalny (nie ma w tym ani grama przesady). Jesteś na tym forum zwykłym "szeregowym" jak każdy z nas tutaj. Nikt Ci nie dał prawa do plucia na innych ani poddawania ich ocenie poprzez ankiety. Zajmij się sobą - bo jest czym.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-10 19:09:23)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

53

Odp: Król trollowania na Atari Area...

@jury: nie wszystko jest inne, Atari jest takie samo. No, może ciut bardziej ubrudzone...
@grey: olewkę to Koala bodajże zrobił ;P Tak, jestem niepoczytalny, jak każdy z nas. Tak, jestem zwykłym użytkownikiem (szeregowym nie,  bo w wojsku nie byłem ;P ). Grey, zajmij się sobą a nie pouczasz innych jaki to jesteś wspaniały i jak ci ego rośnie - na przytyki personalne będę odpowiadał personalnie. A słowny to Ty też nie jesteś. A że się przyp*m do niektórych spraw z SV - podziękuj swojej terminowości, chamskim wpi* się z terminami i koledze z grupy. Moja ankieta niczym się mentalnie nie różni od Twojej dotyczącej letniego terminu, dotyczy tylko innego tematu. Ale czyni dokładnie to samo co Twoja - wpier*la się w niektóre nicki ludzi (jak ty w termin Głuchołaz) - więc najpierw pomyśl nad sobą. Przyda Ci się.

Sikor umarł...

54

Odp: Król trollowania na Atari Area...

A ja mam propozycję. Skoro ta "ankieta" daje już jako taki ogląd sytuacji, to może należałoby wyciągnąć wnioski i "nie karmić" tych i owych w tym czy innym wątku. Bo nikt nikogo nie przegada a atmosfera faktycznie siada.

55

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Ja nikogo nie obraziłem swoimi wypowiedziami, nikogo nie atakowałem personalnie. Pokaż mi takie miejsce - facet, z jakiej Ty planety jesteś ?

Co do mojej terminowości - wypominałeś mi że nie dotrzymałem słowa co do newsów na stronie SV - przecież to śmieszne ! Czy ja Ciebie zraniłem w ten sposób ? Czy z tego powodu nie miałeś na chleb, Twoje dzieci przymierały głodem ? Cóż to za przestępstwo że napisałem iż pokaże się info na stronie jutro, a pokazało się tydzień czy 2 później ? Toż to kryminał. 

Na SV wszyscy mieli się zachlać, traktowałem wszystkich jak pijaków, byłem "żenujący", a całe SV to jedna wielka (znowu cytat) "syf, kiła i mogiła". Ba ! Nie wystarczyły Ci 2 miesiące aby przygotować coś na kompo... no tak, przypomniałem sobie Twoją światłą myśl z Twolinera na AA (znowu cytat): "Nie wystawiam byle gdzie. Nie było mnie na SV, więc dla mnie tego party nie było". O ! I to jest sedno - nie ma Sikora, nie ma party ! Zaxon miał rację - jest Sikor, jest impreza, nie ma Sikora, nie ma imprezy.

Okazało się, że na SV nie było prognozowanej przez Ciebie patologii, a atmosfera tam panująca przypominała iście rodzinną - myślę, że wszyscy OBECNI to potwierdzą. No i produkcji na compo było dosyć sporo, biorąc pod uwagę nieustannie wypominaną przez Ciebie "śmierć sceny" (przypominam - ponad 40 prac).

Wyżywałeś się na mnie i na imprezie nie będąc nawet na jednej edycji. W jednym wątku kazałeś podziękować Mystic Bytes za to że "tak Cię zaprosiło". Przypominam że MSB to nie tylko Hospes, ale Piesiu, SeaBrush, Klocek, Mikro, Moonie i ja.

Normalny człowiek powiedziałby w tym momencie: przepraszam.

Spójrz jeszcze raz na wyniki ankiety. I sam pomyśl nad sobą.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-10 20:24:57)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

56

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Tak, Sikor.. jestes najlepszy w kazdej dziedzinie... wszyscy inni nie moga sie z Toba rownac... Grey to w ogole jest do dupy, ja i As to dno i wodorosty...
Tak, Sikorku, SV2K10 bylo do dupy, bo Ciebie tam nie bylo... robisz(es) najlepsze konkursy na swiecie (i te mega nagrody w postaci 4pakow piwa....),

A co do Greya, to faktycznie podly z niego typ, jak go zobaczylem to odrazu dalem mu 25 lat do odsiadki... tak faktycznie powini go ukamienowac ze terminowosc, to jest niedopuszczalne:)

*dobra tamto bylo dla Sikora:)

Grey - wspolczuje Ci, ze miales/masz doczynienia z tym osobnikiem;)

pozdrawiam wszystkich.

ps. Sikorku, idz na onet - tam znajdziesz takich jak Ty (dogadacie sie).
ps2. co z Ciebie za czlowiek, potrafisz tylko narzekac i pluc na innych, ehh szkoda ze nie jestes takim samym Sikorem, ktorego kiedys poznalem (z 15lat temu).

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

57

Odp: Król trollowania na Atari Area...

spoookój kuna, bo....bo.....bo!!!!....bo....bo na Was wszystkich zrobię demo! :]

gep/lamers^dial

58

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Moja propozycja jest taka, by zamknąć ten wątek bo niektórzy się nakręcają. Dalej, aby posty niektórych ignorować.
Miałam się nie wypowiadać, ale moja cierpliwość też kiedyś się kończy.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

59

Odp: Król trollowania na Atari Area...

[MSPANC]

gepard: ale pod warunkiem, że będzie działać na Atari z 16kB RAM :D

[/MSPANC]

60

Odp: Król trollowania na Atari Area...

grey/msb napisał/a:

Ja nikogo nie obraziłem swoimi wypowiedziami, nikogo nie atakowałem personalnie. Pokaż mi takie miejsce - facet, z jakiej Ty planety jesteś ?

Planeta Ziemia ;P Samym terminem w ankiecie letniej dałeś w twarz organizatorowi letniej edycji - dla mnie jest to jednoznaczne.

grey/msb napisał/a:

Co do mojej terminowości - wypominałeś mi że nie dotrzymałem słowa co do newsów na stronie SV - przecież to śmieszne ! Czy ja Ciebie zraniłem w ten sposób ? Czy z tego powodu nie miałeś na chleb, Twoje dzieci przymierały głodem ? Cóż to za przestępstwo że napisałem iż pokaże się info na stronie jutro, a pokazało się tydzień czy 2 później ? Toż to kryminał.

Myśl jak chcesz, ale słowny to ty nie byłeś. 

grey/msb napisał/a:

Na SV wszyscy mieli się zachlać, traktowałem wszystkich jak pijaków, byłem "żenujący", a całe SV to jedna wielka (znowu cytat) "syf, kiła i mogiła". Ba ! Nie wystarczyły Ci 2 miesiące aby przygotować coś na kompo... no tak, przypomniałem sobie Twoją światłą myśl z Twolinera na AA (znowu cytat): "Nie wystawiam byle gdzie. Nie było mnie na SV, więc dla mnie tego party nie było". O ! I to jest sedno - nie ma Sikora, nie ma party ! Zaxon miał rację - jest Sikor, jest impreza, nie ma Sikora, nie ma imprezy.

Niezła megalomania Ci się włączyła, gratulacje. Nie, nie wszyscy mieli sie zachlać, ale podawanie dla zachęty jako jednej z atrakcji darmowej wódy - to jest dla mnie "syf, kiła i mogiła". Można to było zapewnic bez trąbienia o tym na wszystkie strony, ale Grey musiał pokazać jaki to jest wielki i jakie ma możliwości. Co do zaxona mam własne zdanie i jego opinie obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg - robi kawał dobrej roboty z elektroniką, ale tylko (póki co) powielając prace innych. Ale i tak chwała mu za to - bo robi.


grey/msb napisał/a:

Okazało się, że na SV nie było prognozowanej przez Ciebie patologii, a atmosfera tam panująca przypominała iście rodzinną - myślę, że wszyscy OBECNI to potwierdzą. No i produkcji na compo było dosyć sporo, biorąc pod uwagę nieustannie wypominaną przez Ciebie "śmierć sceny" (przypominam - ponad 40 prac).

I chwała za to. Cieszę się, że prac było tak dużo. Życzę - szczerze - aby w kolejnych edycjach nie było mniej.


grey/msb napisał/a:

Wyżywałeś się na mnie i na imprezie nie będąc nawet na jednej edycji. W jednym wątku kazałeś podziękować Mystic Bytes za to że "tak Cię zaprosiło". Przypominam że MSB to nie tylko Hospes, ale Piesiu, SeaBrush, Klocek, Mikro, Moonie i ja.

Proszę o wskazanie cytatów, gdzie zjechałem samą imprezę (podczas/po)? Druga sprawa - Hospes - wypowiedział się jako część Twojej/Waszej grupy, więc mam prawo traktować jego wypowiedź jako wiążącą dla całego teamu, tym bardziej, że sprostowań z żadnej strony nie było.


grey/msb napisał/a:

Normalny człowiek powiedziałby w tym momencie: przepraszam.

Miło mi, że mnie przeprosiłeś. Ja uważam, że akurat w tych tematach nie mam za co przepraszać. W odróżnieniu od Ciebie - nie wpadam w megalomanię i samozachwyt nad sobą. Jedynie odpowiadam personalnie na personalne ataki w moim kierunku.

grey/msb napisał/a:

Spójrz jeszcze raz na wyniki ankiety. I sam pomyśl nad sobą.

Ależ ta ankieta była przewidywalna do bólu. Tu nie ma nad czym myśleć - jak ktoś (tu: Sikor, czyli ja) prowokuje takie ankiety - to zdaje sobie sprawę z wyniku. Co więcej, sam jestem zdziwiony, że tyle osób głosowalo na jellonka. To jest nadzwyczaj nośny temat - ale jak wszystkie inne pewnie w przeciągu paru dni umże śmiercą naturalną, jak wszystkie inne na aa. Co najwyżej ktoś za jakiś czas go wyciągnie i odgrzeje na jakieś 2-3 dni. Standard.
Co do sceny - jej nie ma. Są pojedyńcze zrywy - jak na Ornetę, jak u Ciebie (obym się mylił). Niestety, ludziki stetryczeli i im się nie chce na dłuższą metę. I świadczą o tym także wyniki ankiet - nie tylko tej. O dupie Maryni można pogadać (55 osób tutaj bodajże zagłosowało), na ankiety stricte scenowe głosuje w porywach coś koło 20-tu. O czymś to świadczy. I według mnie - wielki Grey tego nie zmieni, choćpy się wielokrotnie nadął i rozpukł  na mniejszych grejów. Niestety - trzeba zdać sobie z tego sprawę...
======>doszły posty w miedzyczasie

mały_swd napisał/a:

Tak, Sikorku, SV2K10 bylo do dupy, bo Ciebie tam nie bylo... robisz(es) najlepsze konkursy na swiecie (i te mega nagrody w postaci 4pakow piwa....),

I  tak nie brałeś udziału, więc co - boli?

mały_swd napisał/a:

A co do Greya, to faktycznie podly z niego typ, jak go zobaczylem to odrazu dalem mu 25 lat do odsiadki... tak faktycznie powini go ukamienowac ze terminowosc, to jest niedopuszczalne:)

mały_swd napisał/a:

Grey - wspolczuje Ci, ze miales/masz doczynienia z tym osobnikiem;)

Tak, tak, mały, jesteśmy z Tobą... I z Greyem...

mały_swd napisał/a:

ps. Sikorku, idz na onet - tam znajdziesz takich jak Ty (dogadacie sie).

Widzę jesteś wtajemniczony - po co mam się tam przepychać z Tobą, jak wolę się z Tobą przepychac tutaj?


mały_swd napisał/a:

ps2. co z Ciebie za czlowiek, potrafisz tylko narzekac i pluc na innych, ehh szkoda ze nie jestes takim samym Sikorem, ktorego kiedys poznalem (z 15lat temu).

Tamten Sikor leży zakopany w piwnicy wraz ze Sceną z tamtych lat. Ten tutaj to tylko robot do denerwowania gawiedzi i jedyny automat, który to nie pisze peanów jaki to Gre  jest wielki, jaka to polska scena Atari jest wielka i jak zajebiście jest wszędzie. On woli narzekać, wk*ć ludzi i  kłócić się z maluczkimi.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-01-10 20:53:43)

Sikor umarł...

61

Odp: Król trollowania na Atari Area...

fakt Mały,
Sikor którego poznaliśmy tak z 15lat temu już nie wróci.
Jak to kiedyś ktoś powiedział "Sikor zdziadział"...
Do dziś pamiętam jak Sikoro taxi jechaliśmy bokiem na wjeździe na śląsko-dąbrowski most.
Było tego więcej, sikor to był fajny herbatnik.
Ale tamtem Sikor odszedł.

Przyszedł Sikor jakiś inny.

Specjalnie staram się nie atakować Sikor-a.

Produkcje pojawiają "siem" zajebiste na zwykłe atari z 64kb ram
-nie trzeba mieć 1mb 816stki vbxe i niewiadomo czego...
Ale nowy Sikor zapomniał wciskać F5 jak mu pisał Hospes:
(taka mała dygresja!)

http://atariarea.krap.pl/informacje/con … tance/1523
http://atarionline.pl/v01/index.php?sta … ct=nowinki

Fakt nie są to produkcje na poziomie Sikora i jego total załamek :)
Nikt nie dostanie za nie 4paka piwa.

Sikor płać.. Była nawet taka produkcja.
To mi się jeszcze przypomina i zastanawiam się kiedy wróci Sikor ten normalny Sikor którego znałem tyle lat.

p.s. scena się zmienia większość jest już po 30stce ma rodziny/dzieci/pracę itd.....

Mam nadzieję że Sikorze się kiedyś opamiętasz!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-01-10 20:53:32)

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Sikor, skończ proszę, bo to jest żenujące.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

63

Odp: Król trollowania na Atari Area...

@Adam, zrób demo. Na początek może być ST-kowa wersja "Tribute to Lem" ;P

Sikor umarł...

64

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Kochani, mam propozycję - przestańmy karmić Godzillę ! Ja, Wielki Grey, zaczynam pierwszy :)

Sikor, jedziesz :) Obiecuję nie odzywać się przez jakiś tydzień :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

65

Odp: Król trollowania na Atari Area...

@Grey: jeden odważny czy argumencików zbrakło? A chociaż wiesz, czym żywi się Godzilla? (ten Japoński, a nie ta (h)Amerykańska poczwarka).
Ja nie obiecuję się nie odzywać - jak napisałem wcześniej - dość rozporządzania moim czasem ;P

Sikor umarł...

66

Odp: Król trollowania na Atari Area...

grey/msb napisał/a:

Kochani, mam propozycję - przestańmy karmić Godzillę ! Ja, Wielki Grey, zaczynam pierwszy :)

Sikor, jedziesz :) Obiecuję nie odzywać się przez jakiś tydzień :)


+2

67

Odp: Król trollowania na Atari Area...

As, jest Ciebie dwóch, że dałeś +2? Czy tylko Ci się w oczach dwoi ;D

Sikor umarł...

68

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Nie, ku...a też się odezwę (chociażby dlatego, że od długiego czasu tu nie postowałem). Tę wzajemną szarpaninę Sikor vs rest of AA obserwuję od nie pamiętam jak długiego czasu. Przez cały ten czas miałem wrażenie, że rzeczywiście całe AA uwzięło się na typa, a on sam ledwo już stawia czoła tym wszystkim atakom, ale nie! Przeczytałem cały ten wątek i stwierdzam, że Sikor jest psychiczny. A dlaczego? To proste... kłopoty zdrowotne, brak pracy, brak kasy i pewno parę innych zbyt osobistych problemów, których przez szacunek nie będę wypisywał publicznie. A większość z nas... ma pracę, rodzinę, kasa na zabawki się znajdzie, na zdrowie też raczej nikt nie narzeka. I to jest klucz do moozgu Sikora. Wydaje mi się, że wynika to z zazdrości, a może i jakaś zawiść się pojawia? A może się mylę?? ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

69

Odp: Król trollowania na Atari Area...

takie posty sa zupelnie niepotrzebne.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

70

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Wybacz XXL ale nigdy nie słynąłem z dyplomacji. Dyplomacja to hipokryzja. Nazywam rzeczy po imieniu i sam niejednokrotnie przyjąłem cierpkie i bezpośrednie uwagi pod swoim adresem. Jestem do tego przyzwyczajony stąd taka moja reakcja a nie inna.

Ostatnio edytowany przez hororus (2011-01-13 12:50:37)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

71

Odp: Król trollowania na Atari Area...

Pawle, nie powiem którą część ciała żal mi ściska, jak czytam ten post. Opanuj się człowieku.

All I hear is the sound of me falling on the ground

72

Odp: Król trollowania na Atari Area...

jedźcie sobie po nim dalej, śmiało...

73

Odp: Król trollowania na Atari Area...

tak mi wpadlo do glowy i nie moglem sie powstrzymac :)
http://img130.imageshack.us/img130/7214/megaje.jpg

Post's attachments

mega.jpg 93.21 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

74

Odp: Król trollowania na Atari Area...

A ja mam propozycję -  może by tak się przedpiścy zabrali za bardziej produktywne działanie (hint: związane z np. atarką), bo ogólnie poracha na całej linii, chyba że tak lubicie...

I Ty zostaniesz big endianem...

75

Odp: Król trollowania na Atari Area...

miker, wychodzi teraz w tym wątku, kto jest największym trollem/trollami tego forum. I owszem mogłabym tego nie czytać, ale ta żenada i popisy niektórych po prostu męczą. Jeśli jest możliwość "jechania" po kimś, to oczywiście trzeba to robić. Po ile Wy macie lat? Zaraz odezwą się głosy, że Sikor założył topic, że coś. Ale po co odpisujecie? Przypominam, że jest taka opcja jak Raportuj. Poza tym topic, w którym nikt nie pisze, umiera.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już