26

Odp: Marcowy sztab Warszawa

To nie jest głupi pomysł. Można by go rozważyć.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

27

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Szczególnie że połowa sprzętu jest na miejscu. Tylko kto weżmie resztę?

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

28

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Masz na myśli Joystick, kabel AV i zasilacz od atarki(że jest na miejscu)? ;P

Sikor umarł...

29

Odp: Marcowy sztab Warszawa

5 marca mnie nie będzie, niestety :/ Wypadło wesele w rodzinie, o którym sie dowiedziałem jakieś 10 minut temu... Komu i jak mam przekazać suwweniry? Czy na kolejnym sztabie?

Sikor umarł...

30

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Sikor'ku myślałem, (oczywiście Ty wiesz) ale dociekasz aby inni też byli "uświadomieni", o sprzęcie do obrazowania, tylko co tam zobrazować?

Odtwarzane z CD/DVD jakieś Demo, podłączyć przez AV 8 bitowca?

Gwoli informacji dla tych co nie byli w Jeffs'ie, na ścianie wisi 21' z wbudowanym otwarzaczem DVD i zestawem złączy AV (EURO, CINCH), kwestia uzgodnienia z p. Manager (Joanna) możliwości wykorzystania sprzętu.

Oczywiście oprócz sprzęcików atari należy też zabezpieczyć przedłużacz/ rozgałęziacz.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

31

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Ja bym jednak zdecydowanie nalegał na zmianę lokalu. Powtórzę moje zarzuty w stosunku do Jeff's: brak możliwości siedzenia razem, gdy zbierze się większa liczba osób, ciasno przy stolikach, problemy z płaceniem, nie najlepszy (ale też i nie najgorszy) dojazd.

Proponuję:

1) pub Baryłka na Mariensztacie: wady: piwo po 8, ale za to spory wybór, wszystko lane, jedzenie w rozsądnych cenach, jak na takie miejsce (prawie przy samym pl. Zamkowym)

2) Univer-City Pub na Oboźnej - wady: kuchnia czynna do 18.00, ale za to piwo po 4 złote.

3) dowolny lokal Dominium Pizza

KMK
? HEX$(6670358)

32

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Metodą prezydencką: jestem za a nawet przeciw. A tak na poważnie może kwietniowy termin, podobno zaklepany tylko lokalizacja otwarta, dlatego nawet należałoby sprawdzić inne lokalizacje, i coś z Twoich propozycji byłoby do zaakceptowania.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

33

Odp: Marcowy sztab Warszawa

drac030 napisał/a:

2) Univer-City Pub na Oboźnej - wady: kuchnia czynna do 18.00, ale za to piwo po 4 złote.

Weryfikacja: piwo kosztuje 5 zl, wczoraj bylem, pilem.
Stoliki sa tak rozstawione, ze mozna smialo siedziec wieksza grupa i kazdy bedzie mial do kazdego blisko.
Pierogi 8 zl.

34

Odp: Marcowy sztab Warszawa

To jaka diecezja jest ? Bo nie wiem gdzie ewentualnie jechać (mogę mieć problem, bo robotę z pracy do domu zabrałem, a termin mam w zasadzie na dzisiaj).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

35

Odp: Marcowy sztab Warszawa

mazi, piwo za 4 jest do 15. Pecus, chyba do Jeffsa, ale mógłby to ktoś zweryfikować.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

36

Odp: Marcowy sztab Warszawa

pirx napisał/a:

bede, no chyba zebym nie byl. mam tylko jeszcze prosbe o info gdzies w widocznym miejscu przed sama impra :]

Czy to wystarczająco widoczne miejsce :)

37

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Ja to się już pogubiłam z tym sztabem marcowym, a to wszystko przez powyższe posty;)
Co prawda i tak mnie nie będzie, ale jeśli ma być jutro: to najwyższa pora podać czas i miejsce.

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2011-03-04 22:33:05)

8 bit rulez!!!

38

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Jak było ustalone. W Jeffsie.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

39

Odp: Marcowy sztab Warszawa

OK, jako że raz tam już kiedyś byłem i pamiętam że z plastików akceptowali tylko jeden i to jakiś hitlerowski typ :P proszę o podanie mi  jaką tam kartą można płacić? bo nie mogę na ich stronie tego znaleźć.  A jako że tam odbyły się już chyba ze dwa sztaby ostatnie, więc się już pewnie niejeden sztabowicz nadział :) 
Ale, ale, się mi przypomniało właśnie że jutro piję na koszt Draco :D :D :D

A, i rozumiem że chodzi o Jeff'sa na Polach Mokotowskich?

Ostatnio edytowany przez jury (2011-03-04 23:14:18)

40

Odp: Marcowy sztab Warszawa

jury, chodzi o Jeffsa na Żwirki i Wigury. Jutro jest świętowanie mojej obrony :) Akceptują tam tylko karty kredytowe.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

41

Odp: Marcowy sztab Warszawa

innuendo napisał/a:

Dobra, niniejszym oświadczam, że macie powód do opijania :) Zostałam magistrem. Grzybson, przybywaj.

No to będzie się działo na sztabie ;)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Ja nie mogę, bo jestem nudny

Więcej takich nudziarzy jak Ty !;)

Na ostatnim sztabie to dopiero nudziarz zamęczał wszystkich swoimi opowiastkami :/ Przyjeżdżaj do nas aby miał mniej okazji do bredzenia ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

42

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Mnie nie będzię. Mimo, że lubię tą restaurację dzisiaj jest za drogo, bo aż 9 zł za browar o jedzeniu nie wspominając. Anyway, miłej zabawy ;)

43

Odp: Marcowy sztab Warszawa

GRatulacje i miłej zabawy. Ja będę na weselu ;/

Sikor umarł...

44

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Ja też się dołączam.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

45

Odp: Marcowy sztab Warszawa

innuendo napisał/a:

mazi, piwo za 4 jest do 15. Pecus, chyba do Jeffsa, ale mógłby to ktoś zweryfikować.

LoL. Dzentelmen nie pije do 17 ;)
Jeffs sux.

46

Odp: Marcowy sztab Warszawa

A sklep monopoloffffy otffffierają dopiero po 13:00...

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

47

Odp: Marcowy sztab Warszawa

OK, było naprawdę supaaaa :) a przynajmniej do momentu w którym nie zalałem układów pamięciowych :)
Tego mi było trzeba, ostatnio w szkole i pracy miałem taką jatkę, że porządny reset widać był mi potrzebny i dobrze zrobił, szczególnie że mogłem pochlać i pofilozofować o atari w doborowym towarzystwie :D Nie będę ukrywał, końcówka sztabu została okryta przez mroki wódy :P , a znając swoją zdolność do małej chamówy po alkoholowej :) z góry przepraszam jeśli popłynąłem, to nie byłem już ja :D :D :D
Dobra, fajnie było, dawać zdjęcia!!! :)

48

Odp: Marcowy sztab Warszawa

jury, najintensywniej to opiła sama zainteresowana osoba ;) Zdjęcia będą.

Są: https://picasaweb.google.com/Giulio.Cae … TZ1fje_gE#

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-03-07 19:11:06)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

49

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Zdjęcia oddają jak zwykle atmosferę, natomiast poza ; planem i co było oddawane to przemilczymy, czekamy oczywiście na lokalizację kwietniową, ale to chiba po powrocie od suki.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

50

Odp: Marcowy sztab Warszawa

Wrócili jsme i teraz pora wybrać lokalizację :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już