1

Temat: Ktoś chętny na koszulki?

Dostałem zapytanie via telefon, więc odpowiadam: jest mozliwość dorobienia koszulek. Niestety, cena poszła w górę - teraz wychodzi  33zł (nie powinno być więcej) - co do jakości, Ci co brali niech się wypowiedzą.
Zasada: deklarujemy sie poniżej, jak się uzbiera conajmniej 10 egzemplarzy - wysyłam numer konta. Po wpłynięciu przedpłat -na minimum 10 sztuk - ruszamy. Ewentualna wysyłka - paczka według cennika PP.  Odbiór w Warszawie lub na Grzybsoniadzie: 0zł (mogę też komuś przekazać w tych miejscach), gdzie indziej doliczamy jednorazowo koszt wysyłki. Jak ktoś się zadeklaruje, a nie wpłaci w terminie - czarna lista u mnie na przyszłość. Na wpłatę czekam 48 godzin po wysłaniu infa (lub do poniedziałku, do godziny 20-tej, jeśli wyślę dane do przelewu w weekend).
Koszulki małe logo - małe logo (białe) z przodu, na lewej piersi, kolor koszulki czerwony lub czarny. Rozmiarówka: od M-ki do XXXL (w taka spokojnie wchodzi Draco). Metoda "druku" - as usually - termotransfer.
Przykładowe wymiary:
Miara złapana jednostronnie, pierwszy wymiar u dołu rękawów, drugi w okolicach brzucha. Aby był obwód - miara mniej więcej razy dwa
XL: 58cm i 59cm
XXL: 60cm i 61cz
XXXL: 63cm i 64cm

Przypominam, że mam jeszcze czapeczki po 15zł. Jak ktoś chętny - proszę się dopisać w komentarzach. Na ewentualne deklaracje czekam tydzień - do 26 stycznia, powiedzmy do 20-tej. Jak będzie minimum 10 sztuk - wysyłam numer konta i działamy. Jak nie - zamykamy temat.

=================================================
Poniżej lista płac za koszulki (czapeczki mam, więc na listę nie wciągam):
1. jell - 1xXL, czarna                =====>wpłacone (razem z czapeczką)
2. drac030 - 3xXXXL, czarna      ====>wpłacone
3. innuendo - 1xM, czerwona     ====>wpłacone
4. Fox - 2xL, czarna                    ====>wpłacone
5. Dracon_ - 1xXXL, czarna        =====>wpłacone
6. Bouli - 2xL, czerwona, 1xXL czerwona, 1xM, czerwona, 1xXXL czerwona
7. Tatqoo - 3xXL, czarna             ====>wpłacone
8. Sun - 2xXXXL, czarna     ====>rezygnacja (czasowa)

Lista będzie stale uaktualniana, a Ci co odbiorą - usuwani z listy płac (oczywiście po zebraniu zamówien i odebraniu koszulek)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-05-30 18:47:55)

Sikor umarł...

2

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

co do jakosci sie wypowiem ze koszulki extra

to ja sie pisze na xl czarna i czapeczke (te co mialem rozeszly mi sie po ludziach :/ )

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Koszulki są tak dobre, że potrzeba ich wymiany na nowe nadejdzie nieprędko. :D

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

To ja poproszę trzy czarne. Rozumiem że jest tylko jedna opcja, tzn. małe logo z przodu, z tyłu pusto? Bo akurat te mi się podobają bardziej.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Jak da radę, to dla mnie czerwona M, do odebrania na Grzybsoniadzie i czapeczka.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-01-19 22:03:18)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

inn: zacytuję siebie:

sikor napisał/a:

Rozmiarówka: od M-ki do XXXL (w taka spokojnie wchodzi Draco). Metoda "druku" - as usually - termotransfer.

Jak widać - M-ka jest.
Drac030: teoretycznie tylko jedna opcja, ale może się uda jedną "przemycić" z dodatkowym nadrukiem z tyłu ;)
Na razie mamy zakładaną połowę na minimum - 5 sztuk. Poczekamy ten tydzień i się zobaczy.

Sikor umarł...

7

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

oczywiscie zapomnialem dopisac ze bede staral sie odebrac na grzybsoniadzie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Dwie czarne L proszę.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

7 sztuk. Jak dojdziemy do 10-ciu - robię listę pod pierwszym postem ile, jakie i dla kogo.

Sikor umarł...

10

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Dla mnie jedna sztuka XXL czarna. Możesz jeszcze podać długość koszulek?

pozdro

ślamk!

11

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Dracon_  -z długością będzie teraz problem, bo nowych przy sobie nie mam, a po praniu wymiar nie jest idealny... A nie chcę strzelać - w tej chwili nie mam jak sprawdzić.

Sikor umarł...

12

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

P. zgodnie z ostatnimi rozmowami XL + M, a 2 następne w rozmiarze L, chyba młodych i Wiewiórkę widziałeś a dla mnie to wiadomo XL lub XXl.

Jak coś to dzwoń lub pisz.

A jak by można i czapeczki to chętnie.

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-01-20 20:10:27)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

13

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Ja poproszę czarne 3 sztuki. Rozmiar podam niebawem jak się zmierzę.

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Czyli będą robionę. W weekend zacznę robić listę i poślę pierwsze namiary na nr konta.

Sikor umarł...

15

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

poproszę 2*XXXL czarne

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

16

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Sikor napisał/a:

W weekend zacznę robić listę i poślę pierwsze namiary na nr konta.

Przez cały weekend wciskaliśmy F5, żeby ujrzeć ten nr konta! ;)

Ostatnio edytowany przez Fox (2011-01-24 07:09:16)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

17

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

A, bo to trzeba F7... Zaraz Wam podaję ;)

Sikor umarł...

18

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Przypominam o wpłatach. Tatqoo - zakładam, że na ciebie idą XL. Brak wpłat oznacza rezygnację.

Sikor umarł...

19

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Mamy małego zonka - okazało się, że w tej chwili jest totalny brak koszulek XXXL - reszta jest (ale nie wiem, czy są chętni - póki co mało wpłat widzę, z jedną osobą jestem umówiony na późniejszą wpłatę, a reszta?). Z tego powodu są dwa wyjścia: Drac030 i Sun poczekają (około miesiąca niestety, ja na swoją także - mało chodliwy rozmiar u nas) lub dadzą znać, że nie chcą. Nie chcę brać jakiejś tandety, aby sobie marki nie popsuć ;P

Sikor umarł...

20

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

chwila, przeoczylem maila z nr konta?
sikor: slij raz jeszcze na piotr.skamruk@gmail.com - jutro przelew zrobie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

jellonek i inni, którzy nie wpłacili: sprawdźcie PW na atariarea. Tam znajdziecie namiary na konto.

Sikor umarł...

22

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

no teraz widze... po prostu tam sie niczego nie spodziewalem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

23

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Drac030: we wtorek odbieram XXXL z hurtowni, na środę powinienem mieć. Przepraszam za opóźnienie - najważniejsze, że dotarły.

Sikor umarł...

24

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Ponieważ w tygodniu odbieram XXXL - pytanie do SUNa, chce nadal (czekam na wpłatę) czy idzie nbanadmiarowe do sprzedaży. Listę nadmiarowych dam w tygodniu.

Sikor umarł...

25

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

znaczy sie na foreverze bedom?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep