Temat: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Jak w tytule, niestety to jest ciągle wersja nawet pre-alpha. Mam nadzieję, że uda się to doprowadzić do stanu pełnej używalności.

http://atariforge.org/gf/project/zdesk

BTW, obejrzyjcie video. Wygląda naprawdę rewelacyjnie.

Ostatnio edytowany przez Sir_Lucas (2011-01-22 22:16:11)

2

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

No, video jest świetne. Mam nadzieje, że ktoś się weźmie za dokończenie tego. W końcu byłby jakiś porządny desktop.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Też mam taką nadzieję. zDesk naprawdę jest świetny i ma kilka funkcji których nawet MACOSX by się nie powstydził z tego co widziałem na video.
Ech, gdyby tylko ktoś się mógł zainteresować i dokończyć ten projekt.

4

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

gdzie to video na powyższej stronce?? :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Są nawet dwa.
http://atariforge.org/gf/project/zdesk/frs/

6

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Ano, fajnie by było jakby projekt został ukończony, ten desk robi wrażenie! Może nawet sam Zorro wróci z zaświatów i dokończy :)

7

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Sir_Lucas napisał/a:

Też mam taką nadzieję. zDesk naprawdę jest świetny i ma kilka funkcji których nawet MACOSX by się nie powstydził z tego co widziałem na video.
Ech, gdyby tylko ktoś się mógł zainteresować i dokończyć ten projekt.

MACOSX ? mam nadzieje że nie stawiasz tego jako przykład najlepszego dektopu, bo jeśli tak to poproszę wiadro...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

8

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Jako najlepszego to może nie, ale jako jednego z lepszych :)

Ostatnio edytowany przez Sir_Lucas (2011-01-22 23:55:01)

9

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

Szkoda tylko, że ten zDesk nie poleci na STE - byłby niezły czad. A co do MacOS X to ja go oglądam codziennie i powiem szczerze dobry jest. Rzygać się chce jak widzę te do przesady wybajerowane windowsowe badziewie.

10

Odp: zDesk - wersja alpha do sciągnięcia

No tak tylko albo jest niekompletny albo się z czymś gryzie u mnie w każdym razie po odpaleniu ikon brak jest tylko od flopa a każda funkcja w górnej belce jest nieaktywna .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)