1

Temat: A może długopisy?

Metalowe, grawerowane laserowo, z samym logiem - 4złocisze, personalizowane - 6złociszy. Dostępne kolory: czarny lub granatowy. W załączniku przykładzik, jak to wygląda (sorki, jakość "komórka only").
Zasady - jak przy koszulkach - kto ile i jakie, potem daję namiar na wpłatę (jak ktoś chętny) i jedziemy. Aha, tutaj nie jest wymagane minimum 10 sztuk - mam chwilowo dojście do pojedyńczych egzemplarzy ;)
===================================================================
Chwilowo edytowana edyta.... Znaczy się, lista chętnych: <STD - standard, czyli logo tylko, PRS - personalizacja>
1. Cyprian: 1 granatowy STD, 1 czarny STD             ===>wpłacone
2. Innuendo: 2 granatowy PRS, 1 czarny STD          ===>wpłacone
3. larek: 10 czarne PRS: ArSoft CORPORATION         ===>wpłacone
4. mk: 10 czarne PRS: 1 sztuk - Marcin Kozinski       ===>wpłacone
                              1 sztuk - Lorraine Kozinski
                              1 sztuk - Jason Gikler
                              1 sztuk - Michael Gikler
                              6 sztuk - specialK

5. slipec, 2 czarne PRS: 1 sztuka Slipec
                                      1 sztuka Arturoo========>Slipec, czarna lista

6, antek, 1 czarny PRS, jeden granatowy PRS (dane według maila)   ==>wpłacone, wysłane
7. mazi, 2 czarne STD, 2 niebieskie STD                 ===>wpłacone
8. Henryk, 2 czarne PRS, 1 granatowy PRS: 1sztuka, Czarny,  Henryk Karpowicz  ====>wpłacone, wysłane
                                                                     1 sztuka, Czarny, Grzegorz Sałek
                                                                     1 sztuka, Granatowy, Henryk Karpowicz

9. glowas11, 2granatowe, 1STD, 1PRS          ===>wpłacone

========>Total:
4 granatowy STD
4 granatowy PRS
4 czarne STD
27 czarne PRS

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-05-30 18:48:46)

Post's attachments

dlugopis.7z 80.42 kb, liczba pobrań: 75 (od 2011-01-21) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

2

Odp: A może długopisy?

Sikorex, biore dwa z samym logiem, czarny i niebieski.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: A może długopisy?

Sikor, poproszę 1 personalizowany granatowy i 1 z logiem czarny. Pewnie ilość długopisów się zwiększy.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: A może długopisy?

Pewnie tak. Edytuję listę u góry - rodzaj ewentualnych personalizacji prosze wpisać w komentarzach lub na priv (jak ktoś nie chce w komentarzach). Pozwolicie, że wykonam po zebraniu zamówień na koszulki? Tak, aby część osób mogła dokonać jednorazowego przelewu (o ile się takie podwójne trafią, na przykład inn zamówiła koszulke i teraz 2 krótkopisy ;P)

Sikor umarł...

5

Odp: A może długopisy?

Sikor, fajny pomysł z tymi długopisami. Ja się nie będę rozdrabniał i proszę 10 sztuk czarnych PRS z napisem - jakby inaczej - "ArSoft CORPORATION". Koniecznie tak napisane! Odbiór na Grzybsoniadzie. Może być? :)

6

Odp: A może długopisy?

@larek: może być, ale płatne z góry ;) Namiarz na konto - wkrótce ;)

Sikor umarł...

7

Odp: A może długopisy?

Sikorek dla mnie też dwa, jeden STD i jeden PRS. Jak można też odbiorę na Grzybsoniadzie. Przelewik jakby co mogę puścić do ciebie 01.02 .

Ostatnio edytowany przez glowas11 (2011-01-22 00:04:09)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

8

Odp: A może długopisy?

@glowas11: a kolorek jaki? I PRS jaki? ;P

Sikor umarł...

9

Odp: A może długopisy?

czesc!
nie mam jak odebrac, zgodzisz sie na wysylke poczta Polska?  (oczywiscie pokrywam koszty)

jezeli tak to poprosze 10 sztuk - czarne - PRS :
1 sztuk - Marcin Kozinski
1 sztuk - Lorraine Kozinski
1 sztuk - Jason Gikler
1 sztuk - Michael Gikler
6 sztuk - specialK       (tak jak napisane special male literki K duza literka, bez odstepow)  ;)


zycze udanego dnia i pozdrawiam,
Marcin

10

Odp: A może długopisy?

@mk: nie ma problemu - dochodzi koszt paczki według PP

Sikor umarł...

11

Odp: A może długopisy?

Witam.

Dwa PRS. Obydwa czarne.

pierwsze PRS "logo + Slipec"
drugie PRS "logo + Arturoo"

w poniedziałek zrobie przelew. Podaj tylko namiary.

Pozdrawiam.

Wysyłka PP. Za wszystkie koszta płacę ja.

Ostatnio edytowany przez Slipec (2011-01-22 19:17:38)

Thanks for use a real machine!
Stardust Memories _ kocham to !!!

12

Odp: A może długopisy?

dla mnie:
1 granatowy (mi to wygląda na niebieski) PRS
1 czarny PRS
szczegóły poszły na majla
czekam na odzew majlowy

13

Odp: A może długopisy?

witam,
dziekuje Sikor.  Ok, czekam na email\PW z numerem konta, i innymi danymi jakie potrzebne na wplate, ja mam konto w BZWBK.

oczywiscie wszystkie dlugopisy beda mialy logo ATARI?   ;)

czesc,
Marcin

14

Odp: A może długopisy?

Odpowiadam:
1. Kolor granatowy/niebieski - w sumie można powiedzieć ciemnoniebieski/jasnogranatowy, wydaje mi się, że bliżej mu do granatu, dlatego napisałem granat. Ale kolory (w zasadzie każde z wyjątkiem czerni i bieli) to odczucia względne
2. Namiary na konto powysyłam wieczorkiem (antek już dostał via mail).
3. Zakładam, że na każdym oprócz personalizacji - logo Atari. Jeśli ktoś nie chce loga - proszę dopisać w komentach jakby co (najlepiej - przeedytować, będzie to wygodniejsze dla mnie)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-01-23 10:10:14)

Sikor umarł...

15

Odp: A może długopisy?

Zamawiam 2 czarne i 2 niebieskie STD.

16

Odp: A może długopisy?

Oki, wysyłam numerki konta. Mazi już ma, o ile pamiętam. Po wpłatach sukcesywnie robię. Do wpłaty proszę doliczyć koszt ewentualnej przesyłki - do wyboru list polecony według cennika PP (powyżej 2 sztuk - na taki cięższy poproszę) lub najtańsza paczka według cennika pp (ja jestem za tą opcją, powiem szczerze  - można lepiej "zapakować"). Wybór należy do zamawijącego. Oczywiście "odbiór osobisty" - koszta odbioru 0 złociszy...

Sikor umarł...

17

Odp: A może długopisy?

Zamawiam 3 personalizowane:
1. Czarny Henryk Karpowicz
2 . Czarny Grzegorz Sałek
3 Granatowy Henryk Karpowicz

18

Odp: A może długopisy?

kasa poszła

19

Odp: A może długopisy?

czesc!  kwota za 10 sztuk plus oplata za "paczka pocztowa" wplacona.   milego dnia, Marcin.

20

Odp: A może długopisy?

Ci co wpłacili - info - będę wysyłał pod koniec przyszłego tygodnia. Slipec wypada z listy póki co.

Sikor umarł...

21

Odp: A może długopisy?

O.K. Jutro wysyłka. Slipec - jak nie wpłaci i się nie odezwie - czarna lista.

Sikor umarł...

22

Odp: A może długopisy?

Henryk, antek: wyslane, dajcie znać, jak dojdzie
mk - wyślę w poniedziałek (zapomniałem o 1 sztuce, odbiorę w poniedziałek)
Slipec się nie odzywa - wpada na czarną listę
Odebrane sztuki - skreślam w pierwszym poście

Sikor umarł...

23

Odp: A może długopisy?

dziekuje bardzo za dlugpisy,  doszly do Niemczy, widzialem i podobaja mi sie bardzo. 

zycze udanego dnia,
Marcin

24

Odp: A może długopisy?

O.K. Dziękuję za informację. Jak wyślę płytę - też dam znać.

Sikor umarł...

25

Odp: A może długopisy?

Dotarły niebieski i czarny z kwiatkiem ;-) na samym szczycie ale czad ;-) atari z kwiatkiem :-) hihihi