26

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Parę lat temu zdarzało mi się kupować różne rzeczy od mienionej osoby, no i za każdym razem było ok. Jeden sprzęt zgodził się sprzedać mi na raty.

Rati, dawno to się wydarzyło? 
Być może powinęła się mu się noga... być może ma jakieś kłopoty finansowe...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

27

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Aby dokładnie podać czas to musiał bym poszukać w papierach, ale tak z grubsza to będzie z kilka lat temu.

Tylko jak zauważyłeś nie próbuje nawet się wytłumaczyć tak jakby nic się nie stało.

Ostatnio edytowany przez ratai (2011-03-06 02:41:37)

28

Odp: UWAGA oszust!!!!!

ratai: jakbys nie zauwazyl - "wywolywana osoba" bradzo rzadko sie tu udziela.
watpliwosci mial procz mnie np. laoo

ps. co te ? oznaczaja? mojego nicka nie pisze sie z wielkiej litery...

btw. nie wnikam - nie znam sprawy, tj. mam tu jedynie jednostronny (nie mam podstaw by go negowac) opis ktory faktycznie paskuda stawia w zlym swietle...

ps. Ostatni post: 2011-01-10 17:01:09 - jak widzisz nie czesto tu pisze...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2011-03-07 00:37:47)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

29

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Ja nadal nie zrozumiałem o kogo chodzi. Ale nie, lepiej dalej pisać dookoła niż napisać wprost, to wtedy zawsze jest pewność że ktoś nie do końca zrozumie i będzie bezsensowny dym czy coś :P

30

Odp: UWAGA oszust!!!!!

jury: chodzilo o paskuda, link do profilu masz gdzies tam wyzej

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

31

Odp: UWAGA oszust!!!!!

ok, wygląda na to że się zgubiłem i nie wiem już o kogo chodzi :))
tak więc dla sprostowania, nie pisałem o gościu z paskudną ksywą. Oczywiście chodziło mi o tego z bardziej wulgarną ksywą.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

32

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Cyprian napisał/a:

ok, wygląda na to że się zgubiłem i nie wiem już o kogo chodzi :))

jury napisał/a:

Ja nadal nie zrozumiałem o kogo chodzi. Ale nie, lepiej dalej pisać dookoła niż napisać wprost, to wtedy zawsze jest pewność że ktoś nie do końca zrozumie i będzie bezsensowny dym czy coś :P

O właśnie, i o to mi chodziło. Ratai zamiast napisać konkretnie o kogo chodzi, robi jakieś podchody :) a w takich przypadkach ZAWSZE to jest RÓŻNIE interpretowane przez lud :D

33

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Paskud - nie wiem w czym rzecz, dla mnie to solidny człowiek.
Vulgar - oszukał mnie na 250zł kilka lat temu

34

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Vulgar oszukał mnie na jakoś 80 zł parę lat temu.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-03-07 11:53:58)

35

Odp: UWAGA oszust!!!!!

jellonek napisał/a:

ratai: jakbys nie zauwazyl - "wywolywana osoba" bradzo rzadko sie tu udziela.
watpliwosci mial procz mnie np. laoo

ps. co te ? oznaczaja? mojego nicka nie pisze sie z wielkiej litery...

btw. nie wnikam - nie znam sprawy, tj. mam tu jedynie jednostronny (nie mam podstaw by go negowac) opis ktory faktycznie paskuda stawia w zlym swietle...

ps. Ostatni post: 2011-01-10 17:01:09 - jak widzisz nie czesto tu pisze...

Przepraszam za błąd. A z dużej dla tego, gdyż niektórzy się obrażają jak ich się wymienia małymi literami.
Nie ma w tym nic złego ani ukrytych podtekstów.

36

Odp: UWAGA oszust!!!!!

jury napisał/a:

Ja nadal nie zrozumiałem o kogo chodzi. Ale nie, lepiej dalej pisać dookoła niż napisać wprost, to wtedy zawsze jest pewność że ktoś nie do końca zrozumie i będzie bezsensowny dym czy coś :P

Aby rozwiać wszystkie wątpliwość to wątpię czy tu jest druga osoba(poprawić mnie jak się mylę), która robiła sterownik twardego dysku poprzez złącze cartridge.

37

Odp: UWAGA oszust!!!!!

ratai napisał/a:

Aby rozwiać wszystkie wątpliwość to wątpię czy tu jest druga osoba(poprawić mnie jak się mylę), która robiła sterownik twardego dysku poprzez złącze cartridge.

Mylisz się, bo nie napisałeś, do jakiego modelu. KMK/IDEA też jest przez Carta (plus ECI), MyIDE jest przez carta...

Sikor umarł...

38

Odp: UWAGA oszust!!!!!

ratai napisał/a:
jury napisał/a:

Ja nadal nie zrozumiałem o kogo chodzi. Ale nie, lepiej dalej pisać dookoła niż napisać wprost, to wtedy zawsze jest pewność że ktoś nie do końca zrozumie i będzie bezsensowny dym czy coś :P

Aby rozwiać wszystkie wątpliwość to wątpię czy tu jest druga osoba(poprawić mnie jak się mylę), która robiła sterownik twardego dysku poprzez złącze cartridge.


Ratai,
nie masz odwagi napisać czy co??
Połowa osób nie zrozumiała o co Tobie chodzi !

Chłopie napisz jak biały człowiek o co i o kogo konkretnie chodzi.

39

Odp: UWAGA oszust!!!!!

ratai napisał/a:

Aby rozwiać wszystkie wątpliwość to wątpię czy tu jest druga osoba(poprawić mnie jak się mylę), która robiła sterownik twardego dysku poprzez złącze cartridge.

Dwie :P Mieszczak i Paskud. I to sterownik chyba właśnie robił Mieszczak a elektronikę Paskud.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-03-08 08:03:09)

40

Odp: UWAGA oszust!!!!!

dobra to kto jest tym oszustem na którego trzeba uważać :-)  bo juz sie pogubiłem ?

41

Odp: UWAGA oszust!!!!!

Jest ich kilkuset w Warszawie, często spotykają się na ulicy Wiejskiej ;)