Temat: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Zamienię Amigę 1200 z romem 3.1 i interface myszy na Atari STe.

Moja Amiszka PROSZE

2

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Jakie ma to być Atari STE?

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

3

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Jeden nawrócony wart jest więcej niż... itd :)

Mam tylko zbędne 1040 STF i 1040 STFM, obydwa QWERTY TOS UK - jedno do wyboru z monitorem SM124. Gdybyś był zainteresowany to zapraszam, najpierw wymiana zdjęć i dokładnych opisów, później decyzja. Amiga jest QWERTY?

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2011-01-14 00:13:02)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Mowny ile byś chciał za tego STFM?

5

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Mialem juz STe, ale sie zepsuło.

Moja Amiszka PROSZE

6

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

I pomyśleć, że kilkanaście lat temu za chęć zamiany A1200 na STE zamknęliby w psychiatryku :)

7

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

General_Specific napisał/a:

Mowny ile byś chciał za tego STFM?

Mam już dwie oferty na priv, jeżeli nie pójdzie to się ogłoszę.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Ciekawe czy udało by mi się zamienić PC (Athlon XP 2200+, 1GB RAM, 80GB HDD, nagrywarka) na Atari ST ?

Było miło :) Do widzenia.

9

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

artik-wroc napisał/a:

Ciekawe czy udało by mi się zamienić PC (Athlon XP 2200+, 1GB RAM, 80GB HDD, nagrywarka) na Atari ST ?

chyba się nikt nie skusi :) a swoją drogą to zal się pozbywać Atari.

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

10

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Ja widziałem akcję jak posiadaczowi PS3 i to w czasach gdy kosztowało to dobre 2tys zł udało się zamienić na C= GameSystem, czyli C64 na cartdridze:-) Serio mówie, byłem świadkiem takiej transakcji wymiennej w Wawie, jako że jedną z jej stron był mój znajomy, który maniakalnie zbiera stary sprzet. Odnalazł gościa z tą konsolką CGS i spełnił jego marzenie o PS3 przynosząc mu ją w zamian. każdy był z tej wymiany zadowolony na swój sposób :)

Co przytaczam jako odpowiedz na ostatni post z Athlonem :) Współczesne PC, PS3, X360 nie mają bowiem dla wielu ludzi żadnej wartości poza tym, że się na nich coś tam da od biedy zrobić, kolekcjonersko i emocjonalnie - null. Co innego sprzęt sprzed lat :-) Stąd ja osobiście mojej z trudem znalezionej STe, powiem więcej, nawet mojej 800XL bym na Athlona z nie zamienił, bo skąd potem wezmę taki ładny i zadbany egzemplarz? :D

Ostatnio edytowany przez Akira (2011-01-15 12:27:58)

scenial - journalsme de la scene ;)

11

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Na takim forum szanse są niewielkie, wszak tu sami "wielbiciele" Atari :)
A jak ktoś ma jakieś Atari na strychu, to pewnie szybciej się skusi.

Było miło :) Do widzenia.

12

Odp: [Zaminię]Zamienię Amigę 1200 rom3.1 i interface myszy na Atari STe

Znalazłem już chętnego(na wymiane) Amigowca :).

Moja Amiszka PROSZE