Temat: Ebay - lamersko

Hej!
Mam kilka pytań dotyczące ebay.
1. Mam konto na ebay.pl, mogę się również zalogować na ebay.com. Ale co z Ebay.de i Ebay.co.uk? żeby tam kupować muszę zakładać osobne konta na tamtejszych serwisach?
2. czy na którymś z lokalnych ebay-ów (np.: ebay.pl) mogę wyszukiwać przedmioty z innych lokalnych? (np.: ebay.de)?

Dzięki z góry za odp,
Grzegorz

2

Odp: Ebay - lamersko

A próbowałeś ?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Ebay - lamersko

Tak, na dane konta z ebay.pl nie wpuściło mnie do ebay.co.uk i ebay.de.

Będąc w ebay.pl wyszukiwał mi tylko aukcje normalne + aukcje od międzynarodowych sprzedawców.
Jeżeli masz inaczej to może mam coś nie tak z ustawieniami konta (powiem szczerze konto na ebay.pl założyłem wieki temu (zaraz jak Ebay uruchomił .pl) i przez ten czas kupiłem dwa przedmioty ;-)....)

Ostatnio edytowany przez gregorusp (2011-02-16 15:12:41)

4

Odp: Ebay - lamersko

Ja mam inaczej, ale ja mieszkam w UK. Moim loginem moge sie zalogowac na .co.uk. .de i com.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: Ebay - lamersko

No ja podobnie tyle ze ja mam login hamerykanski ale mieszkam w uk i moge sie zalogowac do .pl .de .uk .com ...

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2011-02-16 16:52:22)

6

Odp: Ebay - lamersko

ja mieszkam w PL, mam zarejestrowane nicka jako business seller i wchodze na wsie ebay`e na swiecie ;-)

ps. zacznij od http://global.ebay.com/

Ostatnio edytowany przez lotharek (2011-02-16 16:53:19)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: Ebay - lamersko

Ehhh ja też już mogę :(. Qrcze miałem pomroczność jasną albo inna filipińską gorączkę.... Teraz sprawdziłem na innym kompie i normalnie się zalogowałem (na laptopie mam jakiś śmieszny soft HP do zbierania haseł ze wszystkich programów i stron www. Może to on był powodem....)
Nic dzięki za wszystkie odpowiedzi (a i za adres global.ebay)!
Grzegorz