1

Temat: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

No właśnie, pytam, bo chciałbym się tam wybrać, najchętniej z Sylwią, a na dzień dzisiejszy zero opcji w tym kierunku.
A ciopociongiem nie chcę, a nawet nie wiem, gdzie teraz przesiadać się trzeba.
Ew. ktoś z niezadaleka od 100-lycy...

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Czesc Miker.
Wlasnie odezwal sie do mnie Mazi z zapytaniem czy bym nie jechal... no i sie wlasnie zastanawiam.. i czy dostane urlop:)

Ogolnie to tak: 600km w jedna strone czyli 1200 w dwie.
Moje autko w trasie pali 9-11l/100 (miasto 14-18l). Czyli przyjmujemy 120litrow*5 zl = 600zl/4os =150 na osobe... (troche duzo). Wiec jak cos to do okolo 1.03 powinienem wiedziec.

jak by co to 502-834-822 (tylko sms)

Gratow mozemy zapakowac pelen bagaznik

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

150 na osobe to duzo? Za podroz do Gdanska placilismy o jakies 30 zl mniej...
Wiec pozostaje kwestia ostatecznego postanowienia i mozliwosci wziecia urlopu, co np. w moim przypadku moze byc trudne :/

4

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Mazi-> do Gdanska jechalismy w 3 osoby:) i 850Km zrobilismy (a trasa byla kijowa na maxa)

Wiec jak bedzie sklad 4 osoby (bedzie w miare wygodnie w aucie) (tylko trzeba bedzie przepisowo jechac bo PKT sa na granicy 24:)

Mazi, Miker -> jaki jest plan imprezy tzn kiedy trzeba wyjechac aby tam byc (navi pokazuje 8h jazdy ale to pewnie wyjdzie z 10-12) i kiedy wracamy..

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

IMO wiec jak sie uda pojechac to nie ma zmiluj dla spoznialskich. Wyjezdzamy w piatek rano albo b.rano. Chyba ze zdecydujemy sie na wycieczke w czwartek na noc. Do obgadania - bo daleka trasa.
Co do powrotu to niechybnie w niedziele z samego rana.
Wez poprawke, ze party nie jest w Trenczynie tylko w Hornej Suce (chyba ok 30 km od Trenczyna).

6

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

to chyba calkiem tanio, bo (jak dely znalazl) pekaesem od niego do trenczyna (a jest "dobre polaczenie") 130 pln w jedna strone...

Maly_swd: z trenczyna do lublina jechalem 7h (w tym przerwa na fchuanianie obiadu), tak wiec dolicz gdzies z godzinke, moze poltora...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2011-02-23 17:54:30)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

To tez mialem na mysli piszac, ze niedrogo ale nie chcialem pisac bo pomyslalem, ze jeszcze Maly podniesie cene :P

8

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Mazi, spoko liczymy z komputera ile pokaze lub podstawial autko zatankowane pod korek i jedziemy (tankuje pozniej na miejscu w wawie pod korek i sie rozliczamy z wydanych - chyba najbardziej uczciwie)

Jellonek - no 7h to tez bym jechal jak by nie te pkt co mam;/ a tak to jak modelka bede jechal tzn 90-60-90 (60 - to fotoradar:)


Mazi-> mozesz jakos Mikera sie zapytac czy sie pisze na taki wyjazd (koszta) i czy jedzie sam czy nie (bo to tez koszta).

2 osoby -po 300zl
3 osoby - po 200zl
4 osoby - po 150zl

Ostatnio edytowany przez Maly_swd (2011-02-23 18:34:21)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Dobra mam urlop zaklepany:)
Mazi, szykuj sie do MCDonalda na pl.bankowym, albo innym pkt wylotowym:),

Miker-> daj znaka czy sie piszesz

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

O nie, nigdy wiecej mcdonalda :P Od tej wycieczki jadamy w normalnych knajpach :)
Poztym nie wiem jeszcze jak u mnie z urlopem. Brales wolne tylko na piatek czy jeszcze na poniedzialek (mozna wtedy mniej martwic sie o godzine powrotu)?

11

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Tak tak - piszę się! Z kobitą, rzecz jasna. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Mazi-> mam pt-pn (czyli luz)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

13

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Mazi, Miker-> jak ktos od Was by nie jechal to Akira chce sie zabrac na to miejsce, tak wiec prosze o poinformowanie mnie lub jego:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Akira za bezsensowne cenzurowanie komentarzy jest u mnie na cenzurownym :) Jak cos to oddam komus innemu ;)

p.s. Maly - znow chcesz opoznien w podrozy? :D
p.s.2. BP NMSP

15

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Aktualizacja: mam juz klepniete wolne, ziger tez (maly: ziom z sms'a)  wiec jestesmy ready to the trip na 100% :)

16

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Aktualizacja: mam zaklepany 18-21 :) wiec Mazi szykuj sie na McDonalda:) - ja nie przepuszcze takiej okazji ;p
Brzuchal Ci urosnie...

Panowie ustalcie z jakiego miejsca jedziemy, bo ja musze sie dostosowac i wiedziec skad mam jechac czy z WOLI czy z URSYNOWA:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

17

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Moj miesien piwny ma sie nad wyraz dobrze :) ale milo, ze sie troskasz ;)
Na Ursynow nam najblizej, pytanie tylko gdzie dokladnie no i o ktorej?

18

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

o 9:00 wyjazd z wawy +/- 20 minut na korki:)
McDonald, albo walbrzyska/pulawska (metro sluzew), chyba ze jakies inne propozycje (ja bede startowal z Gotarda/Bokserska) GalMokotow.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

19

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Czyli McDonald's na Walbrzyskiej 23, jeden przystanek od metra Sluzew w kierunku Puławskiej. Bedziemy!

20

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Maly, silnik dwulitrowy w trasie da radę zejść nawet poniżej 8l, jak za mocno nie bucisz ;) (o ile dobrze pamiętam masz dwulitrową Alfę)

21

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Mac-> 2,5:) w trasie tak przy 120/140km/h to mam 7spalanie. Ale mam tez pkt i nie moge przekroczyc szybkosci o 30km/h:)

Tak wiec bede jechal jak modelka 90-60-90 (przyspieszamy, fotoradar, przyspieszamy), i kurde z trasy do Gdanska wyszlo wlasnie wspomniane 10l/100.

Ogolnie nie mam zamiaru zarabiac na chlopakach, liczymy dokladnie co do literka ile spali tyle placa:D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

22

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Mały - nie jedziecie czasem przez Kraków?

.. co do punktów, to zainwestuj z radyjko i antyradar. Wierz mi, można wówczas zająć się tym, co faktycznie na drodze się dzieje a nie rozglądać się na wszystkie strony, czy aby ...., no - itd. :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Pin, a ja wiem przez co my jedziemy:) , pewnie przez Krakow;D a co?
Radyjko i navi z radarami mam ale mnie wkurwia;)


ps. Miker i reszta -> moze jakas CD zrobimy na droge z chiptunkami, format CD-AUDIO albo nawet CASSETE:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

24

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Jest po prostu pilny przedmiot do podrzucenia z Wawy do Krakowa - .. i chodzi też o to, by nie zabierać tego na party. Przedmiot leży u Innuendo, a aby było łatwiej może znaleźć się dajmy na to u Mikera. Muszę tylko wiedzieć około której będziecie w Krakowie. My startujemy około 14:00 w piątek.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Kto z Wawy/przez Wawę na Forever?

Pin, nie ma problemu moge zabrac, tylko nie wiem ile czasu bedziemy jechali:) ruszamy najpozniej o 10:00
Jesli Miker zabierze to ze soba to spoko

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>