1

Temat: Metropol! Pilne! Co robimy?!

Heja!
A więc tak potrzebna jest wolne mieszkanie, oraz  kilku Ataramaniaków ich ostro przytuningowane Atarki. ;) 
-Termin przyszły tydzień - początek .
Fotograf chce zrobić zdjęcia jak gramy na Atarkach i takie tam...!
Dlatego przydała by się ostro zrobiona Atarka  a najlepiej kilka (!).. Moja jest w agonalnym stanie !
Dlatego zwracam się do was z pomocą!
Dotyczy to Metropolu!
Mamy tydzień czasu więc można coś ustalić!
Lewis ty chyba masz niezłą Atarkę?
8)

2

Odp: Metropol! Pilne! Co robimy?!

komp delyego mruga na niebiesko :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Metropol! Pilne! Co robimy?!

No mam, ale to ma byc tylko seria zdjec? Czy z artykulem.... Poza tym: scena nie gra,a przede wszystkim  tworzy, wiec troche to bedzie niezgodne z prawda.... A tak wogole. W mojej Atarce wszystko jest w srodku, wiec nie bedzie widac, ze jest wypasiona. CO innego Pinek.... :)

4

Odp: Metropol! Pilne! Co robimy?!

Lewis, a nie da sie jej rozkrecic ???

Jezeli chodzi o scene która tworzy a nie gra - zgadzam sie!. To w takim razie nalezy cos wymyslec takiego ze szary kowalski patrzac na zdjecie z nami bedzie mial wrazenie ze cos tworzymy.... mozna w koncu zamiast zaladowac RIVER RAIDA, wrzucic QA... podpiac SIO do Laptopa, rozkrecic obudowe , rozrzucic pare scalakow obok atarki i jakas rozgrzana lutownice, kilka madrych ksiazek Zientary, a reszta bedzie udawac ze nad czyms mysli :)

co wy na to ???

DECYDUJCIE SIE NA TERMIN, najlepiej WTOREK za tydzien !!!, tylko u kogo ?!?

Zajec/sword ;)

5

Odp: Metropol! Pilne! Co robimy?!

Heheh jak rozlozysz obok atarki troche scalakow i rozgrzana lutownice to szary kowalski pomysli ze "to cos w szarej obudowie sie popsulo" :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

6

Odp: Metropol! Pilne! Co robimy?!

Mozna ja rozkrecic. Nie wiem...
Ja moge byc, tylko gdzie...?

ps. Lutownice rozgrzewamy do białości!
ps2. Czy to bedzie tylko zdjecie? Czy cos wiecej?